Starej antikvariát I.

Rovnou vám řeknu, že L.A je drsný město a týpci s vyboulenou levou náprsní kapsou u saka jsou tak běžní jako blbej polda na rohu jak sleduje odběrový elektrický hodiny v kolik mu končí služba, ale od tý doby, co makám jako soukromý očko jsem snad už viděl všechno co vidět jde.

Ženskou tak ošklivou, že když jí potkáte v noci na ulici tak jí dáte peněženku dobrovolně a bude vám stačit jenom když slíbí, že se otočí a neuvidíte její tvář a zrovna tuhle cirkusovou mordu nechal její manžel sledovat jestli mu nezanáší.

Blázen, řeknete si, to by musela platit, ale jak jsem se do toho případu nořil víc a víc tak jsem měl pocit, že jestli ten Jan a nebo jak se jmenoval znal LA tak Apokalypsu musel napsat podle nás.

Vlastně to začalo nenápadně. Ojížděl jsem svojí zájíčkovitou přítelkyni a zrovna, když jsem se chtěl svým čurákem hluboko zanořit do tý její roztomilý prdelky až po koule zazvonil telefon. Ještě několikrát jsem cvičně do rytmu zvonku přirazil aby viděla, kdo je v domě pánem, a když dohekala zved sem sluchátko.

„Grater, Emmerson Grater?“ ozvalo se zachraptění na druhým konci drátu. „Jo, osobně, s kým mám tu čest mluvit?“ pokračoval jsem v nacvičeném stylu.

Byl to nějakej Armani, Georgio Armani, krejčí z italský čtvrti, kterej chtěl pohlídat paničku. Domluvil jsem si s ním schůzku a pokračoval v šukání tý nadržený micky pod sebou. Sice trochu brblala,že to nemá do zadku ráda, ale když jí tam těch dvacet čísel zajelo až po koule jenom přikvikla a pak začala rytmicky pohybovat prdelkou.

Šukal jsem jí docela dlouho, tak dvacet, třicet minut, ale nejsem ucho abych si to stopoval. Můj čurák se prodíral do jejích střev a hvězdička svěrače ho neprodyšně obstupovala.

Vyjížděl a zajížděl do její prdele, která ho přijímala jak Aztékové božstvo a když jsem měl pocit, že by se mohla udělat zase jsem zpomalil a zvolna ho tlačil do její prdelky a spíš než šukání jsem si jí navlékal na čuráka jak dalajláma korálky na zápěstí. Pak jsem se sklonil a s čurákem zabořeným v její řiti jí začal pravou rukou masírovat naběhlýho frajtra.

Na svůj věk byla dost vyvinutá a jak měla kundičku oteklou a zrudlou krví a tak jí ten prokrvenej poštěváček přímo vylejzal ven z růžovejch záhybů a říkal si o masáž. Hladil jsem ho a mazlil, občas stisknul mezi dvěma prsty a zastrčil jí do kundy prsteníček až po kloub.

Cítil jsem její vlhkost, slintala spodem jak rotvajler a vyloženě mě to lákalo jí ho narvat až po kořen mezi ty krásně naběhlý pysky její kundy, ale říkal jsem si, že když už jí platím za prdelku tak nezkazím cenu a jako trapák ji s čurákem v její řiti nepoprosím o slevu za klasiku, když jsem si zaplatil anál.

Pomalu jsem jí šukal, kroutila se pode mnou a sama se mi na něj nabodávala, tahala mě zespoda za koule a když jsem jí otočil na záda měla krásně roztažený pysky mezi nohama který tvořily V jako Victory, snad jen s tím rozdílem, že mezi nima nebylo poselství vítězství ale ztopořenej čurák silnej jak dětský zápěstí, kterej se tý holce prodíral střevama a snažil se o orgasmus.

To už měla prdel úplně povolenou a ten můj jí tam zajížděl jak po másle, tvrdě a pořád víc a hlouběji. Zase jsem si jí otočil už jenom kvůli tomu pocitu svalit se na ní a znehybnit jí a když to na mě přišlo vytáhl jsem ho ven a žaludem jí ještě cvičně projel zarudlou řiťku, která se nestačila vzpamatovat z té jízdy, byla ještě krásně otevřená a zvala mě dovnitř.

Strčil jsem do ní prst a druhou si několikrát přetáhl předkožku přes žaluda. Bílej vodotrysk jí přecákl záda a chuchvalce budoucích voličů našeho starosty jí prskly mezi lopatky.

Podal jsem jí papírovej kapesník a prohlídl si stříkanec, kterej se jí roztékal kolem páteře. Nikdy jsem to nepočítal, ale tipnul jsem si, že jich je tam víc než členů celý rodiny Li Phe Hunga z Čínský čtvrti i když si pozve bratrance z Pekingu, tři kočky z mrazáku rodinný restaurace a Jacka Nicholsona.

Vstala a začala se oblíkat. Nejsem úchylák, ale tyhle náctky jsou fakt dobrý. Zvolna, jako kočka se kolem mě prosmýkla a rajcovně zavrtěla biskupem, až jsem ucítil mezi nohama mrazení a cvičně si ho promasíroval rukou, ale jen jeden pohyb, žádná samohana.

Měla výbornou postavu, dorostenecky štíhlá, kozičky tak dvojky s krásně růžovýma bradavkama, bílejma jak surová bavlna v negativovejch rukách někde v Alabamě a mezi nohama krásnej trs hnědejch chloupků na růžový čárce, až mi bylo líto, že jsem jí šukal jenom do prdelky, ale už jsem prostě takovej.

Podal jsem jí pár zelenech papírků s prezidentem a ona mi z vděku stiskla ruku. Je to tak, bída dělá hrozný věci a tahle holka byla chudá, což mi vyhovovalo a navíc ta nejhezčí kurvička, jakou jsem za poslední tejden vyhodil z bytu, když jsem musel jít vydělávat prachy na její kolegyně.

Ještě jsem jí jednou na rozloučenou štípnul do prdelky až vykvikla a pak jsem jenom slyšel vzdalující se kroky na schodech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *