Pekelná láska XIV.

Při každém vniknutí pyje do své dírečky křičela blahem. „Ááách!“ a Jan supěl jako parní lokomotiva která jede s plným nákladem z kopce.

Prcinkali tak, že svět kolem nich přestával existovat. Jenomže on byl. Jan náhle ucítil jak jej někdo líbá na zadek a hladí po vlasech. V prvých okamžicich mu nedošlo, že to NEMŮŽE BÝT JANA!! Když mu však neznámá ústa počala líbat lítající kouličky a jazykem je jemně olizovat lekl se a přestal šukat sestru.

Otočil se maje stále pyj v přirážející a blahem čvachtající pičince. Spatřil ženu jež vypadala tak na 28-30 let. Krátce sportovně střižené blond vlasy ji dodávaly mladost a svěžest. Měla na sobě jen to co Eva v ráji…chyběl jí vlastně list.

Prsa byla na její věk nádherně tvarovaná a stála jak voják na stráži! Jan byl v pokušení vzít je do dlaní a pořádně je promasírovat. Bradavky vyzývavě trčící směrem k Janovi zvaly na to aby si je vložil do pusy a cumlal ty sladké kozičky jak miminko.

Hnědé oči se smály, když promluvila. „Hrajete si děti na doktora?“ Jana sebou polekaně cukla a otočila se jako blesk čelem k Janovi. Po stehnech jí stélala tekutina z prcinky.

„Mami! Co děláš doma! Co to děláš? Kde je táta?“ Otázky se Janě hrnuly z úst o překot. Byla v šoku a to dvojím. Ten první byl, že jí matka načapala s Jendou a ten druhý daleko větší byl reakce matky…

Jan překvapeně hleděl na krásnou ženu. „Tak to je moje matinka… Myslím, že bychom měli nechat odpovědi na později a pokračovat, ne? Mohu se přidat?“

Krásná prsa se i s jejich majitelkou přitiskla na Jana. Její ruka popadla jeho pyj a láskyplně jej třela. Sestra to vše pozorovala s rozpaky, ale jen chvilku. Její pička byla tak roztoužená!!

Mlčky se otočila k Janovi zadečkem a výmluvně jej vystrčila. Pár chloupků jež obrůstají dívčí pičinku vykukovalo na Jana. Spolu s nima se špulila pičinka.

Jan neodolal a zabořil penis do otevřené pičky! Přesto, že to provedl razantně bez opatrného vnikání, pička jej spolkla jak malinu a mlaskala si spokojeně do rytmu jak ji pyj šukal. Matka jej stále držela u kořene a tím zvyšovala vzrušení jež způsoboval dotyk pyje s těsnou pičinkou sestry. Jana silně vzrušovalo pomyšlení, že může mít matku i dceru naráz a obě jsou žádostivé a sexy!

Náhle matka pustila Janův pyj a stoupla si ke svým šoustajícim dětem bokem tak, aby viděla na Janův pyj jak vniká do dceřiny kundičky.

Rozhlédla se kolem. Potom to uviděla. Na stole v míse ležely atrapy ovoce. Popadla banán. Jan spatřil jak si jej matka pomalinku dává do pusy a cucá jako nanuk-blaženě vzdychajíc…hmmm! Při tom se dívajíce roztouženě na Janova čuráčka jenž jako píst pravidelné vnikal do sestřiny vagíny.

Jana silně hekala a nevědouce proč, byla rozrušena tak, že se doslova klepala na každé ponoření čuráčka do své pičinky. Při pohledu na matku však zjistila, že má strach aby Jan nechtěl raději prcinkat maminku. Byla tak sexy a svůdná!!

Jana ji takto neznala. Maminka mezi tím, když byl banán dostatečně vlhký od slin roztáhla nohy a upřeně se dívajíce na Jana a hlavně jeho pyj počala si jej zasouvat do mistrovsky vyholené kundy. Trojúhelníček chlupů byl roztomilý a dělal z této části maminčina těla krásnou mlaďounkou kundičku.

Při vnikání do kundy a pohledu na mokrý pyj začala vzdychat a roztouženě volat: „Jeníčku…pojď do svojí maminky pojď..áách!“

Banán byl jak nyní zjistila poměrně velký a dlouhý. Hlavou ji blesklo – když jej kdysi kupovala řekla žertem manželovi, že pokud nebude moci tak použije banán místo robertka.

Zasouvala si jej při prvním vniknutí opatrně, aby si neublížila. Pojednou zjistila, že banán je celý v její pochvě. Podívala se na syna a uviděla jak razantně a svižně prcinká dcerku. Jeho pyj se jen kmital a pička dcerky mlaskala tak krásně nahlas… mlask! mlask!!

Silně ji to rozrušilo a počala se šukat. Nasadila tempo Jendy a chvílemi zavírala oči. Představovala si, že jí syn prcinká. To ji strašně vzrušovalo. Kunda jí počala téct a mlaskat.

Jenda mezi tím vrážel do sestry svého macka a snažil se rychlým pohybem dosáhnout toho aby sestra měla vrchol co nejdříve a on ještě mohl smočit macka v matčině klíně. Jana jako by to tušila přirážela až ji zadeček narážel na Janovo břicho a pleskalo to.

Jan pohlédl na matku. Rychlým pohybem kopírovala jeho šoustání sestry. Jan najednou ucítil nejdříve slabé a potom silnější stahy v kundičce sestry. Cítil, že se asi sestra brzo udělá. On sám byl již delší dobu strašně vzrušen. Nyní mu pochva sestry počala více a více svírat pyj. Jana křičela.. „Áách..stříkej Jendo plosím, plosím!!“

Tuto zdrobnělinku používala, když něco chtěla jako malá. „Udělěj mi miminko!! Udělěj mi dítě!“ Křičela to z plna hrdla. Náhle Jenda cítil, že bude stříkat. On však nechtěl jen sestru, ale i maminu!

Jan trošku zmírnil pohyby, ale to ještě více rozrušilo sestru. Začala jako zrychlený film přirážet a opakovat: „Brácho, udělěj mi mimčo!“ To už se Jan neudržel a spustil lavinu spermata do sestry.

Ta obešla pomalu postel a lehla si břichem dolu na pelest. Jan se podíval na maminu. Její smutné oči prozrazovaly zklamání z toho, že jí syn neoprcá. Viděla závěr soulože a moc dobře pochopila, že Jan stříká. Nevnímala ani jak krásně ji kunda čvachtá a mlaská.

Jan ucítil při pohledu na krásnou zralou ženu tuhnutí v pyji… „Maminko moje,“ řekl a obejmul překvapenou mladou ženu. Začal ji líbat na šíji a na rtech. Jeho polibky však nebyly synovské, ale milenecké. Matka mu šáhla zkušeným hmatem levou rukou mezi stehna a nahmatala tuhou mladou kládu. Vyndala si z pičky banán.

„Lehni si maminko vedle Jany.“ Maminka si lehla na záda vedle překvapené dcery. Ta myslela, že Jan po vystříkání se do její pičinky bude mít dost. Mýlila se.

Jan si zkušeně natočil maminku tak, aby měla krásnou pevnou prdelku na pokraji postele. Potom si dal její nohy na ramena. Přiblížil se opatrně k pičce maminky. Ta jej však obejmula chtivě a nedočkavě kolem pasu a doslova sama si vrazila synův čurák do kundy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *