Předprázdninové laškování

Letní horké odpoledne a já jsem vyšel z dílny na malou pauzu. Hned před dílnou za plotem stojí dům, kde majitel má dvě dcery. Jedna ve věku sladkých 18 a druhá 15.

Ta mladší Hanička mě od rána sledovala jak pracuji a potím se a rohodla se podívat jak to v dílně vypadá. Na její žádost jsem reagoval odpovědí mazáka a slastně jsem svolil. Nikde nikdo nebyl a proto jsem si nedělal hlavu jak to případně dopadne.

Rozhovor byl uvolněný a Hanička se začla zajímat zda mám nějakou holku a tak dále. Bylo mi jasné že se bude něco dít.

„Petře, chtěla bych se s Tebou mazlit,“ prohodila já jsem stál jako kůl v plotě. Je mi už 15 a chci poznat jaké je mazlení.

Něměl jsem námitek, protože jsem se nezmohl ani na jediné slovo. Opatrně jsem zavřel dílnu a ujistil jsem se že nikdo se nedostane ven ani dovnitř. Položil jsem deku na podlahu.

„Hani, svlékni se a lehni si na záda,“ prohodil jsem a začala se pomalu odstrojovat. Sledoval jsem její malá ale pevná prsíčka, neodolal jsem si nesáhnout a její lehce ochmířený klín. Lehla si na záda a zavřela oči.

Lehounce jsem přiklekl, roztáhl jsem jí nohy a jednou rukou začal laskat její neposkvrněný klín. „Já se bojím,“ prohodila ve slastném vzliku. „Neboj,“ šeptl jsem a stále jsem ji laskal.

Byla moc mokrá a cítil jsem že zažívá něco božského. Nemohl jsem to vydržet a zažal jsem ji jazykem laskat co nejhlouběji jsem dokázal. Jednou rukou jsem hladil jej malé bradavky a cítil jak jsem mi po několikáté udělala do pusy. Bylo to neskutečně slastné.

Svlékl jsem se a když jsem poznal že Hanička je na konci sil, nechal jsem ji pokleknout. „Začni a neboj,“ prohodil jsem a sledoval jak opatrně vzala do ruky můk penis. Lehounce ho začala honit, ale stále se bála začít kouřit.

Lehounce jsem ji přitlačil za hlavu a bylo. Cítil jsem slast a cítil jsem že mě udělá. Poznala že se něco děje a začala se cukat, ale já jsem jí držel hlavu jak jen to šlo. Pumpoval jsem ji semeno do pusy.

„Polykej, polykej Hani.“ Otočila oči v sloup. Když polkla vše co šlo, podívala se na mě a prohodila: „To jsem ale nechtěla! Je mi na zvracení.“

Byla jako omámená a já jsem ji otočil na všechny čtyři. Prohmatal jsem její otvůrek do zadečku a vrazil jsem to do ní. Vytřeštila oči.

„Ale, ale to…..“ „Neboj Hani, budeš počestná,“ a už jsem začal přizážet. Byl jsem už načatý a proto netrvalo dlouho a začal jsem do ní pumpovat co jsem ještě měl. Byla to malá epizoda, která se opakovala ještě mnohokrát…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *