Udělaly jsme něco špatného? II.

Svatbu jsem prožila jako ve snu. Obřad, hostina, zábava… Moje tělo rozpálené touhou, ale neuspokojené… Všechny dojmy potlačila moje touha. Až přišla půlnoc…

Okolo půlnoci jsem seděla za stolem naproti Martě a švagrovi. Něco mi vykládali, ale já je stejně neposlouchala.

Najednou jsem ucítila, že se mě Martina noha jemně dotkla. Naše pohledy se střetly. Jako hnaná nějakou neznámou silou jsem si pod stolem vyzula lodičku a bosou nohou jsem se dotkla Martiny nohy.

I ona se vyzula. Vzájemné dotyky našich bosých nohou, jemné hlazení opět rozpalovalo v mém těle nedávno potlačené vzrušení. Naše nohy se navzájem dotýkaly, mazlily se… Byl to krásný pocit.

Po chvíli se Marta pohodlněji posadila a ja jsem ucítila, jak pod její noha putuje výš a výš po mojí noze, až se zastavila v mém rozkroku.

Cítila jsem její jemné dotyky, jemnější než kdyby mě hladila rukou. I ona musela cítit přes moje tenké silonky a kalhotky vlhkost, šířící se z mojí jeskyňky.

Musela jsem se kousknout do ruky, abych nezačala hlasitě vzdychat, ještě že se švagr otočil k nějakému známému.

Marta jemně hladila mojí lasturku, ja jsem cítila pod sukní její nohu… To, že že nemůžu vzdychat nahlas, jenom moje vzrušení násobilo. Když Marta vstala od stolu, protože jí zvali tancovat, jenom se mi zatmělo před očima.

Moje tělo chtělo víc a víc… Postupně jsem uklidnila svoje znovu rozvášněné smysly tak, že jsem dokázala vstát od stolu a normálně se bavit s ostatními, ale myslela jsem jen na jedno…

Marta se šla po půlnoci převléct ze svatebních šatů a mě požádala, abych jí šla pomoct. Vycítila jsem, co skrývá její upřený pohled. Šly jsme do vedlejší místnosti a obě jsme věděly, co bude následovat…

Jen co jsme za sebou zamkly dveře, přitiskly se naše těla k sobě, ústa hledaly ústa… Po chvíli mě Marta jemně položila na stůl, vyhrnula mi sukni, stáhla mi promočené punčochy a kalhotky a ústy se přisála k mojí vlhké lasturce.

Cítila jsem její jazyk a vzrušení a rozkoš zcela ovládly moje smysly. Martin jazýček našel vchod do mého těla a začal se dobývat dovnitř. Ještě víc jsem roztáhla nohy a hladila její hlavu v mém klíně.

Jemně mi pokrčila nohy a já cítila, jak její jazyk přechází od hrášku až po můj zadeček. Roztírala mi v klíně mojí vlhkost smíchanou s jejími slinami, pomáhala si i rukou a ja jsem vzdychala víc a víc.

Postupně přecházela jazykem níž a níž, až na můj zadeček, laskala okolí mojí zadní dírky a roztírala k ní mojí šťávičku.

Po chvíli mi roztáhla od sebe půlky mojí řiťky a zasunula do ní prst. Zopakovala to víckrát za sebou a potom se přisála ústy na můj zduřený hrášek, jazykem dráždila a prst, navlhčený v mojí šťávičce zasunula hlouběji do mojí řiťky.

Její druhý prst zkoumal okolí vchodu do mého těla. Když jsem ji ucítila ve všech otvorech svého těla, dosáhla jsem i já vrcholu. Moje tiché vzdechy se změnily na hlasité steny, šťávy vytékající z mojí jeskyňky zmáčely její ruce i jazyk…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *