U doktora

Ve svých pětatřiceti letech jsem se rozhodl, že odejdu z nemocnice a otevřu si vlastní praxi. Ze svého podkrovního bytu, jsem si vytvořil krásnou ordinaci s čekárnou a mohl vše rozjet.

Ze začátku, ke mě chodilo málo lidí, ale díky svým zkušenostem jsem si získával stále víc a víc pacientů. Nejsem nějak specializovaný, prostě pomáhám jak pánům tak i ženám či dívkám. Jsem sice už šťastně ženatý a mám i dvě děti, ale to mi nezabrání vyhledávat nějaké sexuální dobrodružství a jak jsem zjistil má praxe, je příhodné místo.

Vše to začalo rok po té, co jsem si otevřel praxi. Stálých pacientů jsem měl už dost a na nedostatek práce jsem si nemohl stěžovat. Navíc jsem přijal krásnou mladou sestřičku, která mě dokázala vždy pořádně rozpálit.

Během těch pár dnů, co už u mě pracovala, jsem se s ní dost sblížil a oba jsme se k tomu druhému chovali dost důvěrně. Jí nevadilo, že jsem jí občas poplácal po jejím krásném pevném zadečku a sama se mi i nabízela. Dokonce mi ukazovala i svá pevná ňadra, která byla akorát do mé ručky.

Jmenovala se Irena a bylo jí dvacet let. Zrovna vystudovala střední školu a na vysokou se nedostala. Byla štíhlé postavy a své blond vlasy nosila v culíku, ale když je rozpustila, tak to pak se bylo na co dívat.

Jednou jsem tak seděl ve svém křesle v ordinaci a nudil se. Ten den nikdo nepřišel a tak jsme měli s Irenou, jak se má sestřička jmenovala, prakticky volno. Nejprve něco dělala u svého stolku, ale pak, když jsem na ní zavolal ať toho nechá, se zvedla a sedla si na můj stůl.

Naklonila se ke mě a poskytla mi další krásný pohled na její kozičky. Zadíval jsem se tam a vůbec mi ten pohled nebyl nepříjemný. Usmála se na mě a pravila. „Líbí se Vám pane doktore?“ „Ale zajisté Irenko líbí, co kdybys mi je ukázala, ať si na ně můžu šáhnout.“

Tu větu jsem myslel ze srandy, ale Irenka se postavila před stůl a během chvíle si rozepla knoflíky u uniformy a ta spadla na zem. Stanula přede mnou jen ve spodním prádle.

Irenka se začala vlnit v rytmu neslyšné hudby a začala se předvádět. Hladila si své kozičky a rukou zajížděla do kalhotek, které byly hned mokré.

Nevydržel jsem to a vytáhl svého čuráka z kalhot. Začal jsem divoce onanovat, přetahoval předkožku přes žalud a sledoval, jak si Irenka sundává podprsenku a jak se objevují její kozičky.

Zvedl jsem se, z poklopce mi trčel můj tvrdý úd a já se vydal směrem k polonahé Irence. Ta když spatřila mého tvrdého macka, se celá rozzářila a nedočkavě si zajela rukou do kalhotek.

Chytl jsem pevně Irenku za boky a přitiskl jí k sobě, naše ústa se spojily ve vášnivý polibek a naše jazyky se spletly v jeden. „Vražte mi toho svého ptáka do kundičky, chci jí mít plnou Vaší mrdky.“ Zasténala Irenka a já se nenechal dvakrát pobízet.

Posadil jsem jí na kraj stolu a celý nadržený z ní doslova serval kalhotky. Objevila se její pěkně vyholená kundička. Neprohlížel jsem si jí však dlouho, jelikož jsem do ní hned začal zasouvat svého ptáka.

Irenka se opřela lokty o stůl a pořádně rozevřela nohy, vnikl jsem do ní lehce a až na dno. Měla krásně úzkou píču, která se přizpůsobila velikosti mého ptáka. Pořádně nadržený jsem do ní zasouval svého ptáka dost tvrdě, ale Irence to nevadilo.

„Ach to je ono tak mě šoustejte tak.“ Sténala slastí a pohazovala svou hlavou. „Irenko, vy jste ale pěkná kurvička.“ Já zase na to a ještě víc jsem přirážel.

Stůl pěkně vrzal pod mými přírazy a Irenčina kundička zase mlaskala, jak do ní zajížděl můj pták. Kozičky jí krásně po každém přírazu poskočily, hned jsem se na ně přisál a chvíli je ochutnával, pak jsem se ale začal znova věnovat šoustání.

Já a Irenka jsme už hlasitě sténali a mé přírazy byly rychlejší, až jsme současně došli k neuvěřitelnému vrcholu. Irenka při tom krásně řvala, ještě, že mám ordinaci odhlučněnou, a já stříkal do útrob její kundičky své sperma.

Krásně jsem si užil té chvíle, kdy jsem zaplňoval Irenčinu kundu svým semenem, pak jsem svého ptáka vytáhl a strčil zpět do kalhot. Irenka se otočila a políbila mě, poté se oblékla. „Myslím, že jsme našli novou zábavu pro dlouhé chvíle.“ Pravil jsem a ona jen s úsměvem souhlasila.

Když byla konečně upravena, vyšla do čekárny a zjistila, že přeci jenom tu budeme mít jednoho pacienta. „Pane doktore, v čekárně čeká paní Jana, jde na běžnou prohlídku, zvládnete to sám?“ „Ale zajisté Irenko, jen si jděte zařídit co potřebujete.“ A znova jsem políbil tu krásnou dívku.

Paní Jana byla na svých pětatřicet let pěkná žena, vdaná s dvěmi dětmi, ale pěkná. Štíhlá vyšší postava s velkými prsy a delšími hnědými vlasy. Prsa měla číslo tři, to jsem znalecky dokázal poznat.

„Tak se tu vysvlečte.“ Pravil jsem a Jana bez ostychu ze sebe shodila své šaty, stanula přede mnou jen ve spodním prádle. Z pod jejích krajkovaných kalhotek vyčnívaly tmavé chloupky, které naznačovaly, že její kundička je pěkně zarostlá.

Přistoupil jsem tedy ke své pacientce a začal jí vyšetřovat. Nejprve jsem si poslechl její srdce a jak dýchá, přitom jsem měl naslouchátko na jejích pevných prsou a něžně po nich přejížděl.

Dělalo jí to zřejmě dobře, protože jsem zaslechl jak slabě a velmi tiše sténá. Její podprsenka mě však omezovala jen na malý kousíček těch melounů. Chvíli jsem ještě takhle svou pacientku dráždil a pak jsem se odhodlal.

Pomalu jsem z ramene sundal první ramínko a když se nebránila tak i druhé, poté již byla hračka vyndat z košíčků její ňadra a já se mohl kochat jejich velikostí.

Přiložil jsem na ně naslouchátko a přejížděl po nich. Bradavky ztvrdly a Jana již dávala znatelně najevo, že jí to vzrušuje. „Tak, srdce máte v pořádku a ani na plicích jsem nic nenašel.“ Pravil jsem a odložil naslouchátko. „Teď bychom mohli udělat výtěr krku.“ A na to jsem si rozepl poklopec u kalhot a ven se vydral můj tvrdý úd.

Chvíli na něj udiveně koukala, ale pak se odhodlala. Sedl jsem si na stůl a ona doslova vsála mého ptáka do svých úst.

Začala mě dost vášnivě kouřit. Její hbitý jazyk se pohyboval po mém naběhlém žaludu a ona mé tvrdé kopí brala do úst celou svou délkou. Bylo to něco úžasného a není divu, že jsem do té báječné pusinky po chvíli začal cákat svou mrdku, kterou paní Jana poctivě polykala.

Když skončila, byl můj pták povadlý, ale to nevadilo, prohlídka teprve začala. „Tak to bychom měli a teď se podíváme na vaší kundičku.“ Pravil jsem, slezl ze stolu a ukázal pacientce lůžko.

Pochopila hned, sundala si kalhotky a já spatřil její zarostlou kundičku, začal se mi stavět pták. Lehla si na záda a pořádně roztáhla nohy, to už jsem ležel hlavou v jejím klíně a jazykem jsem začal rejdit v její kundičce.

Měla jí pořádně vlhkou, šťávy z ní doslova tryskaly a Jana dost hlasitě sténala. Vzal jsem ruku a nasadil na ní gumovou rukavici, trochu jí potřel gelem a už jsem jí zasouval do té kundičky.

Během chvíle jsem tam byl po loket a takhle jsem pacientku šoustal. Křičela slastí její kunda se pořádně roztahovala a šťávy zní jen vytékaly.

To už prožívala bouřlivý orgasmus, při kterém dost hlasitě řvala. Když se vyřádila, měl jsem už rukavici sundanou a jelikož byl můj čurák pěkně tvrdý, tak jsem se připravil na zásun. Nenasadil jsem ho však na okraj její kundy ale jejího análního otvoru.

Šlo to ztěžka, na sobě jsem stále měl kalhoty a můj pták trčel tedy z poklopce, ale nakonec jsem do zadečku pronikl a po pár pohybech v něm klouzal jak v kundičce.

Byla to slast takhle šoustat paní Janu. Její zadeček byl krásně úzký a není divu, že jsem už pěkně hlasitě sténal, ale já chtěl stříkat někam jinam, a tak jsem ještě párkrát přirazil a už jsem svého ptáka zasouval do zarostlé kundy.

Měla jí krásně mokrou a já vnikl až na samé dno. To už mě objala svýma nohama a oba jsme začali divoce šoustat. Stále jsem měl na sobě kalhoty a byl to vzrušující zážitek.

Paní Jana pode mnou hlasitě sténala a z jejích úst se draly různé zvuky, spíše skřeky. Prsa krásně přitisknutá na mé hrudi a naše Jazyky byly spleteny v jeden. Byl jsem na pokraji jak svých sil tak i báječného orgasmu, který se dostavil krátce po mé pacientce.

Nechala si vše nastříkat do své kundičky a plně se poddávala, stejně jako já, bouřlivému orgasmu. „Myslím, že jste zdravá, ale pro jistotu byste měla pravidelně chodit na kontrolu.“ Pravil jsem, když jsme se oba vzpamatovali a opět seděli naproti sobě.

Neměla žádné námitky a já se mohl těšit na další její vyšetření. To už se vrátila Irenka a navíc byl konec ordinačních hodin. Zítra, zítra snad budu mít další příležitost si pořádně zašoustat…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *