Sen nebo skutečnost?

Už mě nebavilo to povídání dole, nechal jsem je pěkně rozjeté u lahve fernetu a odešel na pokoj. Cítil jsem se příjemně utahaně po dni plném plavání a potápění. Vždyť jsem se taky na tuhle dovolenou u moře těšil jak dlouho.

Jen tak stojím na balkonu a dívám se na nebe plné hvězd, dole po ulici sejde sem tam pár chodců a jinak nádherný klid. Najednou slyším dveře, myslel jsem že jdou pro další láhev, ale proč by zamykali. Podívám se a ve dveřích Denisa.

Z nás šesti se vždycky ona chovala nejslušněji. Jen tak tam stála a nic neříkala a pak beze slova mi vzala ruku a položila si je na své ňadro, cítil jsem její pevný prs v dlani a teprve pak jsem pochopil a uvěřil.

Naše rty se hladově přisály, hladově tak strašně hladově mě líbala a já cítil její ruce snad všude. Všechnu opatrnost jsem hodil za hlavu a mé dlaně svírají její prsa. Otočil jsem jí tak, aby se opřela o dřevěné zábradlí, tisknu se na její tělo a hladím ta bujná prsa, záda a pak jemně svírám zadeček.

Cítím jak se nabízí, a tak už neváhám. Má dlaň vklouzla mezi její stehna a hladí její mušličku. Je nádherně mokrá a můj penis trhá kraťasy, rozvírá svá stehna víc, vrtí zadečkem a já toužím se do ní zabořit.

Přitiskl jsem se na ní a jemně se tlačím svým bodcem na její lasturku, ale přiráží tak prudce, že mi nezbývá nic než se s radostí přizpůsobit.

Jsou dvě hodiny v noci, tichá ulice a zdálky jen jemně doléhá šumění moře. Já a ona na balkoně oba už nazí, divoce přirážíme a snažíme se ztlumit naše steny.

Je tak divoká, prsa se houpou v rytmu našich pohybů, a pak už si sama začala mazlit zmáčenou kundičku. Tiše sténá a mně jen bleskne hlavou, co by na to asi řekli ti naši právoplatní, jež v místnosti pod námi likvidují naše zásoby alkoholu.

Pomalu si přede mnou klekla. Oběma ruka obejmula moji mužnost, zvedla ještě jednou zrak ke mě a potom jsem ucítil její horký dech a v dalším okamžiku její něžný jazýček na svém žaludu.

Rozkoší jsem zasténal, zatímco její rty je uzavřely kolem mého tvrdého žaludu. Její jazýček ho olizoval a zároveň mi ho sála. Levou rukou mi hladila zbytek penisu, který neměla v ústech, zatímco pravou mi lechtala varlata. Občas zvedla oči ke mě, aby zjistila moji reakci.

Měl jsem pocit, že každou chvíli vzplanu, jak mi bylo horko. S potěšením jsem se díval dolů, jak můj penis pokaždé mizí v jejích ústech a pak se vlhký znovu vynořuje.

Skoro zároveň si vytáhla můj penis z úst a pouze ho olizovala jazykem, zatímco ho nepřestávala zpracovávat rukou. Cítil jsem, že se mi blíží orgasmus.

První semeno zasáhlo její prsa. Ještě dříve než si ho mohla setřít, vystříklo to ze mě pořádně. Bílá fontána se rozstříkla na jejím obličeji a nosu. Okamžitě zase pohltila v ústech můj stříkající penis a další várku semene jsem už stříkal přímo do jejího krku.

A Denisa nepřestávala. Naopak. Její rty a jazýček si stále hrály s mým žaludem až už žádné semeno nezbylo a já byl zcela vyprázdněn.

Sklouzl jsem mezi její roztažené nohy a vyplázl jazyk do její dírky. Sotva jsem se jí tak dotkl, vyrazila ostrý výkřik rozkoše. Po její krásné hře předtím se mnou jsem nyní chtěl, aby i ona z toho něco měla.

Můj jazyk si hrál s jejím tvrdým poštěváčkem, zajížděl do jejího přirození a jemně jí je celé olizoval. Jedním prstem jsem jazyku pomáhal a za chvilku byl celý mokrý, když jsem ho vsunul do její hořící dírky.

Denisa jen vzdychala a nechala mě, abych dělal co chci. V jejích očích se zračila jen touha a rozkoš. S potěšením jsem jí zpracovával. Střídavě jsem olizoval a sál klitoris, zatím co prstem jsem jezdil dovnitř a ven v jejím přirození. Její vzdechy byly stále silnější a úplně vykřikla, když jsem jí do dírky vsunul i druhý prst.

Teď z jejích úst vycházely pouze nesrozumitelné výkřiky rozkoše a její přirození více a více vlhlo. Za chvilku jsem cítil, jak se její celé tělo začíná otřásat stále víc a víc. Zdálo se, že ztratila zcela kontrolu nad svým tělem. I její přirození sebou začalo cukat a svírat moje prsty uvnitř. Můj jazyk i moje prsty jí dál zpracovávaly a ochutnával jsem s rozkoší její nektar.

Ještě dlouho jsme stáli jen tak bez pohnutí, až najednou vyklouzla z mého obětí a jen šeptem prohodila: „Dík“ a pak už beze slova odešla do svého pokoje, zatím co já stále nechápal, že se mi to nezdálo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *