Čtyřka

Konečně jsme se všichni sešli. Tři ženy a jeden muž. Já jsem znala pouze Romana, Marii s Martou jenom z jeho vyprávění. Všechny nás spojovala hravost a zvědavost, chtěli jsme vyzkoušet něco nového.

Byli jsme i trochu rozpačití. Nikdo z nás se v podobné situaci ještě neocitnul, nikdo nevěděl, jak to dopadne. Všichni jsme věděli, že každý může všechno a zároveň nemusí nic. Konec konců pít bylo co, jíst bylo co a někde po ruce by se našly i šachy nebo člověče.

Všichni jsme seděli na posteli, popíjeli a překonávali počáteční rozpaky. Sundali jsme si trička a nenápadně jsme se začali prohlížet. Ostatní si, podobně jako já, prohlíželi postupně všechny místa, kterých se chtěli dotýkat, hladit je nebo ochutnávat.

První jsem se ujala iniciativy já. Nedalo mi to, když bylo v mé blízkosti tolik krásných těl a vzrušujících míst, které čekaly na můj dotyk. Začala jsem hladit Mariina plná prsa, dotýkala jsem se jich letmo i jsem si je pevně chytila do ruky.

Vzápětí jsem cítila, jak se něčí ruce dotýkají mých prsou, jiné zkoumaly mojí jeskyňku, zároveň jsem cítila teplo hebkého jazyka na svém poštěváčku. Nikdy jsem nevěděla, kdo se mě právě dotýká, ale to nebylo podstatné.

To krásné a úžasně vzrušující bylo to, že skoro každého mého citlivého místa se někdo dotýkal, líbal nebo ho jemně lízal.

V životě jsem nepocítila tak obrovské vzrušení, ani orgazmus na sebe nenechal dlouho čekat, byl to velikánský výbuch ve chvíli, kdy jsem prozkoumávala jazýčkem Mariinu jeskyňku, přitom jsem prsty zkoumala její zadní dírku.

Moje prsa někdo pevně držel v náručí, moje jeskyňka se stále divočeji stahovala před neodbytnými průzkumníky. Zvláštní, ale velmi krásné pocity mě zaplavovaly i ze zadní dírky. Byl to nádherný pocit, každý kousek mého těla byl jako v jednom plameni, před drážděním nebylo úniku, a to mě vzrušovalo ještě víc.

Chvílemi jsem si myslela, že tolik vzrušení už nemůžu vydržet. Jen co se mi trošičku podařilo uniknout, zkoumala jsem Martinu jeskyňku, měla krásnou kožešinku, bylo vzrušující pozorovat, jak se vlní, vlhne a stahuje se pod mými dotyky.

Když jsem uviděla v té spleti krásných těl Romanův ztopořený penis, jediné, co mě napadlo, bylo vzít si ho. Byl krásně ztvrdlý, jeho žalud jako by se na mě usmíval. Dlouho a pomalu jsem si ho vsouvala hluboko do úst, hladila ho jazykem po celé délce.

Vzápětí jsem ho znovu pohltila ve svých ústech a snažila jsem se z něho vysát všechnu energii, kterou sršel. Bylo to úžasné, chvílemi jsem si myslela, že asi ani nejsem ve svém těle.

Tak krásně, vášnivě a zvědavě jsme se milovali až do úplného slastného vyčerpání. Nakonec jsme leželi a chvíli si přáli, aby se život zastavil a ty skvělé pocity, které nás zaplavovaly, nás nikdy neopustily…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *