Kamarád a jeho přítelkyně

Na internetu jsem si začala psát s docela milým klukem, po pár večerech strávených na síti jsem zjistila, že toho máme docela dost společného, psali jsme si denně, a to vždy až do noci.

Asi po dvou měsících mi nabídl, jestli bych s ním nešla do kina. Ani jeden z nás nehledal vztah, jen přátelství.

Sešli jsme se a já zjistila, že je to fakt super kluk, a v reálu je to ještě lepší než jen to psaní, asi to bylo stejné i na jeho straně, dobře jsme se bavili celý večer. Doprovodil mě domů, kde jsme se rozloučili. Protože bydlel ve stejném městě, začali jsme se scházet čím dál víc – jako přátelé.

Jednou jsem šla na schůzku s ním, a hned jak jsem ho viděla, věděla jsem, že něco není v pořádku, nepřivítal mě úsměvem jako vždycky, ale jen mě pozdravil a hleděl na mě. Nechtěla jsem se ptát co je, ale když se jeho nálada nelepšila, musela jsem se zeptat.

On mi však řekl, že to nic, že má nějaké problémy, ale nechce mě tím zatěžovat. Nabídla jsem mu, že mi to může říct, že nechci aby byl smutný. Usmál se na mě, ale neřekl nic. Procházeli jsme se po parku, pak zašli na kafe a povídali si. Pak jsme se rozloučili a já vyšla domu. Popošla jsem však jen kousek, když jsem ho slyšela zvolat moje jméno.

Otočila jsem se a kývla na něj co potřebuje. On chvíli mlčel, ale pak jen tiše hlesl, že si potřebuje se mnou promluvit. Řekla jsem že klidně můžeme, a čekala na to, co ho tak tížilo na srdci.

„Víš, jak sem ti říkal, že mám přítelkyni…“ vypadlo z něj. „No jasně že vím, že někoho máš.“ „Tak ona mě požádala, abych…“ Větu už nedokončil, protože jsem mu skočila do řeči: „..aby ses se mnou nestýkal, že?“ vyjelo ze mě.

Pohlédl na mě s údivem a řekl: „Ne právě naopak, chtěla by se s tebou seznámit.“ „Se mnou? A proč?“ „No prostě viděla tvoji fotku na netu, a pak se mě na tebe ptala.“ „Tak jako klidně, pokud chce, ale doufám, že mě nechce seřvat, že jí kradu tebe,“ zasmála jsem se. Poté jsme se rozloučili.

Večer mi napsala jeho přítelkyně. Psali jsme si o všem možném, a zjistila jsem, že si i my dvě docela rozumíme. Napřed jsem se bála, že mi bude vyčítat, že trávím čas s jejím přítelem, ale překvapila mě, vůbec tohle téma neprobírala.

Nevím jak k tomu došlo, ale časem jsme došly i k tématu sex… Ptala se mě jestli jsem to zkoušela s nějakou holkou. Popravdě jsem jí řekla, že ne. Pak se odmlčela, a za asi čtvrt hodiny mi přišla zpráva, zda bych to nechtěla třeba někdy zkusit? Nevěděla jsem co na to říct, tak jsem jí napsala, že to může být zajímavé, ale že zkušenosti nemám, tak nevím…

„Ani se mnou bys to nechtěla zkusit,“ přišlo mi od ní. Teď došly slova zase mě, nevěděla jsem co ji na to hned odpovědět. Nakonec jsem jí napsala: „Možná“.

Asi za dva dny mi napsal Jakub, jestli bych nepřišla k nim domů, že bysme si mohli spolu pokecat všichni tři, a kouknout třeba na nějaký film. Nabídku jsem přijala, a za 30 minut už jsem stála před jejich dveřmi.

Otevřel mi Jakub, a hned za ním stála ona – později jsem zjistila, že se jmenuje Jana. Opravdu jsme si dobře povídali, když v tom Jakub odešel do kuchyně, že udělá nějaké pití.

Po chvilce jsem cítila, jak mi Jana položila ruku na stehno. Nebránila jsem se, ale ani jsem neprojevovala nějakou iniciativu. Přitiskla se ke mně, a začala mě líbat.

Zavřela jsem oči, a vychutnávala její jazyk. Bylo to trochu jiné než s klukem, takové jemné. Když mi začala sundávat tričko, začala jsem se však bránit. „A co Jakub?“ hlesla jsem. „Může koukat nebo se přidat, ne?“ mrkla na mě. Vzápětí jsme si vzájemně sundávaly oblečení.

Po chvilce jsem spatřila Jakuba, jak se na nás dívá. Pak si ho všimla i Jana, a řekla mu ať jde k nám. Klekl si vedle nás, a jen tak zblízka koukal.

Jana chytla mou ruku, a dala ji Jakubovi na hrudník, přejížděla s ní jeho bradavky, a pak sjela níž, až k pupíku, tam mou ruku nechala.

Pochopila jsem to jako výzvu, tak jsem sundala Jakubovi triko, a poprvé viděla jeho vypracované tělo, zatímco se Jana věnovala mě, já zkoumala rukou jeho tělo.

Šáhla jsem mu přes kalhoty do rozkroku a cítila, že je vzrušený. Rozepla jsem mu kalhoty, a on si je pak svlékl, a sundal si i zbytek oblečení.

Držel svůj penis v ruce, a blížil se s ním ke mně. Špičkou žaludu přejížděl po mém horkém těle… Nechala jsem ty dva, ať si se mnou dělají co chtějí. Janin jazyk jsem cítila ve své mušličce a Jakubův penis projížděl po mých vzrušených bradavkách.

Pak si ona lehla, a roztáhla do široka svoje nohy. Poté mě chytla za ruku, a táhla k sobě. Klekla jsem si a zabořila svůj jazyk do její mušličky, v tom jsem cítila Jakubovy ruce, jak mě drží za zadeček, a penisem se blíží k moji jeskyňce.

Vjel do mě rychle, až mě to zabolelo, ale cítila jsem takovou tu hezkou bolest, která pak vystřídala velké vzrušení, jeho ruce se pohybovaly po mém těle a zkoumaly každý kousek nahé kůže.

Bradavky jsem měla tvrdé, a jeho ruce je krásně dráždily. Já mezitím jazykem, a pak i rukou laskala Janu. Cítila jsem, jak je vlhká, a vzrušená. Několikrát jsem do ní ještě zastrčila prst, když se udělala. Pak mě pohladila po vlasech, a odpočívala.

Toho využil Jakub, a zajížděl do mě čím dál rychleji, ale neudělal se hned, právě naopak, milovali jsme se takhle pár minut, pak si lehl, a vyzval mě ať jdu já na něj. Klekla jsem si, a nasměřovala jeho penis do mé jeskyňky, ten do ní zajel hned celý, a já nahlas vzdychala a vychutnávala si to.

Jeho silné ruce mě zvedaly za boky nahoru, a já se na něm pohupovala. Čím dal víc mě vzrušovaly jeho hlasité vzdechy, a taky to, jak se jeho tělo vzrušením kroutilo, to už jsem nevydržela a udělala jsem se.

On mě ještě chvilku nechal na sobě, pak mě položil na postel vedle něho, roztáhl mi nohy, a znovu do mě vniknul. Přitiskla jsem si ho nohama co nejvíc k sobě, a nehty se mu zarývaly do zad.

Po pár minutách jsem cítila teplý příval jeho semene, které ze mě vytékalo. Lehl si pak vedle mě, a všichni tři jsme odpočívali.

Ten večer jsme to stihli zopakovat ještě jednou, poté jsme se rozloučili a já šla se smíšenými pocity domů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *