Překvapení

Dnes jsem se vracel domů se smíšenými pocity. Moje přítelkyně Radka, která se mnou už půl roku bydlí, si vymyslela, že mě oholí. A nepůjde o holení tváře…

Přečetla si v nějakém časopise, že požitek z milování se ještě znásobí, když se partneři vyholí na intimních místech.

Sama k tomu udělala zásadní krok a včera si vyholila svůj nádherně zarostlý klín. Totéž chtěla i po mně, což jsem odmítl. Dokonce mě svým lazebnickým zákrokem otrávila natolik, že včera večer nic nebylo. Prostě jsem usnul.

Jen jsem dnes otočil klíčem v zámku a otevřel dveře, ucítil jsem intenzívní vůni jejího parfému. Dnes měla na sobě super červené elastické minišaty, které si obléká jen občas. Hned potom si ke mně klekla, rozepnula mi kalhoty a chvíli přejížděla svou šikovnou ručičkou po rozkroku. Začal zcela logicky nabíhat.

Postavila se, svlékla mi i košili a táhla mě za ruku do ložnice. Tam mě povalila na naše před týdnem koupené letiště a hned na to mi stáhla slipy. Zatím jsem se nebránil, bylo to docela příjemné.

Teprve teď jsem si všimnul, že je na nočním stolku kromě obvyklé krabičky prezervativů připravena také holicí štětka, nůžky, žiletka v držáku a holicí pěna. Mlčel jsem a zavřel oči.

Asi nemělo cenu odporovat. Jak si něco zamane, musí to dostat stůj co stůj. Vzala do ruky nůžky a pomaličku mi začala odstřihávat nejdelší chloupky kolem mého už definitivně stojícího údu. Má naběhlá varlata, která ji ve střihu překážela, odsunovala tu nalevo, tu napravo. Odstřihlé chloupky hned odklízela do připravené misky. Bylo to docela příjemné, hlavně, když se občas rukou dotkla mého naběhlého žaludu, aby ho udržela v žádoucím stavu.

Pak začala štětkou rozdělávat pěnu v další misce. Chladivý dotek štětky s pěnou se mi byl příjemný, až jsem vzdychl. Opravdu se mi to líbilo.

Ještě chvíli nanášela chladivou bílou pěnu na okolí mého údu. Pak vzala do ruky žiletku. Přejela ledovým ostřím po kousku mého namydleného klínu. Ucukl jsem. „Ale, copak to je, miláčku?“ zeptala se sladce a políbila mě na špičku mého údu.

Znovu jsem zavřel oči a představoval si, jak pod tahy žiletky mizí ochlupení z mého klína. Po pár minutách mi oznámila, že je s prací hotova. Promasírovala mi oholená místa ručníkem tak dokonale, až jsem měl strach, že první příděl dnešního spermatu skončí na nesprávném místě.

Pak vstala z postele a vykasala si už tak kratičkou sukni svých šatů. Neměla kalhotky. Obkročmo nasedla na můj ztopořený úd, lehce se zhoupla… a byl jsem uvnitř. Ucítil jsem nejen krásné vlhké horko, ale kůže mého klína se dotýkala klína jejího. Nikde žádná zbytečná překážka, kterou až donedávna bylo naše ochlupení.

Shodil jsem jí ze sebe, roztáhl jí nohy a bez čekání do ní vstoupil. Má tyhle rychlé výpady ráda. A misionář je misionář.

Milovali jsme se pomaleji než kdykoliv jindy. Nový pocit našeho spojení bez brány chloupků byl velmi příjemný. Mnohem déle než jindy se přiblížil můj vrchol. Těsně před výstřikem jsem ji opustil, abych vzápětí svým horkým lepkavým spermatem pokryl celý její svůdný a vyholený klín.

Teď byla na řadě ona se svým orgasmem. Zabořil jsem hlavu do jejího klína, po tvářích mi stékalo vlastní sperma. Jazykem jsem pronikl dovnitř tak hluboko, jak to jenom šlo. Krouživými pohyby jsem se věnoval jejímu poštěváčku. Chybějící chloupky mi umožnily proniknout k jejímu pokladu mnohem blíž. Podle stupňujícího se vzdychání byl její vrchol nablízku.

Dneska pro mě měla ale další překvapení… Vzala mě za ruku a odvedla mě do koupelny, posadila mě na židli, kterou měla připravenou pod zrcadlem a pustila si sprchu…

Pozoroval jsem, jak jí horká voda stéká po vztyčených bradavkách, jak se hladí po těle, jak špičkami prstu bere do rukou bradavky a jemně jimi otáčí. Pak si sedla na okraj vany a rozkročila nohy, v jedné ruce držela sprej a přejížděla si jím po vnitřní straně stehen. Pak si ho začala zasouvat hluboko do štěrbinky…

Ve druhé ruce držela sprchu a proud teplé vody nechala stékat na svůj poštěváček. Znovu mě vzrušila… Ten pohled na ní i její slastné vzdechy…

Přistoupila ke mě. Začala mě špičkou jazyka dráždit na vrcholu penisu a druhou rukou si hrála s mými varlaty. Pak si penis vsunula až po kořen do pusy a její horké rty ho pevně stiskly. Začala vzduch sát do sebe a přitom mi ho kouřila takovou rychlostí, že jsem za chvíli udělal na její vystrčený jazyk.

Hrubě jsem ji otočil, penis jí strčil hluboko do pochvy a prudce přirazil. Křičela slastí. Po chvilce jejím tělem projela mohutná vlna orgasmu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *