Udělaly jsme něco špatného? I.

V tu sobotu, kdy se vdávala moje sestra, se mi ráno nechtělo absolutně vstávat a nejradši bych se zavrtala znova do peřin a spala třeba celý den. Už pár dní předtím jsem ponocovala a pak vstávala brzo ráno, no prostě se mi nechtělo cokoli podnikat. Jen to, že to byl Martin velký den, mě přinutilo vstát.

Jenom v pyžamu jsem přišla do kuchyně. Přípravy v domě vrcholily, vstala jsem jako poslední. Otec právě řešil focení po telefonu s bůhvíkým, matka s tetou balila výslužku pro svatebčany. Marta, už učesaná od kadeřnice, pobíhala po bytě a radila všem…

Měla jsem fakt tak akorát chuť vrátit se do postele a vlezte mi všichni na záda. Už už jsem se chystala vrátit tam, odkud jsem přišla, zaregistrovala mě matka a poslala ke švadleně pro Martiny šaty, že si pro ně nestihly včera dojít.

Když jsem se vrátila i se šaty, Marta stála před zrcadlem jen v kalhotkách. Podívala jsem se na ní a v duchu jsem jí záviděla její tělo – jsme si podobné, ale strašně jí závidím její prsa. Marta má na rozdíl od mých drobných mandarinek krásně formované trojky. Radši jsem jí položila šaty na postel a šla se sama chystat.

I když to vypadalo divně, měli jsme domluvené nejdřív focení, protože po obřadu pro nás neměli v ateliéru termín. Focení dopadlo dobře, ještě jsme měli hodinu čas do začátku obřadu, tak jsme se vrátili na chvíli domů.

Martě bylo v šatech asi pěkné vedro, tak mě poprosila, abych jí je pomohla sundat a aspoň jí namasírovala krk, bylo na ní vidět, že už toho má taky plné kecky. Jen v bílé spodničce si lehla na postel.

Přesunula jsem se k ní a začala jí jemně prsty masírovat krk. Cítila jsem její jemnou pokožku….

Marta se celá uvolnila, přivřela oči a zdálo se mi, že zadřímla. Sama ani nevím proč, postupně jsem začala přecházet z krku níž. Bez úmyslu dráždit jsem ji pohladila na prsou, schovaných v podprsence.

Marta tiše vzdychla. Znovu jsem se vrátila na její krk, ale stejně mi to nedalo a já se pořád vracela na její prsa… A znovu a znovu… Když jsem jí přestala hladit, sama vzala moje ruce a dala si je na prsa.

Přes jemnou látku jsem cítila, jak jí tuhnou bradavky. Zaváhala jsem – strašně mě to vzrušovalo, ale přece jen – vlastní sestra… Marta to vyřešila za mě – sundala si podprsenku a zase položila moje ruce na její prsa…

Cítila jsem její vzrušení. Začala jsem ji jemně hladit, nahoru a dolů, znovu a znovu… Marta začala zase tiše vzdychat. Po chvíli chytila jednu mojí ruku a pomalu jí vedla níž a níž a vsunula jí do kalhotek… Prsty jsem ucítila vlhkost její lasturky.

Už jsem neuvažovala nad důsledky, i mě naprosto pohltila ta vzrušující chvíle. Jemně jsem jí stáhla kalhotky a začala jsem ji rukou dráždit na její lasturce. Moje druhá ruka hladila její prsa. Po chvíli jsem do ní vsunula konec prstu, vytáhla ho ven a rozetřela její vlhkost až k hrášku… A znovu a znovu…

Marta vzdychala rychleji a rychleji, můj prst postupně pronikal hlouběji a hlouběji do jejího těla. Po chvíli dosáhla vrcholu – její vzdychání přešlo do prudkých stenů, její pánev se prudce pohybovala naproti mému prstu…

Když orgazmus odezněl, zůstala ležet. A já chtěla, aby i ona mi pomohla k vrcholu… Vtom jsme ale zaslechly matku, jak se shání po Martě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *