První sex a jízda

Každý den o víkendu sedávám na chatu a hledám nové objevy. Vypadalo to že nikoho nenajdu ale osud si mě vzal do vlastních rukou.

Chodila mi jedna nabídka k seznámení za druhou ale zaujala mě jen jedna. Byl to 30 letý borec z Prahy a jmenoval se Radek. Aspoň 2 měsíce jsme si psali a volali ale pak odjel na služební cestu a rozbouřili se nám hormony.

Vyprovokovala jsem ho přes sms-sky ať mě trochu vzruší. Výsledek byl více než uspokojující. Tak jsme si ještě dlouhé dva týdny psali…A pak se mě přes sms ptal jestli bych to chtěla zažít i ve skutečnosti a já mu odpověděla že ano. Tak souhlasil. Stejně jsme se chtěli vidět.

Dny ubíhaly jako voda a já jsem měla trochu víc v sobě nervozity protože jsem byla v té době ještě panna. No uznejte sami že v 17 letech je to ještě normální.

Jelikož se blížil konec školního roku a zbývaly poslední 3 dny dny školy tak jsme se domluvili na 26.6.2006 a ve 14 hodin měl dorazit.

V ten den ráno jsem byla úplně mimo a nadržená po jeho slastných smskách jak nevím co. Ve škole byl klid a mě už od rána vše padalo z rukou… Na jednu stranu jsem se těšila ale zárověň jsem měla i strach…

Konečně skončila škola a já byla venku. Šla jsem na nádraží kde jsem na něj měla čekat…sedla jsem si a právě bylo 14:00 a tak jsem se začala rozhlížet.

Najednou mě oslovil a já už nemohla ustoupit. V tu chvíli ze mě začal pot ještě více stékat a já věděla že už se tak snadno nevykroutím…

Zašli jsme napřed do restaurace a tam jsme pokecali a snědli pohár a vypili sodovku. Byl pohodový a už se ke mě tlačil v restauraci…až mě z toho ošahávání naskákala husí kůže…

Tak a konečně jsme dojedli. Vzal svou kabelu jako by na notebook a šli jsme. Venku mě vzal za ruku a šli jsme k autu. Nasedli jsme a jeli jsme.

Zapnul cd přehrávač s romanticko ukliďňující písničkou která se mi líbila. Jeli jsme tak 10 minut a náhle otočil auto a vyjeli jsme na polní cestu. Byla trochu zarostlá ale hlavně že příroda a samota.

Zaparkoval a přepl písničku a řekl mi ať počkám v autě. Tak jsem teda čekala a psychicky se připravovala na to že mě odpanní.

Vydělával něco z kufru a najednou za mnou přišel a naklonil se nade mě a začal mě hladit… Byl to vzrušující okamžik a hned nastalo líbání… Ještě jsem se nikdy s nikým takhle nelíbala ale šlo to samo.

Pak jsme přestali a on mě vzal za ruku ať už vysednu z auta… Sotva jsem stála na zemi tak mně vzal do náruče a položil mě na deku která už byla připravená v trávě. Zadíval se mě do očí a lehl si vedle mně.

Už jsem čekala co bude a hlavně přemýšlela jak mu řeknu že jsem o to ještě nepřišla. Chvílu se se mnou jen tak mazlil a pak mě rukou zajel pod tričko a dráždil mi pupíček a nakonec sjížděl níž a níž až narazil na moje džíny.

A už to nevydržel a začal mě vysvlékat. V tom okamžiku jsem se ovládla a naznačila mu že jsem ještě panna. On byl úplně nadšenej. A postupně mě svlékal: nejdříve tričko a pak džíny, vyzul boty… Rozepl mi pásek a potom rozepl knoflík a zip a stáhl mi je opatrně dolů…

A už jsem měla jen podprsenku a růžové tanga… nejdřív mi sundal podprsenku a pak mi začal dráždit bradavky až to bolelo a byly vzrušené jako třešinky na dortu.

Pak mě přes tanga začal dráždit kočičku… pak mi je opatrně sundal a roztáhl mi nožky… Byla jsem uvolněná a tak byly roztáhlé hodně. Držel mi je od sebe a začal mě prstit.

Kámošky mě strašily že prstění nevydržím a budu řvát ale já to snášela celkem v pohodě. Nejdřív jedním prstem a začal s ním přirážet a po chvilce přidal druhý a to už mě začínalo vadit, ale nedala jsem to na sobě znát.

Dráždil mě tak moc že jsem cítila úplně vibrace až křeče v mém břišku. Ale vzrušovalo mě to a on mě při tom pořád pozoroval jak se u toho kroutím a pěkně sténám. Pak přidal třetí prst a tím skončil prstění.

Nechal mě minutu ležet a pak vyndal z kapsy kondom a že mě dodělá. Zvolil tu nejhlubší polohu – ona dole s nohama u něj na ramenou.

Dal mi svoje nohy na ramena a opatrně do mě zajel a najednou přirazil… Bylo to strašný ale nevytekla ze mě vůbec krev. Začal mě šukat a postupně přirážel a já v sobě dusila občasnou nepříjemnost bolesti.

Udělal mě tak 5 krát za 3 hodiny. Vyzkoušeli jsme polohy z boku, na koníčka, ona s nohama na jeho ramenou, orálek-69 a to bylo vše. Pak jsme se oblékli a on mě odvezl zpátky kde mě vyzvedl…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *