Akce s dívenkami se rozjíždí

Anička maličko znejistila, ale po chvíli vše hodila za hlavu a dál pokračovala v líbání se Simkou. Dokonce se ještě více zhoupla až rosničkou narazila na Honzův jazyk.

Ten se probudil k životu a hbitě sebou házel ze strany na stranu. Hltavě olizoval šťávu, která se rosila na její pičce. Simonka mezitím rozepla Honzovi zip u kalhot a vyndala jeho raráška ven. Ten už byl ztopořený v plné síle. Strčila si ho do pusy a pohrávala si s ním tak, jakoby si připomínala ranní čištění zubů.

Honza, který si zatím pohrával s poštěváčkem Aniny pičky, naslinil prsty a jeden po druhém jej začal zasouvat dovnitř. Když už tam razil třetí prst, začala Anička sténat bolestí. Stále však nepřestávala přirážet a tohle ji rajcovalo evidentně dost silně. Když už si myslela, že ji nemůže nic překvapit, vnikl jí do prdelky prst.

„Auuu!“ zavyla bolestí až se jí slzy draly do očí. S tímto neměla pražádné zkušenosti. Avšak stejně jako ji před časem odpanil nevlastní brácha, přišla po bolesti rozkoš. Takže se jí to začalo líbit a přitláčela stále silněji.

Náhle se propla, hlavu zvrátila dozadu a její ještě téměř holou pičkou projel slastný orgasmus. Když dozněla její vlna rozkoše, řekl jí Honza ať si klekne. „Už to na mě taky přichází, vystříkám se do Tebe.“ „Ale…“ Chtěla něco namítnout. „Neboj, mám tady tabletku, kterou si vezmeš a nebudeš se mít čeho obávat.“

A tak si Anička klekla a Honza ho pomalu zasunul do její svatyňky. Simonka si klekla za něho a hladila ho po zadku a zádech. Když už cítil, že to brzy přijde, chytil Aničku prudce za kozičky a hrubě přirážel.

„Už,“ zasténal blahem a všechno svoje sperma ji nacákal do kundy. „Můžu si Tě vyfotit?“ zeptal se, když dozněl poslední záchvěv orgasmu. „Ano,“ špitla.

Nachystal si foťák a fotil různé polohy. Nejčastěji jak semeno vytékalo ven. „Můžeš se obléknout,“ řekl jí a natáhl se do batohu pro peněženku. Anička si oblékla šaty. Ještě, že je měla delší, když už přišla o kalhotky.

„Tady máš,“ řekl Honza a podal jí 4000 Kč. Aničce se rozjasnily oči. „Ale vždyť…“ „Tisícovka navrch za ty fotky a na nové kalhotky.“

„Děkuji,“ řekla šťastně a políbila ho na rty. Simonce dala pusy dvě. „Tady máš tabletku, hned ji spolkni,“ připomněl Honza a podal jí na zapití oranžádu.. Poté se rozloučila a odcházela z mýtinky.

„Užij si dovolenou,“ volal za ní ještě Honza. „Užiji,“ odpověděla. Když zmizela z dohledu položil se Honza na deku…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *