Na pláži

Stáně bylo chladno, i přes tričko viděl Martin její ztvrdlé bradavky. Stál vzpřímený naproti ní a upřeně ji pozoroval.

Něžně ji objal a ona celá zmizela v jeho mužném objetí. Začala pociťovat chtíč po jeho svalnatém těle. Cítila potřebu dotýkat se jeho mužného hrudníku, který obkreslovalo obyčejné tričko. Přivřel víčka a nadechl se zhluboka vlhkého mořského vzduchu. Viděla jeho zavřené oči a tak nenápadně posunovala svou ruku k němu…

Letmo se ho dotkla vpředu na kalhotech a zajela mu hbitě pod tričko. Otevřel své čokoládové oči. Usmáli se na sebe a oba dva se rychle svlékli.

Svůdně na něj mrkla a rozeběhla se do teplého slaného moře. Vlnky omývaly pobřeží a oni byli poslední na pláži. Snažila se mu uplavat, ale byl hbitější a několika tempy ji dohnal. Dívali se jeden druhému do lesknoucích se očí a pomalu se posouvali nazpět k pobřeží. Z vody svítila jejich bílá těla.

Dotkl se chodidly dna a ona obtočila svoje nohy kolem jeho boků. Voda ji nadnášela a on ji chytil kolem pasu a lehce si ji nasunul na svůj ztopořený penis. Její vlhko i vlažná mořská voda se smísily a on si ji lehce přisouval.

Rukama ho objala kolem krku a stále se mu dívala svýma modrýma očima upřeně do jeho. Hladila jeho vypracovaná ramena a svaly na rukách… Volně se zakláněla a namáčela si konečky dlouhých zářících rudých vlasů, které se rozprostřely po hladině.

Zavřela oči a zaklonila hlavu. Pevná ňadra jí vystupovala z půlky nad vodu a pevně ho chytila za lokty. Začal ji rychle přisouvat a také zavřel oči.

Pomalu se setmělo a odrazy jejich lesklých těl se zrcadlily ve vodě do tmy. Hlasitě oba vzdychali a vlnky se pohybovaly rychle s jejich tempem a zpomalovaly při nárazu o břeh.

Zprudka otevřel oči a přisunul si ji více na svůj úd a kráčel s ní z vody. Byla na něm pevně zavěšená a nechala se vynést na písečnou pláž. Položil jí do chladnoucího písku a ona cítila jak se jí lepí na záda.

Začal jí líbat na krku, klíčních kostech a prsou, ale úmyslně se vyhýbal bradavkám. Stáňa se slyšela, jak vzdychá, což byl důkaz toho, jak moc se těší, až jí ty bradavky políbí. Nechal jí schválně dlouho čekat.

O to bylo lepší vychutnat ten pocit, když se jich konečně dotknul jazykem. Líbal je krouživými pohyby, olizoval je a sál a Stáně se z toho točila hlava. Ještě že při tom ležela, protože kdyby stála, tak by spadla.

Najednou se přestal věnovat bradavkám a přejel rukama k jejímu klínu. Nejdříve jí hladil jen tak napovrchu, ale pak si v ní začal namáčet jeden prst po druhém. Moc se jí to líbilo, ale to co udělal potom, ji překvapilo.

Vždy si v ní navlhčil jeden prst a dal jí ho do pusy, aby ho olízla. Dělal to od palce k malíčku. Nejdřív byla znechucená, ale pak jí to připadalo ještě víc vzrušující, než to líbání na bradavkách. Taky ho začala hladit v rozkroku.

Martin ale nelenil a využil každého okamžiku, aby mohl Stáně dělat dobře. Začal jí líbat v klíně a Stáně nezbylo nic jiného, než ho hladit ve vlasech. Cítila jak jí projíždejí vlny rozkoše a slyšela sama sebe, jak ho prosí, aby už do ní vklouzl.

V podstatě spolu celou dobu nepromluvili a první co bylo po tak dlouhé době řečeno, bylo škemrání o milování. Martin chvíli dělal, že jí neslyší, ale nakonec to sám nemohl vydržet a vklouzl do ní.

Nejdříve se pohyboval pomalu a něžně. Pak chytil její nohy za kotníky a zvedl je na své ramena. Tak pronikal ještě hlouběji. Stáňu to slabě bolelo, ale ta rozkoš byla větší, takže to v podstatě necítila.

Drobné kamínky písku se jim lepily po celém těle. Zvedl ji ze země a opět odnesl. Ulehli na břehu do mělké vody, která je omyla a nechala je v sobě spojit.

Milovali se a převalovali jeden přes druhého v návalu vášní. Vyvrcholili společně a leželi poloponoření ve slané vodě. Neposendé vlnky je omývaly a hladily po těle…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *