Předčasný dárek

Moje manželství s první ženou trvalo celých šest let. Zbyly mi po něm dvě děti a nervy nadranc. Ona byla vášnivá asi jako nanuk v mrazáku. Přesto (nebo právě proto) jsem se odhodlal ještě jednou.

Druhé manželství bylo pravým opakem. Krátké, zato bouřlivé, vydrželo pouhé čtyři měsíce. Pak si našla jiného. Obě zkušenosti byly k nezaplacení a po té druhé jsem přísahal, že již nikdy více. Od té doby se ženám vyhýbám, jak jen to jde.

Asi před čtvrt rokem jsem byl nucen změnit zaměstnání. K mému štěstí jsem se i na novém místě vyhnul bližším kontaktům s proradným ženským pohlavím, kancelář sdílím s kolegou Martinem.

Během těch několika měsíců jsme se spřátelili. Z Martina se vyklubal chytrý a vtipný společník, s nímž se dalo diskutovat na jakékoliv téma. Oba jsme měli čtyřicítku na krku a mnohé společné zkušenosti. Martin byl také rozvedený a vydržel to s jednou ženou dokonce devět let.

Samozřejmě, téma ženy jsme probrali velmi důkladně a otevřeně. Pravda, ne ve všem se mnou souhlasil, například mi nechtěl věřit, že nevyužívám svobody a neulovím si nějakou tu milenku (nejlépe hned několik). O sobě prozradil, že má stálou partnerku a dokonce mi ji jednou i představil. Při té příležitosti mne zval, ať jdu s nimi na večeři, ale neměl jsem chuť jim dělat křena.

Pozvání na oslavu narozenin jsem už odmítnout nemohl, tím spíše, že shodou okolností budu já slavit také čtyřicáté narozeniny přesně dvanáct dní po Martinovi.
Proto teď stojím před dveřmi s vizitkou Ing. Martin Nikl, v ruce obvyklou bonboniéru a láhev sektu.

Po přivítání, gratulacích a předání dárků jsem byl uveden do obývacího pokoje. Na panelákový byt to byla poměrně prostorná místnost vybavená jen minimem nábytku. Zde jsem byl představen Martinovým přátelům.

Protože jsem pověstný tím, že zapomenu jméno ještě dřív, než mi ho dořeknou, rozlišuji lidi podle jejich typických znaků. Například prvnímu ze dvou mě neznámých mužů přibližně mého věku jsem dal přezdívku Plešoun.

Byl menší, silnější postavy a i když pleš nebyla nijak zvlášť velká, nemohl jsem si ho s nikým jiným splést. Druhého, vyššího, hubenějšího, ale se začínajícím bříškem jsem pojmenoval podle pěstěných vousů – Knírač.

Žen zde bylo celkem pět. Znal jsem Martinovu přítelkyni, příjemnou hnědovlásku – Miladu. Dále tu byla plnoštíhlá paní věkem se blížící padesátce. Vypadala velice dobrosrdečně a tak jsem ji v duchu říkal Máma.

O něco mladší byla štíhlá drobná tmavovláska s krátce sestřiženými vlasy. Evidentně sportovně založená, dostala přezdívku Turistka. Věkem k nám, byla blondýna s vlnitými vlasy na ramena. Elegantně ustrojená a před dvaceti léty se určitě ucházela o titul třídní krásky. Navíc byla tak upovídaná, že mi připomínala Evu ze starého českého filmu „Eva tropí hlouposti“ – bude to Eva.

Ovšem nejzajímavější se mi zdála poslední, nejmladší žena. Hádal jsem jí málo přes třicet a její dlouhé, rovné černé vlasy jí lemovaly ostře řezané rysy opáleného obličeje. Nebyla asi krásná podle běžných měřítek, její půvab spočíval v exotičnosti. Ihned jsem ji dal jméno Ribana.

Několikrát jsem si ze zdvořilosti připil a prohodil téměř s každým pár neutrálních slov. Právě když jsem začínal uvažovat, jestli mám zmizet bez rozloučení, nebo to oznámit a vyvolat tak lavinu trapného přemlouvání, založil Martin kazetu do magnetofonu.

Uvědomil jsem si, že téma hudba jsme nějak nestihli probrat a s napětím jsem čekal, co se ozve. Bude-li to něco typu metal (souhrnně a soukromě jsem podobné žánry nazýval „sbíječky“), mizím okamžitě a po anglicku.

Čáru přes rozpočet mi udělal jednak sám Martin, který si sedl vedle mne na volné křeslo a pak tóny první skladby – stará dobrá Abba. Jistě, všichni jsme tu trochu starší ročníky, takže se vlastně nebylo čemu divit.

„Teď se pohodlně opři, dívej se a bav se. A doufám, že to oceníš,“ pronesl tajemně kolega a rozvalil se v křesle. Oba další muži zaujali místo na pohovce naproti. Proč říká dívej, spíš poslouchej, myslel jsem si v duchu a divil se, že oslava narozenin přerostla v koncert!

K mému překvapení popošly vzápětí ženy do volného prostoru před nás. Jen Ribanu jsem zahlédl, jak mizí ve dveřích a pak už jsem sledoval pohyby ženských těl, vlnících se v rytmu hudby.

Nechápal jsem, proč tam tančí sami. Snad je to nějaké překvapení pro oslavence, něco, čemu se zřejmě divím pouze já. A téměř jsem strnul, když jsem uviděl, jak si Eva začíná rozepínat knoflíčky na košili.

Striptýz!? Skupinový striptýz? Amatérský skupinový striptýz? Z jejich pohybů i oblečení bylo patrné, že tančící ženy nejsou žádné profesionálky. Začal jsem být zvědavý, kam až se odváží zajít.

Evidentně půjde o recesi, o originální dárek k narozeninám. Tipnul jsem si, že podprsenku se odváží sundat Eva a možná Turistka. Proto také Ribana zmizela! Styděla se účastnit skupinového striptýzu.

Dozněla první skladba a všechny ženy mimo Turistky (tak to jsem netrefil) byly svlečeny do podprsenek. Začala druhá skladba a k mému překvapení striptýz pokračoval!

Turistka si rozepnula blůzku a hned bylo jasné proč zůstala pozadu. Neměla podprsenku! Její hubenou hruď zdobila drobounká, dívčí ňadérka. Cítil jsem příjemné šimrání v podbřišku, aby ne, s ženou jsem se nemiloval určitě rok.

Mezitím odhodila podprsenku Máma. Byla pravým opakem Turistky. Měla obrovské prsy, které se jí při tanci houpaly jako dva zvony. Martinova Milada předvedla pevná, přímo ukázková ňadra s nezvykle velkými, tmavými dvorci. To už jsem cítil zřetelnou erekci.

Eva napodobila profesionálky – rozepnula si podprsenku, ale držela ji dál vpředu přitištěnou k prsům, pak pomalu stahovala po kousíčkách jeden košíček až k bradavce a zase druhý. Přímo si s námi (nebo jen se mnou?) hrála. Její ňadra byla větší než měla Milada, ale ne tak pevná a vzpřímená. Můj penis se již pěkně zvětšil. A striptýz pokračoval.

Během následující skladby svlékly ženy kalhoty a sukně a zůstaly jen v kalhotkách. Milada a Eva se ukázaly ve svůdných tangách. Při pohledu na jejich prakticky ničím nekryté zadečky jsem už cítil obrovské vzrušení, nohavice se stala pro můj pohlavní úd úzká. Uvědomil jsem si, že by na mě ztopoření mohlo být vidět!

Začínal jsem se cítit trapně a doufal, že představení už skončí. Avšak ouha, zatímco dosud se ženy při tanci volně pohybovaly, teď se přesunula každá k jednomu muži. Na mě vyšla Eva.

Při tónech další skladby mě vyzvedla ze sedu do stoje. Chtěl jsem se bránit, ale všiml jsem si, že ostatní muži jsou na tom stejně. Dobře, nebudu se tedy vymykat, řekl jsem si. Navíc, při tanci bude snad méně viditelná vyboulenina na kalhotách.

K mému zděšení mi partnerka místo tance začala rozepínat knoflíky košile. Rychle jsem se rozhlédl, Martin byl už bez ní a Knírač s Plešounem o ni právě také přicházeli.

Nahý do půl těla jsem začal tančit s ženou oděnou jen do spodních mini kalhotek. Pak se ke mně Eva tělem přitiskla a její ňadra mi spočinula na hrudi. Přitom nemohla nepocítit můj tvrdý pyj na svých slabinách.

Beze slova mi položila dlaň na kalhoty a pomalými pohyby, připomínajícími válení kousku těsta, přejížděla po penisu. Bylo to tak úžasně vzrušující, že mi přestávalo být jedno, co si pomyslí ostatní, jestli se ztrapním.

Byl jsem sexuálně vyhládlý a vidina tak báječné hostiny překryla vše ostatní. Kdyby teď řekla Eva dost a konec, měl bych co dělat, abych se na ni nevrhl. Naštěstí to neřekla, ale rozepnula mi kalhoty a stáhla je dolů.

Konzervativně nosím volné trenýrky, vyhovují mi víc, než úzké, škrtící slipy. Ztopořený penis nadzvedl nohavičku trenek a vykukoval ven. Evě se určitě ten pohled líbil, usmála se a shrnula mi trenky k tělu. Prakticky celý úd mi teď trčel vpřed.

Obhlédl jsem dění v okolí, všichni tři zbývající muži již byli nazí. Pokud jsem mohl vidět, byly jejich penisy vzrušením zvětšené (Knírač měl krátký a nezvykle silný úd), ale dosud jen částečně ztopořené. Pouze můj trčel šikmo vzhůru.

Ale jen Eva mohla vidět na jeho špičce lesknoucí se kapičku předejakulační tekutiny, svědčící o značné míře mého vzrušení. Tělem se dotkla špičky žaludu a kapička se jí obtiskla na kůži.

Nepatrnými pohyby, při kterých se malinko pootáčela a zároveň vzdalovala a zase přibližovala, si vytvořila celou řadu pospojovaných obtisků kapičky z mého žaludu. Hudba stále hrála a má partnerka mi pomalu sundala i trenýrky.

Stál jsem před ní zcela nahý s penisem připraveným k akci. Ona mě ale přitiskla rukou úd nahoru ke břichu a natiskla se na mne. Její krásné tělo tlačilo na celou délku penisu i na varlata. Pak se začala v rytmu hudby nepatrně pohybovat do stran. Při tom mi sjela předkožka ze žaludu a já jen vzdychal rozkoší.

Vtom se přímo proti mně otevřely dveře a vstoupila Ribana, celá zahalená v osušce. Co si asi pomyslí, napadlo mě a opět se dostavil trapný pocit. Eva postřehla můj pohled a když zahlédla Ribanu, ustoupila stranou a otočila se k ní. Tím se ovšem můj úd uvolnil a poklesl tak, že mířil velkým, obnaženým, fialovým žaludem přesně Ribaně na hlavu.

Teď jsem se teprve styděl. Ona, která se odmítla zúčastnit striptýzu je teď vystavena pohledu na pohlavní úd muže těsně před vyvrcholením. Mé vzrušení začalo mizet a úd klesat. Horečnatě jsem uvažoval, co dělat. Naštěstí, než jsem se odhodlal něco bláznivého provést, sjela z Ribany osuška a ona stála naráz přede mnou v Evině rouše.

Strnul jsem, ale stačil pohled na její obnažené tělo, a jako když by mávnul kouzelným proutkem, do penisu se mi nahrnula krev a ten se několika kymácivými pohyby opět vzpřímil.

Již předtím mě Ribana zaujala svým zjevem a vystupováním, teď mě přímo učarovala svým tělem. Jakoukoliv její část bych mohl popsat slovy nádherné, krásné, fantastické, vzrušující. Od ramen a paží, přes pevná ňadra s trčícími bradavkami, až po ploché břicho, klenuté boky a dlouhé, štíhlé nohy.

Kromě tenkého proužku chloupků na Venušině pohorku, byla vyholená. Dívala se na mě chápavým úsměvem a šla ke mně. Bez jediného slova poklekla před mým penisem, jednou rukou stáhla předkožku co nejníže ke kořenu údu, druhou jemně tiskla varlata a jazykem rozvibrovala napjatou uzdičku.

Řval jsem rozkoší a kašlal na to, co tomu řeknou ostatní. Bohužel, vydržel jsem to jen pár desítek vteřin. Pak se dostavil orgasmus. Ribana poznala začátek ejakulace a mohutné výstřiky nasměrovala na svou hruď.

Můj úd sebou dlouho škubal a chrlil v slastných záchvěvech sperma na rozkošná ňadra, až si Ribana musela oběma rukama zadržovat stékající, lepkavé proudy.

„Myslím, že se vrátím zpět do sprchy. Půjdeš taky?“ Přikývnul jsem a jako omámený šel za ní. „Vezmi s sebou, prosím, osušku,“ požádala mě, když jsme byli u dveří.

V koupelně jsem zůstal stát a díval se na mladou ženu smývající z ňader mé sperma. Není lehké popsat, co jsem v tu chvíli cítil. Mísily se ve mně pocity hrdosti, zklamání i studu zároveň.

Hrdost nad svým mužným výkonem, nad tím, že jsem zažil sex s tak nádhernou ženou. Zklamání nad tím, že jsem neodolal a zase propadl sexuální vášni. A styděl jsem se, že jsem byl „obsloužen,“ aniž bych své partnerce něco dal a navíc jsem si vůbec nebyl jist tím, co to všechno vlastně znamená.

Když se omyla, vzala si ode mě osušku a pohybem ruky mne vyzvala, abych se šel také osprchovat. V rozpacích jsem přitom začal koktat: „Já, chtěl bych se, …… nevím, jak bych začal… Nechtěl, nemínil jsem…“

Přerušila mě: „Já vím, Martin nám říkal, že už dlouho nežijete s žádnou ženou. Asi vám to měl vysvětlit předem, ale bál se, že byste nepřišel.“

„Co mi měl vysvětlit?“ Před chvílí jsi mi ještě tykala! „Víte, já a ti lidé vedle tvoříme uzavřenou skupinu. Pravidelně se stýkáme a souložíme spolu. Jsme taková větší rodina. Martin se Zbyňkem pro nás dokonce vymysleli i jméno: SEN – skupina erotických nespokojenců.“

„A jak jste se vlastně sešli, seznámili?“ „Na začátku, asi před šesti lety, byly dva manželské páry a náhoda, že se muži zamilovali do žen svého kamaráda. Obě rodiny ale měly děti a nechtěly se rozvádět. Tak začaly na zkoušku společně žít a milovat se. Čtveřice se časem rozrostla o další páry a naopak někdo odešel.“

„Neumím si to představit, že kdokoliv s kýmkoliv…“ „Máme tři zásady. První zásada je dobrovolnost, žádné nucení nebo násilí. Druhá se týká bezpečnosti při pohlavním styku – muži mají vždy kondomy. Je doba AIDS,“ řekla omluvně a když viděla můj tázavý pohled dodala: „Myslím, při styku do pochvy.

Samozřejmě se také předpokládá určitá věrnost naší skupině. Abyste si to špatně nepředstavoval, většinou spolu souloží manželské, nebo partnerské dvojice, ta další osoba, nebo osoby pomáhají obvykle s navozením většího vzrušení.“

„Co třetí zásada,“ otázal jsem se. „Třetí zásadou je, nebo spíše bylo, že přibíráme jen dvojice. Vy jste první případ jedince. Vynutily si to okolnosti, jistě jste si všiml, že momentálně tu poněkud převažují ženy. I když u vás nejde ani tak o přijmutí do naší skupiny, spíš o předčasný dárek k vašim narozeninám.“

Tak, takhle to bylo! Vzal jsem si od ní nabídnutou osušku, už poměrně vlhkou, a přitom se mi znovu naskytl pohled na Ribanino tělo. Můj povadlý úd zareagoval a já cítil příliv nových sil.

„Jste strašně krásná,“ málem jsem řekl ‘Ribano‘. Všimla si mého znovu narůstajícího údu a podívala se mi do očí. „Nezdá se, že byste utrpěl nějakou újmu tou pohlavní abstinencí. Chceš se milovat?“

„Ano, ano, ano,“ šeptal jsem. „Dobrá, jestli souhlasíš, půjdeme vedle, tady by to nebylo moc pohodlné.“ A začala mi pomáhat s utíráním.

Neudržel jsem se a poprvé jsem se dotkl jejích prsou. Hladil jsem je a mnul. Ve chvilce měla bradavky zvětšené a tvrdé. Její ruka opět uchopila můj penis, zlehka stáhla předkožku a pomaloučku jela po celé jeho délce až ke kořeni a dál k varlatům.

Účinkovalo to neskutečně rychle. Po tomto jediném pohybu úd stál ztopořený jako svíce. Ale ona teprve začala. Stáhla ruku zpět, jako by chtěla všechno, včetně předkožky, vrátit na své místo, a pak ten neskutečně vzrušující děj zopakovala a znovu a znovu…

Šílel jsem rozkoší a musel jsem za chvíli Ribanu sám zastavit, pokud jsem nechtěl opět ejakulovat, aniž bych poskytl potěšení také jí.

Když jsme vstupovali zpět do obývacího pokoje, byl můj penis mohutný a trčící stejně, jako když jsme ho před pár minutami opouštěli. Nikdo nám ale nevěnoval ani za mák pozornosti.

Oslavenec – Martin ležel rozvalen na gauči, nad jeho bedry dřepěla na bobku Milada a smyslně se narážela na jeho veliký pyj. U Martinovy hlavy stála v předklonu Eva, rukama brázdíce po jeho břichu a slabinách, kdežto on měl naopak plné ruce i ústa jejích ňader.

Na jednom křesle klečela Máma a zezadu na ni dorážel svým krátkým, ale silným přirozením Plešoun a na zemi v misionářské poloze spolu zápasili (alespoň to tak vypadalo) Knírač a Turistka.

Ribana mezitím odněkud vylovila prezervativ. Vrhli jsme se k poslednímu volnému křeslu. Převzal jsem iniciativu a přes mírné protesty jsem do něj Ribanu usadil.

Klekl jsem si mezi její nohy a začal se mazlit s jejím tělem. Začal jsem ňadry, o těch jsem už věděl, že je má správně citlivá. Za chvíli se hroty bradavek podobaly šípkům divoké růže a Ribana měla slastně přivřené oči a tiše vzdychala.

Potom jsem začal zkoumat její Venušin pahorek ozdobený tím krásným proužkem chloupků. Klouzal jsem po vnitřních stranách stehen až k hlaďoučkým stydkým pyskům, které ve chviličce zbytněly, zrůžověly a nádherně vykukovaly ze svého místa. Rozhrnul jsem je a obnažil poštěváček. Poškádlil jsem ho jazykem. Ribana přitom strnula, tělo se jí propjalo a tiše zaúpěla.

Nic mě nepotěší a zároveň nevzruší tak, jako když na ženě vidím, že jí mé laskání přináší rozkoš (což mé první ženě připadalo nemorální a té druhé to nestačilo).

Pronikl jsem prstem mezi stydké pysky a snažil se nalézt G bod. Zřejmě se mi to podařilo, protože Ribana se zavřenýma očima opět úpěla a prohýbala se. Moc se mi to líbilo, ale můj penis se již také neodbytně hlásil.

Navlékl jsem si prezervativ (styděl jsem se o to požádat Ribanu), roztáhl jí široce nohy a nasadil žalud mezi stydké pysky. Pomalu jsem přitlačil a vychutnával, jak úd vniká do pochvy. Prezervativ oslabil trochu citlivost na žaludu, což bylo jen dobře, protože jinak bych v několika vteřinách určitě vystříknul. Takto jsem byl schopen kopulační pohyby zopakovat, měnit rytmus i směr vnikání penisu.

Poslední kapkou vzrušení byly výkřiky, či spíše stupňující se vzlyky Ribany, když jsem zamířil údem v pochvě co nejvíce vzhůru a zřejmě přejel žaludem po G bodu. Z hrdla mi vyjel skřek, přirazil jsem a tiskl se na tělo své partnerky v intenzivním záchvatu rozkoše, zatímco mým údem trhaly záškuby a prezervativ se plnil spermatem.

Zůstali jsme v těsném objetí. Vydrželi bychom tak určitě několik minut, kdybych si nevšiml Ribanina pohledu kamsi za moje rameno. Otočil jsem se a zjistil, že naši společníci přestali souložit a pozorují nás – upoutal je Ribanin i můj spontánní křik.

Přepadl mě znovu pocit trapnosti ze společnosti cizích lidí v tak intimní chvíli, ale vtom promluvil Martin: „Tak si myslím, že mezi nás docela zapadneš. Jestli chceš, sejdeme se o tvých narozeninách u tebe doma. Rozmysli si to.“ A klidně pokračoval v souloži se svou Miladou. Ihned po něm se věnovali svým partnerům a partnerkám i ostatní.

Pohlédl jsem na Ribanu, na její tvář a zeptal se: „Chceš mě?“ Neodpověděla, ale přitáhla si mě k sobě a poprvé jsme se políbili.

Tak jsem začal na stará kolena pěstovat grupáč a našel ženu, se kterou si máme co dát. Svým způsobem bylo dobře, že jsem poznal své dvě předchozí manželky, bez nich a toho, co jsem s nimi prožil, bych dnes asi nedokázal Ribanu (tedy vlastně Danu) docenit…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *