Sestřička Monika a kamarádka Veronika I.

Příběh, který jsem se rozhodl Vám vyprávět se stal letos v létě. Nejdříve ale pár informací o mě a o těch, kterých se týká.

Mě je 24 let a bydlím v Praze. Rodiče mě měli hodně brzy, ale po devíti letech se rozhodli ještě pro jednu ratolest, takže mám ještě patnáctiletou sestřičku. Mám jí moc rád, je to chytrá mladá holčina, i když poslední dobou s ní mlátí puberta až běda. Donedávna mi ta doba už málem začala přicházet nějak nepřiměřeně dlouhá. Až letos v létě se to „trochu“ změnilo…

Začalo to tím, že jsem si na začátku roku koupil nový notebook. Měli jsme počítač, ale byla to stará šunka. No jakmile moje sestřička zjistila, co všechno ten nový malý počítač umí, začala mě vždycky přemlouvat, aby si ho mohla půjčit, hrát na něm hry atd.

A co teprve když zjistila, že na něm jde pouštět i filmy. Každý večer, když jsem ho nepotřeboval přišla škemrat a že si něco pustí. Půjčovala si různá cédéčka od kamarádů ve škole a podobně. Naštěstí má oddělený pokoj, takže aspoň od ní byl večer vždy klid a taky na mě vždy před tím i potom byla milá, takže mi to vlastně moc nevadilo.

Sestřička má taky kámošku, je asi o půl roku starší, no prostě takové dvě klasické patnáctky. Její kámoška se jmenuje Veronika a sestra se jmenuje Monika. K jejich popisu by se asi více „zodpovědně a barvitě“ vyjádřil nějaký jejich vrstevník, protože já samozřejmě koukám spíš tak po dvacítkách a starších holkách, ale tyhle dvě, když jsou spolu, tak jim to taky moc sluší.

Obě jsou to prostě krásné mlaďounké holčičky, štíhlé a obě dvě jsou opravdu i moc hezké a dalo by se říct i milé. Když zrovna sestřička nemá blbou náladu a neotravuje mě, tak je to opravdu příjemná a chytrá holka, řekl bych že je s ní i legrace. A když jsem poprvé viděl Veroniku, tak jsem si jen tak v legraci povzdychnul, že je škoda že mi není tak šestnáct, protože na patnáctku je opravdu moc pěkně stavěná a vůbec, je to prostě holčina jak lusk. Tím ale moje pokukování po nich i skončilo, a vždy jsem si myslel, že to tak i zůstane.

Mělo se to změnit ve chvíli, kdy se z holek staly nejlepší kámošky a nedaly jedna bez druhé ani ránu. Veronika u nás čím dál častěji začala i přespávat a tím pádem vždy večer koukaly na filmy spolu.

Něco mi tu přestalo hrát, když holky chtěly půjčovat můj počítač v podstatě každý večer a tak moc naléhaly, až to bylo divné. Taky jsem se jednou zeptal, co si budou dneska pouštět, a okamžitě jsem vypozoroval mírné zaváhání. Přišlo mi to, jako by jedna z nich něco rychle vymyslela a ta druhá to rychle potvrdila. Pojal jsem podezření, že holčičky se každý večer nedívají jen na obyčejné video.

A taky že ne. Zjistil jsem to tak, že jsem jednou naprosto obyčejně a drze poslouchal přes zeď. Jelikož měly puštěný zvuk sice potichu, ale ne do sluchátek, bylo jasně slyšet, na jaký „žánr“ se dívají. Docela jsem se tomu zasmál a původně jsem to nechtěl nijak dál řešit, přeci jenom věk už na to mají, říkal jsem si. Ale pak, když jsem se pořádně zaposlouchal, slyšel jsem nejen zvuk z toho porna, ale také ještě „nějaké jiné vzdychání“…

„Ježišmarja co tam Ty kočičky dělají!?!“ napadlo mě okamžitě. No popravdě mě to docela vzrušilo, jsem přeci jenom chlap s bujnou fantazií a ihned jsem si představil, jak si tam ty dvě hladí své vyholené kundičky a bůhví co ještě a vzdychají u toho… no hned jsem se té představě zasmál, ale poslouchal jsem dál. A vzrušený jsem byl čím dál víc. A zvědavý úplně maximálně.

Vyřešil jsem to tak, že jsem jednou ráno, když nikdo nebyl doma, nainstaloval do sestřina pokoje naší novou digitální videokameru. Pěkně jsem jí schoval na skříň, má tam nějaké kytky, takže nebyla vůbec vidět. Namířil jsem jí na postel a nastavil nižší kvalitu nahrávání, ale zato delší dobu záznamu.

Cítil jsem se v tu chvíli jako agent tajné služby, který připravuje špionážní zařízení. No bavilo mě to až moc. Všechno jsem vyzkoušel, jestli kamera zabírá správný úhel a zda funguje dálkové ovládání.

Večer samozřejmě přišlo co muselo, a holčiny už mě zase přemlouvaly abych jim půjčil notebooka, že mají pěkný nový film, i mi to CD ukázaly a že mi ho pak také půjčí, když budu chtít.

No pěkně to mají vymyšlené, řekl jsem si a zasmál jsem se. Počítač jsem jim půjčil a po chvíli jsem zaklepal u nich v pokoji, a že se ještě musím podívat do kalendáře v počítači, kdy mám být zítra na nějaké schůzce.

Holky už byly pěkně nachystané, ležely v posteli těsně u sebe pod jednou peřinou, až jsem se úplně zarazil a pomyslel jsem si, jestli to opravdu nepřehánějí. Každopádně jsem rychle vyřídil co jsem potřeboval a když jsem odcházel tak jsem nenápadně vytáhl dálkáč z kapsy a zapnul nahrávání na kameře. A už jsem se jen těšil na ráno, až holky vypadnou do školy a já si budu moci prohlédnout, co se natočilo.

Samozřejmě, že jsem si i poslechnul přes zeď, co tam ty dvě dělají a bylo to jako obvykle – tlumené vzdychání z reproduktoru a různé další divné šumění a šustění a … těžko říct. O to víc jsem byl zvědavější.

Ráno kočky vypadly a první co jsem udělal hned jak zabouchly dveře bylo, že jsem okamžitě šel vedle – zkontrolovat kameru a zjistit, co se natočilo. Ihned jsem se ujistil, že na nic nepřišly, tak jsem to vzal a šup ke mě – připojit kameru na PC a pustit si to.

No chvíli se nic nedělo, holky si něco šeptaly, ale pak už vyndaly nějaké CD (které rozhodně nebylo tím filmem co mi ukazovaly), daly ho do mechaniky, ještě více se k sobě přitáhly pod peřinou a už se jen upřeně dívaly na displej.

Jelikož kamera snímala záběr z boku, bylo docela špatně vidět, co se děje na obrazovce, ale to mě až tak nezajímalo jako to, co se dělo ve skutečnosti, v posteli mé drahé šikovné sestřičky.

Samozřejmě že šlo o nějaké porno, holky napínaly zrak a ani nedutaly, ale po chvilce jsem si všimnul, že peřina, pod kterou ležely, se nějak pohybuje. Zadíval jsem se pořádně a po chvíli jsem se nestačil divit, protože už to bylo vidět mnohem lépe. Ano, ty dvě měly každá obě ruce pod peřinou a horečně s nimi pohybovaly.

No to snad ne! Pomyslel jsem si… ony si to tam spolu dělají! No teda… to bych do těch dvou nevinných holčiček vážně neřekl. Kdybych věděl, na jakém jsem byl omylu a co všechno bych do nich ještě neřekl, tak bych se v tu chvíli hodně divil, ale já jsem nevěděl nic a tak jsem pouze hltal očima další a další minuty, a sledoval jak se situace vyvíjí.

A ta se vyvíjela hodně zajímavě. Holky si to pod peřinou dělaly čím dál rychleji a čím dál intenzivněji. Po chvíli jim začala peřina vadit (asi jim bylo moc horko) a tak jí odhrnuly.

Bylo vidět, že to takhle nedělají poprvé, protože se na sebe jen tak lehce podívaly a pousmály se. Měly obě pootevřená ústa od vzrušení a daly peřinu pryč. V tu chvíli jsem jenom vydechnul, protože ani jedna neměla kalhotky. Měly jen takové lehounké průsvitné košilky a jinak nic.

Když byla peřina pryč, pokrčily a mírně roztáhly nožky, každá si dala svojí pravou ručku do rozkroku a začaly se hladit. Projížděly si ty svoje mlaďounké kundičky svými hbitými prstíky a po chvíli si Veronika začala druhou rukou hladit svoje prsíčka.

Obě měly na svůj věk pěknou postavu, i když v obličeji vypadaly pořád velmi mladě – prostě na těch svých patnáct let. Ty jejich malinké prdelky a jedničky prsíčka mě ale opravdu docela pocuchaly nervy. V tu chvíli jsem si taky uvědomil, že mám totálně tvrdou bouli v kalhotech a moje vzrušení je opravdu dost silné.

Monika se mezitím začala dívat na Veroniku, jak se krásně hladí a dívala se opravdu spíš na Moniku než na video. Ihned jí začala napodobovat a také se hladila na prsou, mačkala si bradavky a tahala se za ně – ale velmi jemně. Veronika si jejích pohledů samozřejmě po chvilce všimla a jen tak se na ní usmívala a střídavě se dívala na ní a na obrazovku.

Já jsem nevěřil svým očím a jen jsem čekal, kdy vypnou počítač a začnou si to tam rozdávat v šedesátdevítce… to jsem si samozřejmě zase pomyslel jen tak v legraci, v životě bych tomu nevěřil, ale… jak se později mělo ukázat, zase tak daleko od pravdy jsem nebyl.

Takto to pokračovalo v podstatě asi hodinu a mě to natolik vzrušilo, že jsem si ho musel pěkně vyhonit. Myšlenky, které se mi při tom míhaly v hlavě rozhodně nebyly z nejčistších a potom jsem měl minimálně černé svědomí z toho, že „tímto způsobem“ myslím na vlastní sestru.

Jejich hrátky a moje šmírování takto pokračovalo asi 14 dnů, nenatáčel jsem je samozřejmě pokaždé, ale i to stačilo.

Pak ovšem došlo k zásadní změně – jednou, když byly holky v nejlepším a byly tak rozpálené jako už dlouho ne, a dívaly se zrovna na nějakou lesbickou scénu, tak se moje malá sestřička tak šíleně vyzývavě začala dívat na Veroniku, že ta už to nevydržela a začala se dívat také jen na ní.

Holky si projížděly kundičky, dráždily své poštěváčky a přitom se dívaly jen a pouze jedna druhé do očí. Dopadlo to jak muselo a k mému překvapení k tomu první krok udělala moje sestřička.

Položila ruku na Mončino bříško a začala jí jemně hladit. Sledovala při tom, jestli ta bude proti nebo ne. Když neprotestovala, přesunula se na její prsíčka a začala je také hladit a tahat jí za bradavky.

Veronika jenom zírala na svou nejlepší kamarádku a nemohla z ní odtrhnout oči. Byla jako zkamenělá, jen její prstíky nezadržitelně projížděly vlhkou štěrbinku. Moniku to dostávalo čím dál víc a tahle hra se jí asi zalíbila víc než sama čekala.

Události nabraly rychlý spád a za chvíli už Monika jednou rukou dráždila v rozkroku sebe, druhou masírovala poštěváček svojí kámošky a sem tam i olízla její ztuhlou bradavku.

Veronika, soudě podle výrazu, sama nevěděla, zda má pokračovat nebo ne, byla v rozpacích, ale vzrušení jí přemohlo a tak jen poslušně držela a vychutnávala si toto dívčí mazlení. Já jsem na to koukal pomalu s otevřenou pusou a nezmohl jsem se na nic jiného, než osvobodit svůj k prasknutí nalitý penis z kalhot a začít se zase honit.

Tohle představení bylo jedno z nejvzrušivějších, které jsem kdy viděl. Monika stále přidávala na intenzitě hlazení a dráždění Verunčina těla, hlavně jejích nejtajnějších místeček. A v tom se stalo něco, co jsem opravdu čekal ze všeho nejméně – Veronika najednou začala otevírat pusu, celá se začala chvět a začala něco šeptat.

Nebylo to moc srozumitelné, ale bylo to jen nějaké slovo, něco jako „ještě, dělej“ nebo něco podobného. Monika se nenechala dvakrát pobízet, s radostí splnila toto přání své kamarádce a ještě přidala.

Pak se ale stalo to, co asi ani ona nečekala. Veronika se najednou vzepjala na posteli, celá se prohnula, začala dost nahlas vzdychat… Monika se trošku lekla a přestala jí olizovat prsa, ale prsty z jejího klína nevyndala…

Sestřička se na ní dívala, snažila se udržet ruku na její panenské kundičce a sledovala jí, jak si právě prožívá svůj první orgasmus. Ano, ani já jsem tomu nechtěl věřit, ale bylo to tak. Do té chvíle jsem si myslel, že takhle mladá holka se přeci nemůže plnohodnotně udělat, ale jak vidno, tak jsem byl na omylu. Veronika se totiž udělala jak zákon káže a se vším všudy.

Házela sebou na posteli a i si trošku zakřičela, po chvilce začal její orgasmus odeznívat, ale co následovalo mě opět dostalo – Veronika, jen co se trošku uklidnila, tak se ihned přitiskla k mé sestřičce, obejmula jí a začala jí vášnivě líbat.

Ta z toho byla poněkud překvapená, ale jak bylo vidět, tak rozhodně mile. Díval jsem se, jak moje patnáctiletá sestřička a její stejně stará kamarádka leží na jedné posteli, vášnivě se po sobě válí a líbají se jako dvě zkušené milenky, a k tomu jsem si všimnul, že Monika stále ještě nevyndala svou ruku z kamarádčina rozkroku a stále jí honila její hebký poštěváček.

Asi to mělo své účinky, protože místo toho, aby toho holky nechaly se začaly líbat čím dál vášnivěji a nyní i Veronika jako by odhodila všechny své zábrany, začala Moniku líbat po celém těle, olizovala jí bradavky, líbala a hladila na bříšku a při tom jí zajela rukou do rozkroku a nesměle jí hladila kundičku.

Bylo to krásné a maximálně vzrušující. Dívat se na ty dvě dospívající poupátka jak tam spolu dovádějí. V tu chvíli jsem i já nad tím obrázkem nezadržitelně dospěl k vrcholu a parádně jsem se vystříkal.

Holčičky se ještě chvíli mazlily, ale samozřejmě že za chvilku už ležely vedle sebe v objetí a něco si šeptaly. Zaslechnul jsem jenom, jak Veronika říká Monice něco ve smyslu, že to bylo to nejkrásnější, co v životě zažila a moc jí za to děkovala… pak jí něco pošeptala a sestřička se na ní tak dlouze a zalíbeně zadívala… a pak jí jen řekla: „Miláčku, miluju Tě… taky Ti moc děkuju. Jsi ta nejúžasnější holka na světě.“

Tomuhle jsem rozuměl dobře, protože sestřička to řekla velmi zřetelně. Každopádně mě to vyrazilo dech. Tak já mám sestru lesbičku? No zase tak hrozná představa to nebyla, naopak, bylo to v podstatě vzrušující. A navíc, když jsem se nad tím zamyslel – tak ono to nejspíš nebude tak „žhavé“. Holky v jejich věku určitě teprve hledají, co je vlastně přitahuje a spousta mladých dívek si vyzkoušela nějaké ty „dívčí hrátky“ ještě před tím, než něco měly s klukem. Veronika navíc určitě lesbička není, jen prostě nemá kde vybít svou přebytečnou sexuální energii.

Jak jsem tak o tom přemýšlel kolem a kolem, tak to asi bude podobně i s tou mojí neposednou sestřičkou. „No jo holky,“ řekl jsem si sám pro sebe nahlas „potřebovaly byste pořádnej klacek do těch vašich kundiček, abyste si to nemusely dělat těma svejma šikovnejma prstíkama.“

Díval jsem se na video, které se akorát vypnulo. Digitální páska stačila na LP na tři hodiny, což bylo akorát a já jsem byl víc než rád, že to holky za ty tři hoďky stihly. Ležel jsem na posteli a přemýšlel jsem o tom, co jsem právě viděl. A nebudu lhát, když řeknu, že se mi začal v hlavě rodit přímo ďábelský plán. O tom, jak jsem ho zrealizoval a jaké vzrušující zážitky mi to přineslo… ale až příště.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *