Nadržená průvodčí

Krajina za oknem ubíhala, venku bylo zamračeno a já měl melancholickou náladu. Vlak byl skoro prázdný, takže jsem seděl v kupé už od začátku sám. Čekaly mě ještě čtyři hodiny jízdy.

Skoro jsem spal, když se otevřely dveře a nejkrásnější bytost jakou jsem kdy viděl po mě chtěla jízdenku. Byl jsem jako omámený a utápěl se v jejích modrých očích. Usmála se a svůdně mrkla. Mrknutí jsem jí oplatil.

Když se za ní zavíraly dveře, zaregistroval jsem, že pod neforemnou nádražáckou uniformou se rýsuje dokonalá postava. Znovu jsem upadl do dřímoty a v polosnu se mi před očima míhaly zástupy polonahých průvodčích.

Vrzly dveře a až hebký sametový hlas mě přesvědčil, že už nesním. Ta nádherná ženská se omlouvala, že mě budí, ale vlak je skoro prázdný, do cíle daleko a ona se trochu nudí a trochu je jí smutno. Taky mi bylo trochu smutno.

Zajiskřilo to mezi námi hned, když si sedla naproti mě a pak ještě několikrát během té doby co jsme si povídali. V jednu chvíli vstala, zatáhla závěsy a zamkla dveře. Nesedla si zpátky naproti, ale těsně vedle mě. Málem se mi zastavilo srdce. Zběsilou rychlostí se mi znovu rozběhlo, když mě její měkké, plné rty začaly vášnivě líbat.

Nalepili jsme se na sebe a netrvalo dlouho a hladil jsem jí po jejích pevných prsou. Laskal jsem jí bradavky a ona potichu sténala. Kalhoty v rozkroku se mi bolestivě napínaly, tak jsem ocenil, když mi mého utěšitele v zápětí osvobodila.

Klekla si mi mezi nohy a vzala mě do pusy. To co prováděla bylo neskutečné. Zpracovávala mě jazykem, rty, rukou. Přestával jsem dýchat. Netrvalo dlouho a slabost v tříslech ohlásila kapitální výstřik.

Spolykala všechno do poslední kapičky. Vstala a začala mě líbat. Poprvé jsem cítil chuť svého spermatu. Zvedla pravou nohu na sedačku, vyhrnula si sukni a já měl před očima její vyholený klín. Neměla totiž ani žádné kalhotky.

Začal jsem pracovat jazykem. Zvolna jsem přejížděl poštěváček a lízal její milostnou šťávu. Strčil jsem jí prostředníček do rozevřené jeskyňky a začal jím jemně pohybovat. Připojil jsem další prst a pořád pracoval jazykem.

Teď už vzdychala nahlas a já cítil jak se jí chvějou stehna. Vyvrcholení přišlo za chvíli. Nestačil jsem si to ani užít. Nasedla na můj vstyčený klacek a začala sebou divoce zmítat.

Mačkal jsem jí prsa a hladil ztvrdlé bradavky. Měl jsem pocit, že mi můj utěšitel praskne. Udělali jsme se skoro zároveň a navzájem si polykali výkřiky slasti. Ještě chvíli jsme zůstali v objetí. Pak se koukla na hodinky a odběhla odmávnout zastávku. Už jsem ji nikdy neviděl. Dodnes nevím jestli to celé nebyl jen sen…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *