Nevěra

Byl čtvrtek. Nudné čtvrtkové dopoledne. Zašíval jsem se doma a nadával jako pirát. Už delší dobu jsem totiž nezaměstnaný. Bez práce. Sice se snažím něco najít, ale ničí mě to hlavně psychicky. Snažil jsem se nějak zabavit, ale nic mě nenapadalo… Tak jsem si šel uvařit kávu, alespoň nějaká činnost…

Vtom zazvonil zvonek. Otevřel jsem dveře a skoro jsem se skácel. Přede dveřmi totiž stála Markéta, kamarádka mojí přítelkyně Evy. Udiveně jsem ji pozdravil a ona se zeptala, jestli je Eva doma. Eva byla služebně v Praze, ale i tak jsem pozval Markétu dál.

Vešla do předsíně a zula se. V duchu mě napadlo, jakou má senzační figuru. Usadil jsem jí v obýváku a přinesl jsem jí kávu a pár sušenek. Chvíli jsme kecali jen tak o ničem, když mi Markéta jen tak oznámila, že jí Eva vykládala, jaký jsem super v posteli.

Sice jsem zčervenal a jen tak ze srandy jsem se jí zeptal, jestli to nepřišla vyzkoušet. Jen se na mě podívala, přisedla ke mně a začala mě hladit v rozkroku přes džíny. Opřel jsem se pohodlně v křesle.

Rozepla mi zip u kalhot, vytáhla ven mého bojovníka a začala ho rytmicky honit. Za chvíli jsem se zvednul, vzal ji za ruku a odvedl do ložnice.

Hned, jak jsme vešli, objali jsme se a mazlili se vestoje. Sundal jsem Markétě halenku a laskal její drobné, ale zato pevné kozičky. Kleknul jsem si před ní a olizoval její dráždivě ploché bříško.

Potichu vzdychala a slastně přivírala oči. Začal jsem ji hladit po vnitřních stranách stehen a pomalu jsem jí vyhrnoval sukni. Přes kalhotky jsem jí masíroval mušličku. Cítil jsem, jak se celá třese.

I já jsem ze sebe shodil oblečení, položil jsem Markétu na postel a začal ji hladit po celém těle. Když jsem došel k její lasturce, strčil jsem do ní nejdřív jeden a pak i druhý prst. Nedočkavě zavzdychala.

Vzal jsem Markétinu ruku a položil si ji na svůj naběhnutý kolík. Začala mi ho horlivě honit, zatímco já jsem si prsty pohrával s její lasturkou. Cítil jsem, že mám celou ruku zmáčenou od její šťávičky.

Podívala se na mě pohledem, který prozrazoval všechno. Roztáhnul jsem jí nohy, vzal svůj penis a přiložil jsem ho k její dírce.

Hned se ke mně přitiskla a můj bojovník hladce vklouzl do té teplé a vlhké skrýše. Prodíral se hloub a hloub. Markéta ke mně rytmicky přirážela a za chviličku jsme byli perfektně sehraný tým.

Vtom jsem ucítil, že se blíží moje chvíle. Zarazil jsem svůj kolík do její žhavé studničky až na dno a pumpoval jsem do ní zuřivě svoji dávku semene. Markéta se roztřásla po celém těle a křečovitě svírala svojí skvělou štěrbinkou můj pulzující úd.

Nabídl jsem jí, že může ještě zůstat. A věřte, že chtěla. Prosouložili jsme fantasticky celý den. Ještěže ta moje byla pryč…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *