Starej antikvariát II.

Opláchnul jsem si ocas od její šťávy a šukacího oleje, oblíkl si ten hnědej oblek, kterej si beru na jednání se žárlivejma kořenama a kopnul do sebe dvojitou whisky.

Pan Armani mě už čekal u dveří do mý kanceláře. Chvilku brblal něco o dlouhým vztahu a pak mi ukázal fotku, ze který se mi zježily chlupy na ruce a na prsou. Jestli nějakej duchař vyfotil strašidlo byl to ten z fotoaliéru za kterýho pocházela ta fotka.

Ta ženská vypadala jako tragickej omyl Božího přikázání nesesmilníš, trochu jako fretka, trochu jako George Washington po rojení vos a dlouhým horku, prostě nic o co by soudnej člověk stál.

Bylo mi pana Armaniho líto. Představil jsem si tuhle almaru s vepřovou tváří nahou a začal se mi líbit pan Armani. Dohodli jsme se na ceně. Vzal jsem si tu fotku a strčil jí štítivě jak tuberákův kapesník do obálky.

Když ten italskej chudák odešel brnknul jsem Garibaldimu, jednomu pochůzkáři od policie, starej chlápek, ale policejní machr, hotová kartotéka, protože mi pořád nešlo do hlavy, že by taková zrůda mohla mít sex s něčím jiným než sama se sebou a spíš jsem tipoval na něco jiného než nevěru, i když jsem neměl žádnej důkaz a jediný, o co jsem se mohl opřít byla kocovina a policajtskej čuch.

Garibaldi si prohlédl fotku a taky jsem měl pocit, že to nebyl pro něj hezkej pohled, vypadal trochu jak doktoři na patolce když zkoumaj měsíc utopený malý dítě, ale byla to naše práce.

„Jo, tu znám, člověk si jí zapamatuje,“ dodal jízlivě a pak mi napsal adresu jednoho antikvariátu a řekl, abych chtěl potěšení pro přítele. Nepochopil jsem to, ale Garibaldi se už se mnou nechtěl bavit.

„Neptej se mě na nic, Emmersone,“ řekl: „Sám pochopíš, ale nechci s tím nic mít, znáš mě, nečeká tě nic hezkýho.“ Podrbal si prořídlýho ježka na skoro plešatý lebce a odešel dopsat nějaký protokol.

Darling´s Bookstore byl starej anťák na rohu šestadvacátý a devatenáctý a když jsem tam vešel přivítal mě zápach zetlelejch listů a pižmo důchodců, kteří se nudí a místo šukání obrážejí obchody s levnou četbou.

U pultu se kymácel asi šestnáctiletej výrostek s rozhalenkou na prsou a nejhnusnějším uhrem na tváři, jakej jsem ten týden viděl. Přišel jsem k němu a když mě s unuděným výrazem zaregistroval řekl jsem mu tiše: „Chtěl bych potěšení pro přítele.“

Prohlídl si mě jako kdybych měl zelená tykadla a plival naftalín, ale pak se milostivě zvednul a odvedl mě k zamčeným dveřím na konci prodejny a třikrát na ně rychle zaťukal. Otevřela mu nějaká metresa po záruční lhůtě a on jí pošeptal pár slov

Vešel jsem do místnosti a pochopil, proč s tím dělali takové tajnosti. Na stole kolem mě ležely spousty pornočasopisů a mohl bych se hádat, kdybych říkal, že všichni ti co si to tam rozdávalali byli dospělí.

Vzal jsem do ruky několik z nich a první, co mě překvapilo byl ten kluk od pokladny jak si to rozdává s nějakou kočičkou na bíle povlečený válendě a to, že navzdory věku a postavě má mezi nohama dost dobrou nálož.

Listoval jsem časopisem a když jsem ho dokončil poznal bych toho kluka na nudapláži i kdyby přišel bez tváře jak kráska se závojem. Ale kdo byla ta holka? Musela bejt odsud, když jí šukal ten smrad, těžko by sem přivezli nějakou řepu z Texasu od krav. Kurnik, kde já už tu holku viděl?

Pak mi svitlo i v tom, co říkal Garibaldi. Péčko a ne ledajaký – zajíčci, ale jak s tím souvisí ta stará lokomotiva Armaniová? Došlo mi,že pokud nebudu úplně blbej mohl bych se dostat mezi producenty tohohle braku a rozbít celou síť. Jasně, pak mi bliklo hlavou, už vím, odkud jí znám-šukal jsem jí minulej tejden, ta náctka z dětskýho domova Svatýho Thomase.

Listoval jsem dalšími časopisy a pořád jsem se setkával s tou jednou tváří, ten kluk, kterej mě sem pustil byl snad na každý třetí fotce. Sklonil jsem se až ke stránce časopisu a snažil se zapamatovat si tvář tý holky, která mu v týhle sadě držela, když mi někdo zaklepal na rameno.

Otočil jsem se. Za mnou stál drobný mužík s bradkou a usmíval se. Promiňte pane, že vás ruším, ale vidím, že vás zaujal náš Johny, pokud byste měl zájem můžete se s chlapcem domluvit. Olízl si rty.

Normálně bych mu rozstřelil ten slizkej úsměv na tři třetiny, ale tentokrát jsem se usmál a nabídku akceptoval. Ten malej smrádek mě měl s jednou z těch kočiček navštívit za půl hodiny v jednom levným hotelu kousek odsud.

Svlíkal jsem si propocenou košili a klíč od hotelového pokoje připevnil na provázek k poutku kalhot aby mi s ním ten fagan nezdrh a já nezůstal jak přiteplenej kabaretiér sám nahej v pronajatým pokoji. Doufám, že bude mluvit, protože jinak bych ho fakt musel vojet do tý jeho prdele a to se mi moc nechtělo, ale zase jsem ho nemohl zmlátit, nesedělo to do mejch plánů.

Zaklepal na čas. Otevřel jsem dveře a mladej se hned hrnul ke stolku s whisky a nalil si pořádnou lampu. Když jsem se na sebe koukl do zrcadla ani jsem se mu nedivil. Pak vešla ta kočička. Nejsem pedofil, ale jak říkám – mezi třinácti a patnácti je to nejlepší, jen to nesmí mluvit a po snídani se musí vyhodit z bytu.

Ani jsme moc nekecali, když se svlíkli a chvilku dováděli na posteli. On ležel jak tureckej paša a ona mu kouřila napůl zvadlýho čuráka. Nejsem buzna, ale docela mě to představení bavilo, koukat se, jak se mu pomalu zvedá jak životní úroveň delty Mississippi.

Stahovala mu překožku a pomalu si ten jeho růžovej žalud zasouvala do tý roztomilý holčičí pusinky. To už byl ztopořenej na maximum a obě koule se mu pod čurákem motaly v koženým sáčku jak je mnula mezi prsty.

Naslinila si ukazováček a pomalu s ním zajela mezi klukovy půlky, ale on místo toho aby vykvíkl jen přehodil váhu na lopatky a vystrčil na ní malou, hnědou dírku mezi hubenejma půlkama, kam ona tím prstíkem zajela.

Už jsem byl nadrženej jak Mexikán na fazole a pomalu jsem jí začal svlíkat košilku. Měla krásně bílý ramena a kozy a když jsem jí rozepnul zip u kalhot vykoukly na mě zpod kalhotek kudrlinky hnědejch chloupků.

Ta kundička byla vážně k sežrání. Roztáhla si ještě trošku od sebe pysky a já jazykem zajel do její dírky pořádně hluboko a lízal jí, zatímco jsem měl těsně před očima hvězdičku jejího svěrače.

„To by byl hřích, Emmersone, ale nejvyšší ti to odpustí jako tolikrát,“ řekl jsem si a lehce se špičkou jazyka dotknul její prdelky.

Nedělala nic, jen jí na mě trochu víc vystrčila abych se k ní líp dostal přes bílý půlky. Lízal jsem jí řiť jak mimino máminu bradavku a pomalinku jí do sevřenýho svěrače zastrkoval špičku jazyka. Ten mladej frajer kňučel rozkoší kousek ode mě s čurákem nalitým krví.

Vytáhla si jeho ptáka z pusy a a prst z jeho řitě a nechala nás, abychom si lehli vedle sebe zadky na okraj postele. Vzala naše čuráky do ruky a oba si je strčila do pusy.

Ještě nikdy jsem neměl čuráka tak blízko u jinýho chlapa, ale docela mě to bralo, tak jsem jí nechal ať si dělá co chce.

Kouřila nás divoce a za chvilku jsme byli oslintaní až na koulích jak jí to z pusinky kapalo. Zavřel jsem oči a zaklonil hlavu.

Kouření na okamžik přestalo, ale nějakej pohyb se nade mnou udál. To ta kočička se otočila a když jsem oči zase otevřel uviděl jsem těsně před nima roztaženou kundičku s dvěma chlupatejma pyskama, který vypadaly trochu jako netopejr v letu nebo jako kiwi.

Natáhl jsem jazyk a zvolna jsem se jich dotknul. Nevím co dělal mladej, jestli si honil ocas jak na nás koukal nebo nebo ty rty na mým čuráku byly jeho, ale mě ta situace rajcovala, hlavně ta roztažená kunda, kterou jsem měl na dosah od svý tváře, vlhkost, vůně mladýho těla, to, že mi za chvilku přidrží a nebude kecat až jí budu někam do hloubky těla strkat ptáka a pak ještě poděkuje, sice za prachy, ale poděkuje. Miluju tyhle dorostenecký kurvičky…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *