Trojka na inzerát

Pamatuji si ten den úplně přesně. Vyrazil jsem do Prahy, měl jsem domluvený sraz se dvojicí, která hledala někoho na sex do trojky. Dan pro mě přijel na nádraží, s jeho ženou Naďou jsme se měli sejít až u nich.

Naďa byla vysoká blondýna, prsa trojky, modré oči. Měla perfektní postavu. Po večeři si mě nejdřív vyzpovídali, jestli mám zkušenosti s trojkou atd. Sami se přiznali, že tohle se jim líbí nejvíc.

Iniciativy se ujala Naďa. Přitiskla se ke mě a začala mě líbat. Já jsem nejdřív nereagoval. Dan jí zatím jazykem ochutnával krk a uši. Pak už jsem se probral i já a s Naďou jsme ochutnávali svoje jazyky.

Ona zatím sáhla Danovi do rozkroku a ten neváhal a sundal si rifle. Držel Naďu za zadeček a pro změnu ji začal líbat on, zatímco si sundal i trenky. Naďa se ohnula, chytila Dana za jeho kolík a začala ho honit sem a tam. To už mu stál úplně.

Pak se Naďa otočila ke mě a sundala mi rifle i slipy. Dan se postavil vedle mě a jelikož mě tahle podívaná natolik vzrušila, že už jsem byl připravený, tak se nám mohla věnovat oběma najednou.

Začala nám je honit oběma najednou. Každému jednou rukou. Pak nám naznačila, abychom si sedli vedle sebe na postel. Naďa se nejdřív začala věnovat Danovi a začala mu ho pěkně kouřit. Nedělala to ale dlouho, protože pak se chvíli věnovala mně – úplně stejně.

Když nás několikrát prostřídala, sama se svlékla a posadila se na Dana. A začala svojí jízdu. Já jsem si sedl na zem a naskytl se mi krásný výhled na její análek. Přešel jsem za Naďu a naklonil jsem se nad ní.

Zpomalila svoji jízdu a já jsem mohl svůj kolík natlačit do jejího análku. Nejdřív to šlo dost těžko. Postupně jsem ho zatlačoval víc a víc, až to šlo úplně samo.

Tělem se mi proháněla úžasná rozkoš, bylo to daleko lepší než klasika. Naďa začala víc vzdychat. Taky se jí to moc líbilo, ale já jsem nevydržel a začal jsem stříkat.

Byla očividně zklamaná, že jsem se udělal tak rychle. Ležel jsem vedle a díval se, jak si užívají sami dva. Naďa se začala třást a křičet. Bylo jasné, že je na vrcholu. Netrvalo dlouho a udělal se i Dan.

Ani si pořádně neodpočinuli a Naďa už nás zase rukou probírala k životu. Tentokrát jsme si s Danem role obrátili. Naďa nesedla na mě a Dan k ní přistoupil zezadu. Do ucha mi pošeptala, že doufá, že tentokrát vydržím podstatně déle.

A já jsem si to fakt vychutnával. Zatímco na mě rajtovala, já jsem si hrál s jejíma trojkama. Bradavky jí úžasně stály. Byl to pohled pro bohy. Na Nadě bylo vidět, že tahle pozice jí sedí nejvíc, nehodlala se nám už věnovat jednomu po druhém.

Vrcholu jsme dosáhli jeden po druhém. Bylo mi trochu líto, že nehodlala nic měnit na jejích ustálených pozicích, ale i tak to byl neskutečný zážitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *