Starej antikvariát IV.

Probudil jsem se po perným dni servanej jako Al Caponův účetní když hledá z čeho zaplatit minimální daň. Pomalu jsem si prohrábl koule a pohladil polštář vedle sebe. Nikdo tam neležel a to mě mírně rozladilo, ale pak jsem si uvědomil, že dneska je vlastně velkej den. Odpoledne ve tři mám to focení v sirotčinci a bude tam celá ta skupinka úchyláků, kteří pouští do oběhu ty časopisy se zajíčkama.

Pamatuju si, že ještě než mě vyhodili z mravnostního tak jsem dělal výslech jedný dospívající kočičky a co mi dalo práce ji přesvědčit, že mě musí vykouřit až do konce, že je to rekonstrukce.

Vypil jsem tři kafe abych rozchodil opici a když jsem odcházel pro jistotu si strčil do kapsy starej dobrej Smith & Wesson ráže 45, člověk nikdy neví co ho potká a za pár minut už jsem si to ve svý káře proháněl ulicemi L.A. do banky, kde jsem vybral poslední úspory.

Ve dveřích sirotčince mě už čekal ctihodný pan Alfons a po odebrání zálohy na náš budoucí byznys mě odvedl do jedné ze sklepních místností, kde už bylo vše připraveno na filmování.

Bíle povlečená postel, Johny a ještě jeden kluk se skleničkami whisky, blonďatá dorostenka, Alfons a fotograf tak slizkej, že jeho fotr musel bejt slimák nebo žabák. Pravou rukou si občas hrábnul mezi nohy a levou upravil posledních pár neposedných vlasů z přehazovačky na čelní i týlní pleši.

Postavil jsem se jako správný nezaujatý pozorovatel do kouta a sledoval divadlo. Johny si lehnul na postel a dívenka se položila k němu. Pomalinku mu rozepínala poklopec u krátkých kalhot a jemně se přes látku dotýkala jeho tuhnoucího přirození.

Když zip rozepla Johny se malinko zadkem zvednul a ona mu stáhla kalhoty přes nohy a hodila je do kouta. Kdyby mě nerušily záblesky od fotografa mohlo to bejt jak u mě doma.

Jemně se sklonila chlapci mezi nohy a přes látku slipů mu začala jazykem olizovat přirození. Něžně vnikla pod látku a spodem po stehně vytáhla špičku jeho penisu za předkožku a olízla růžové ústí močové trubice na jeho žaludu. Pak chlapci stáhnula slipy a začala si tvrdého čuráka nořit do pusy, pomalinku ho kouřila a jemné kapičky slin se rozbíjely o žilnaté tělo jeho údu.

Pravou rukou mu masírovala varlata a občas se nasliněným prstem dotkla jeho zadku. Johny se nebránil, asi byl zvyklej a spíš na ni řiť ještě vystrčil, takže jsem mohl jasně vidět, jak její prst až po první článek proniká do jeho zadku.

Kouřila ho teď divoce a Johny měl blaženej úsměv. Na rohu postele se zatím svlíknul ten druhej kluk a pomalými pohyby si přetahoval předkožku pod kterou mu zajížděl a vyjížděl fialovej žalud.

Pak se sklonil ke kouřící dívce a ta teď pusinkou zpracovávala dva tvrdé ocasy. Kouřila je hluboko a důkladně. Trojka na posteli se začala proplétat do sebe a za chvilku bylo těžké určit čí ruka co dělá.

Jeden z chlapců sundal dívce sukni a prstem se jí dobýval mezi růžové záhyby kundičky do dírky, zatímco druhý se k ní sklonil k jejímu zadečku a začal jí lízat řitní dírku.

Chvilku pokračovali v této pozici až Johny položil dívku na záda a klekl si nad ní. Pomalými, táhlými pohyby začal přejíždět jazykem po jejím poštěváčku a chvilkami zajížděl špičkou jazyka do hloubi její kundičky a roztahoval jí prsty od sebe růžové pysky, zatímco ona mu zespoda kouřila čuráka a prstem se dobývala do zvrásněné dírky zadku.

Druhý hluk nasadil špičku žaluda na uvolněný vchod do její kundičky a zvolna začal svého tvrdého čuráka zasouvat do dívčina těla.

Tvrdý, žilnatý ocas zajížděl milimetr po milimetru do dívky a ona mu pomalými pohyby vycházela vstříc, zatímco jí Johny lízal poštěváček a uvolňoval tomu druhému cestu jazykem.

Jeho sliny se mísily s kundím mazem, který teď dívka vypouštěla. Chlapec jí chytil za kozičky a jemně jí masíroval bradavky.

Chvilku zůstali v této pozici a pak si dívku otočili. Johny si jí lehnul za záda a po bohatém namazání vchodu do její kundičky a penisu svého kamaráda začal pomalu svého čuráka zasouvat po druhém čuráku do její úzké kundičky.

Vzpírala se, ale oba chlapci jí pevně přidrželi a jeho tvrdý čurák po několika přírazech proniknul do jejího těla. Měl jsem pocit, že brečí bolestí, ale klukům to tak nějak nevadilo a pokračovali v divokém šukání její kundičky.

Když je přestala tahle poloha vedle sebe v jedné dírce bavit Johny vytáhl ptáka a strčil jí ho do pusy. Očistila mu jazykem žalud od vlastní šťávy a lubrikantu a začala ho divoce kouřit.

Johny se roztáhnul koleny od sebe na dívčina ramena a vlastně jí svého tvrdého čuráka a varlata vnutil do pusy, protože ležel tak, že vlastně jeho genitálie měla před pusou a jak na ní ležel znemožňoval jí pohyb. Těsně před očima měl čuráka, který zajížděl a vyjížděl z dívčiny kundičky, zpočátku pomalu, ale jak nabývaly přírazy na síle pořád rychlejí a tvrději.

Šukal jí teď tvrdými a zběsilými pohyby a ona jen přidržovala jeho tvrdým výpadům proti její pánvi. Najížděl do ní ztopořeným penisem až po varlata a občas si čurákem v její kundičce krouživými pohyby pánve uvolňoval prostor pro další zběsilý výpad. Pak se jeho pohyby zrychlily a teď už jí šukal bez ohledu na to, jestli chce nebo nechce. Johny fascinovaně sledoval jeho penis.

„Graaaaaahh,“ zařval chlapec a vytáhl z dívčiny vagíny svého čuráka. Bílé kapky spermatu se rozstříkly všude kolem po posteli a několik z nich potřísnilo i Johnyho obličej. Ten se zašklebil a setřel je hřbetem ruky. Chlapec ještě několikrát přetáhl předkožku na penisu a snažil se z močové trubice vydolovat poslední kapky mlíčí, které v malých kapkách dopadlo na dívčiny pysky.

Johny si prohlížel růžový a roztažený poševní vchod děvčete a několikrát ho jemně přejel jazykem a něžně mezi prsty promnul nalitý poštěváček mezi růžovými záhyby jemné sliznice. Pak se pomalu po jejím těle jako had přesunul mezi její nohy a zvolna nasadil špičku svého žaludu na vchod do její kundičky.

Stál jsem stranou a cítil podivné brnění mezi nohama a tu bouli, kterou jsem tam měl by mi mohl závidět i Johny. Lehce jsem zasunul ruku do kapsy a promnul si napruženého čuráka.

Pozoroval jsem Johnyho jak pomalu zajíždí ocasem mezi její nohy a tvrdě si razí žaludem cestu do jejího těla. Ten pohled zezadu byl náhodou dost dobrej. Johny se zaklínil mezi její nohy a mezi jeho roztaženými stehny byla vidět pod půlkami velká nateklá varlata jak v koženém šourku pleskají o dívčin svraštělý řitní otvor a velký penis, který zajíždí a vyjíždí do dívčiny kundičky.

Tvrdě ji šukal a neohlížel se na to, že toho má asi už dneska dost, přece jenom třináct let je na šukačku trochu málo, ale byznys je byznys holčičko a chceš bydlet v sirotčinci? Tak zaplať.

Johny vytáhnul čuráka z její kundičky a nasadil špičku žaludu na růžové záhyby jejího konečníku. To už se trochu zmátořil druhej kluk po vystříkání a připojil se do hloučku.

Kleknul si nad dívčinu tvář a roztáhnul tak na půlky zadku, mezi kterými dívka neomylně našla jazykem svraštělou hvězdičku svěrače a začala jí lízat.

Jemně přejížděla chlapcův anál jazykem a občas sjížděla až k jeho varlatům, která olizovala po celé délce. Potom si rukou přitáhla chlapcův ztopořený penis a začala ho zručně kouřit.

Pomalu jí zajížděl žaludem do pusinky. Olizovala mu hlavu penisu až k lemu stažené předkožky za žaludem a jemně zasouvala jazyk do dírky na špičce. Prstem našla chlapcovu řitní dírku a pomalu do ní začala zasouvat prst.

Najednou s sebou trhnula. To Johnyho penis začal roztahovat její malou, svraštělou dírku do zadečku a pomalu vnikat do jejích střev…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *