Milenka

Milenku jménem Monika jsem potkal při jednom firemním večírku před pěti lety. Do té doby jsem Renatě nebyl ani myšlenkou nevěrný. Bylo mi 33 let, Renata čekala druhé dítě a jelikož měla rizikové těhotenství, musel jsem si po nocích vystačit sám.

Monika je sice asi o 15 let starší, ale je celkem zachovalá a chlapi se několikrát v práci o ní poprali. A teď jsem jí držel v náručí a ploužil s ní po parketu a můj penis mi dělal v poklopci pěknou neplechu.

Stál jako kostelní věž a když mi o něho Monika několikrát zavadila rukou, cítil jsem, že se mé zadržované sperma snaží dostat ven.

Potichu jsem zasténal a prosil, aby přestala nebo se udělám tady na sále. Doploužili jsme k východu a už mě Monika táhla na dámský záchod.

Vytáhla z kalhot můj vzdouvající se penis a kouřila, až se mi začaly dělat mžitky před očima. Netrvalo dlouho a šplíchal notnou dávku semene do její pusinky.

Ani neodporovala, když jsem si jí otočil zezadu na mísu, abych do ní mohl vniknout už s opět tvrdým penisem. Zarazil jsem se až po koule, Monika zakřičela slastí a přirážela až se jí z dírky kouřilo.

Tentokrát už jsem nebyl tak rychlý, pěkně jsem si tu její dírečku vychutnával a když se Monika pode mnou začala svíjet v křečích podruhé, přišlo to i na mě a stříkal jsem další dávku do její dírky!

Pak mě ale překvapila, pozvala mě ještě k ní domů. No, kdo by asi odolal? Vím, že jsem neměl, ale bylo to silnější než já. Tu noc jsem šukal jak ještě v životě ne. Jiný výraz se pro ten sex nedá použít. Monika byla fakt perfektní milenka s mnohaletými zkušenostmi a já byl moc pilný žáček.

Hned jak jsme přišli k ní, už za dveřmi si strhala oblečení a já jsem si jí vzal hned na chodbě na podlaze. Pak jsme se přesunuli do koupelny, abychom se osprchovali, ale samozřejmě nezůstalo jen u sprchování. A co teprve pak v ložnici.

Položila se na postel, široce roztáhla nohy a přitáhla mě na sebe do polohy devětašedesát. Rozhrnul jsem prsty její tmavou houštinu a na nic jsem již nečekal a zabořil se jazykem v ta místa, zatímco můj klacek zmizel opět v jejích ústech.

Klouzajíc jazykem nahoru a dolů jsem za chvíli pocítil, jak se jí chvějí stehna a zároveň to doprovázely silnější stisky jejích rtů kolem mého penisu. V tom se její tělo proti mně vzepjalo a já ucítil, jak kolem mých rtů proudí její šťáva. Ruce pevně objaly mé tělo a v několika po sobě jdoucích slastných křečích prožila další orgasmus toho dne.

Po chvilce unaveně klesla zpět na postel a zůstala ležet, zatímco můj jazyk čistil okolí její dírky, aby ani troška nepřišla nazmar. Také její ústa v tu chvíli strnula a uvěznila můj klacek, jako kdyby ho nechtěla nikdy pustit. Tahle strnulost však netrvala dlouho a můj jazyk ji probudil k nové aktivitě.

Vysoukala se zpod mého těla a nastavila mým zrakům, klečíc na kolenou, své pozadí. Uchopil jsem ji v pase a bez váhání do ní vnikl svým nedočkavcem. Zhluboka vydechla a přirazila. Začal jsem zpracovávat svým pyjem a tvrdými příkazy její dírku.

Mlaskavé zvuky, doprovázející každý příraz, byly důkazem toho, že její kundička se znovu zalévá novou šťávou. Silný výkřik z jejího hrdla, jenž se nedal rozeznat, ohlásil další orgasmus.

Ale na řadě jsem byl ještě já. Zrychlil jsem. Mohutnými přírazy jsem se dovedl k vyvrcholení. Proud horkého semene se rozstříkl po jejích zádech právě ve chvíli, kdy prožívala další z překrásných orgasmů s obličejem zabořeným do polštáře. Padli jsme společně vedle sebe na postel a nechali svá těla odpočívat před dalším milováním.

Od toho dne jsem chodil za Monikou skoro každý den, protože Renata se neměla k sexu ani po porodu a já se přiznám už ani neprosil. Moje Monika byla perfektní. Skoro po každé mě něčím novým překvapila. Snad nejkrásnější chvíle byly při týrání jejích velkých koziček, to se udělala za noc dokonce 8x !!!! Ona sexuální bohyně v jejích letech a Renata – mladá holka, která sex nechtěla.

K Monice jsem chodil po práci, vždy tak na 2 – 3 hodinky, to Renata uvěřila, že jsem s kamarády na pivku a víkendy trávila Renata s dětmi na chalupě u tchyně a já je celé strávil s Monikou. Už nám to takhle klape 10 let! Renatě to dvakrát do měsíce, když má ona chuť, klasicky udělám a s Monikou si užívám, jak je mi libo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *