Přítulná sekretářka

Seděl jsem za stolem ve své kanceláři a pročítal nějaké papíry. Sekretářka mi přinesla kávu. Moc pěkná sekretářka. Přírodní blondýna, postavu má jako bohyně. Dlouhé štíhlé nohy nezakrývalo skoro nic. Krátká minisukně končila těsně pod zadečkem.

Míchal jsem nepřítomně lžičkou kávu a přemýšlel jak dlouho už jsem neměl ženskou. Poslední dobou bylo ve firmě tolik práce, že jsem se nestíhal ani najíst. A byl jsem nadržený jako stepní koza. Budu s tím muset něco udělat.

Zaostřil jsem zrak zpátky k papírům před sebou. Až teď jsem si všiml dlouhých štíhlých nohou vedle sebe. Moje výkonná sekretářka se opírala o stůl vedle mě a s pobaveným úsměvem mě pozorovala. Asi jsem se zatvářil jako idiot, protože vyprskla smíchy a zeptala se mně na co myslím.

Moc se mi nechtělo přiznávat, že myslím na to jak bych se jí dostal pod tu kraťoučkou minisukýnku, ale byli jsme v podstatě kamarádi tak jsem to na ni nakonec vybalil.

Čekal jsem, že dostanu facku nebo tak něco, jak to ženské dělávají, ale kdepak. Málem jsem spadl ze své otáčecí židle, když si mně pootočila, sebrala mi z rukou papíry co jsem držel a sedla si obkročmo na mně.

Pořád měla na tváři ten pobavený úsměv a já jsem se asi pořád tvářil jako idiot, protože opět vyprskla smíchy.

Měl jsem obličej dvacet čísel od jejího a cítil jsem její parfém. Dolce Gabana myslím. Začal jsem zrychleně dýchat a připadal jsem si jako školák co dostal první pusu od holky. Její prsa se ke mně přitiskla, rukama mně objala kolem krku a blonďaté vlnité vlasy se mi rozprostřely po obličeji, když mi šeptala do ucha jak moc mně chce.

Pořád jsem si připadal jako ve snu, když jsem ji začal líbat. Naše jazyky se propletly ve víru vášně a chtíče. Cítil jsem jak mezi nohama tuhnu a vnímal jsem její zrychlený dech.

Rozepnul jsem jí halenku a rovnou i podprsenku a začal jí líbat ztuhlé bradavky. Sukni měla vyhrnutou a tak jsem mohl hladit její krásný zadeček.

Sklouzla ze mě a rozepnula mi kalhoty. Vysvobodila můj napnutý kolík a začala ho zpracovávát pusou. Nádhera. Netrvalo to ani moc dlouho a stříkal jsem jak puberťák co si to rozdal poprvé s holkou.

Pečlivě svými rty vysála každou kapičku a pak, dřív než jsem se vzpamatoval, nasedla na můj, stále ještě ztopořený nástroj. Hladil jsem jí prsa a poslouchal její slastné výkřiky. Se zvířecím zachroptěním jsem se znovu udělal přesně v okamžiku kdy se v divokém orgasmu vzepjala i ona.

Bylo to krásné, ale naše výkřiky přivolaly mého šéfa. Nikdy nebyl žádný lidumil a tehdy byl v obzvlášť špatné náladě.

Nemám už svou kancelář ani otáčecí židli. Jezdím s vozíkem ve skladu a on má krásnou sekretářku. Přírodní blondýnu s dlouhýma štíhlýma nohama a postavou jak bohyně…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *