Internetové setkání

Měl to být obyčejný večer jako jeden z mnoha, ale nebyl… měla jsem totiž domluvenou jednu schůzku. Kdyby to bylo jen rande typu zajít na kafe, tak by to bylo fajn, ale takhle jsem byla nervózní o trochu víc… byla jsem domluvená s jedním mužem na schůzce, na schůzce u něj doma. A na schůzku jsem se náležitě připravila…

Hned od začátku bylo jasné, že jde jen o sex. Velmi mne přitahoval… nedokážu říci čím, ale hrozně moc mne upoutal. Je to krásný chlap, vysoký, štíhlý a něco neuvěřitelného vyzařuje.

Bavili jsme se o sexu, co se komu líbí a on mi napsal, že ho na ženách velmi vzrušují podvazky, samodržící punčochy, a jiné sexy prádlo. Chtěla jsem mu vyhovět, udělat radost a tak jsem si jedny samodržící punčošky kávové barvy koupila.

Doma před odchodem jsem se co nejdokonaleji připravila na nadcházející večer. S výsledkem jsem byla spokojená a utvrdila mě v tom i má skvělá spolubydlící, když jsem se ji došla ukázat.

Upřímně mi sdělila slovy jí vlastníma, že kdyby mě nechtěl, tak je pěknej vůl. S tímhle proslovem se mi hned odcházelo veseleji a nebylo tolik cítit neklidný žaludek. Je vůbec zázrak, že jsme se konečně domluvili na setkání, protože pokaždé nám do toho něco přišlo. Buď jemu nebo mě.

Jsme domluveni, že mám dojet tramvají na zastávku blízko domu, kde bydlí a on už si mě pak vyzvedne. Byla jsem tam o chvíli dříve. Nečekal na mě, takže jsem mu po chvilce zavolala, že už jsem přijela a on si pro mě hned přišel.

Měla jsem čočky, takže jsem ho neviděla na tu dálku, ze které přicházel, moc ostře, ale nedal se přehlédnout… vysoká, štíhlá postava, jeho vyholená hlava a slušivé brýle mi imponovaly. Vypadal oproti fotografiím více jako člověk, více lidsky.

Když si to tak zpětně vybavuji, tak sakra! Já se do něj hned zamilovala! Představili jsme se a šli jsme k němu domů. Bydlí hned v centru, došli jsme k cihlovému domu, prošli jsme velkými dřevěnými vraty do dvora a hned zatočili vlevo do jeho bytu.

V chodbě jsem si vyzula své střevíčky na podpatku, jelikož jsem k punčoškám zvolila upnuté černé šatičky, svetřík s lodičkovým výstřihem a sako, protože byla zima. A navíc jsem šla naostro.

Pavlův byt mi dost připomínal ten můj, tedy hlavně jeho velikostí. Zařízen byl přesně v mužském minimalistickém stylu. Bytu dominovala bílá barva v kombinace s hnědou. A jak jsem zjistila, v podlaze obývacího pokoje měl nainstalované podlahové topení. Byla jsem po cestě docela ztuhlá, takže jsem teplo velmi ráda uvítala. K pití Pavel připravil zelený čaj.

Sedli jsme si do pokoje na pohovku pod spacím patrem, které jsem zcela neskrytě obdivovala. Pavel mi řekl, ať si udělám pohodlí jako doma. Pohodlně jsem se uvelebila, napila se horkého čaje a dívali jsme se přitom na televizi.

Dávali Vyvolení 2. Tuším, že ten den byl čtvrtek, takže jsme se nejdříve dívali na rekapitulaci a poté na Výzvu. Všechno jsme to komentovali, říkali si navzájem své názory a je až s podivem, že jsme se v dost z nich shodli.

Jednu chvíli mi byla taková zima, že jsem si půjčila deku, která byla přehozená přes opěrátko pohovky. Čas utíkal docela rychle, Pavel poté ještě přinesl vínko. Nabídl mi, jenže já moc nepiji, takže jsem odmítla.

Mile mě překvapilo, že mě nepřemlouval, ale vzal to jako fakt a nalil pouze sám sobě. Jak šel čas a ubíhal rozhovor, začínala jsem být stále nervóznější, protože jsem čekala, kdy už něco mezi námi začne. Vzrušoval mě dost a dost a měl sexy hlas. Stačí si ho jen vybavit a přejede mi mráz po zádech.

Přišlo mi skoro až divné, že se o nic nepokusil. Žádný dotyk, žádná narážka. Prostě nic. Začala v televizi končit i noční show Vyvolených 2 a na jiných programech také nic nebylo. Myslela jsem si, že řeknu něco v tom smyslu, že je pozdě a chci ještě chytit tramvaj, ale najednou se Pavel na mě podívá a říká mi: „A co ten můj krk, neříkala jsi, že se na něj těšíš?“

Tak touhle větou ve mně rozpoutal peklo, je to jakoby odjistil granát. Povídali jsme si totiž, co každého vzrušuje a on má nesmírně vzrušivý krk.

Sedla jsem si k němu blíž, on si také poposedl a já se pomalu přibližovala k jeho krku. Nejdříve jsem se dotkla jemně, jen jako zavanutí motýlích křídel, ale postupně jsem přidávala na dráždivosti.

Pavel se zaklonil, opřel se o gauč a vychutnával si mé polibky, které neustále nabíraly na intenzitě. Líbilo se mi pozorovat jeho reakce, zrychlený dech. Sama jsem také začínala vlhnout.

Začal mne hladit rukama ve vlasech, po krku, nahých ramenou, zádech. Jakmile se dostal jednou rukou pod svetr a jeho teplá dlaň se ocitla na mých nahých zádech, cítila jsem, jak se prohnul v zádech vzrušením, napnul se jako luk.

Celou tu dobu jsem líbala jeho sladký krk, čím dál dráždivěji a horlivěji, občas jsem ho smyslně kousla, pak se oddálila a jen trochu foukla na horkou kůži před sebou. Rukama jsem šátrala po jeho tričku, zajela pod něj a hladila horké tělo, přejížděla jsem prsty přes ramena, hrudník, bříško až jsem celé tričko sundala a pokračovala v hlazení v rozkroku.

Pavel nezůstával pozadu a už mi sundal svetřík a dobýval se pod šatečky. Jelikož jsem neměla kalhotky, měl to o dost usnadněné.

Byla jsem už dost vlhká. Přejel mi prstem přes poštěváček na pysky a na kundičku až mnou projela mrazivá vlna vzrušení. Nepřestávala jsem ale v hlazení a líbání.

Pavlův penis byl už velký a tvrdý. Chtěla jsem se dostat rukou pod kalhoty, ale nešlo mi to. Rozvázal si šňůrku a stáhl je dolů i s boxerkama, pomáhala jsem mu přitom.

Hladila jsem jeho velký penis, byl krásně tvrdý a začala ho honit. Po chvíli mé počínání zastavil a věnoval se plně mému klínu. Jelikož jsme byli na gauči, bylo to docela nepohodlné a hledali jsme příjemnou polohu.

Byla jsem v pokleku s roztaženýma nohama, Pavel mi líbal prsa a prsty dráždil poštěváčka. Začala jsem vzdychat rozkoší a ta se stupňovala, když mi do kundičky strčil své prsty.

Miluju ten pocit. Plně jsem se oddala rozkoši a sténala nahlas. Při mém vyvrcholení mě musel Pavel tišit svými ústy, abych tolik nekřičela.

Klekla jsem si potom k němu a začala mu ho kouřit, chytil mě za vlasy a hladil mě po nich. Po chvíli mě od sebe odtáhl a řekl mi, abych si klekla.

Opřela jsem se rukama o opěradlo pohovky a roztáhla trochu nohy. Pavel se do mě ale nemohl dostat. Bolelo to. Má totiž opravdu pěkného macka a v průměru hodně silného. Opřela jsem se tedy zády o pohovku a nechala ho, ať si mě vezme zepředu.

Po menším úsilí se do mě dostal. Cítila jsem ho snad úplně všude! Zvedl mi obě nohy a dal si je na ramena. Pronikal tak do mě ještě hlouběji a já sténala netušenou rozkoší, kterou mi poskytoval.

„Copak, copak je?“ zeptal se mě tak něžně, až jsem se zarazila, s jakou něhou to bylo řečeno. „Je to nádhera, krásné, pokračuj,“ odpověděla jsem a dál si užívala jeho rozkoše.

Poté jsem si klekla a podařilo se konečně užívat si šoustání zezadu. Byla to rozkoš. Nakonec jsme se zvedli a šli nahoru do patra. Pavel si lehnul a já se na něj vyhoupla, chtěla jsem si vychutnat, jak na něm dovádím sama a jak se přitom dívá, jak si hladím prsa, mačkám bradavky.

Byla jsem už tak vydrážděná, že jsem věděla, že s každou chvílí přijde můj druhý vrchol. Na ten okamžik do smrti nezapomenu, byl to můj první vaginální orgasmus!

Přitiskla jsem se k Pavlovi a nechala se unášet právě prožívanými pocity rozkoše, celá jsem se třásla. Chvilku jsem čekala než se uklidním a pak jsem se znovu začala pohybovat nahoru a dolů a užívala si každičký centimetr jeho dobyvatele.

Najednou se Pavel zvednul do sedu, objal mě a opatrně položil na záda. Nohama jsem ho pevně objala okolo boků, aby se mohl dostat co nejhlouběji. Hladila jsem ho po zádech, dráždila nehty.

Začal stále více zrychlovat, napřímil se a s přibývajícím vzrušením mi řekl, jak moc jsou ty punčošky na mě rajcovní.

Netrvalo to už dlouho a vytáhl si ho a vystříkal se mi na bříško. Cítila jsem jak na mě dopadá jeho horké sperma a užívala jsem si ten pocit.

Chvíli jsme si užívali ten opojný okamžik a pak se šel Pavel osprchovat. Ležela jsem na matraci a cítila, jak se sperma stává tekutějším a šla si dolů do kabelky pro kapesníčky.

Pavel se mezitím vrátil, ale podivil se, když mě nenašel na patře. „Tady jsem, také se půjdu umýt,“ řekla jsem a vzala si od něj jeho mokrý ručník, který mi donesl na utření.

V rychlosti jsem se osprchovala a šla zpátky na patro. Lehla jsem si vedle Pavla. „Jsem úplně vyřízenej,“ řekl a já se hned připojila slovy: „a já úplně hotová.“ Oba jsme se tomu zasmáli. Fakt je sice ten, že bych si klidně dala druhé číslo, ale byla jsem hrozně moc uspokojená.

Ještě jsme se bavili o tom, jak kdo jsme zvyklí spát. Pavel už byl totiž v pyžamu a když jsem řekla, že ráda spím nahá, ale jen v létě, protože se jinak bojím, aby mi nenastydla záda, tak hned vstal a šel mi dolů pro své tričko.

Dodneška jsem na něj a jeho vůni nezapomněla. Bylo černé a krásně vonělo aviváží. Znovu jsme si lehli a já se jen proklela, protože jsem si zapomněla vyndat čočky. Nepočítala jsem totiž absolutně s tím, že bych u něj zůstávala přes noc.

Jenom jsme tak potom už vedle sebe leželi a já cítila jak trapné ticho to je. Obvykle jsem dost upovídaný člověk, ale došla mi slova. Navíc jsem věděla, že ať bych řekla v tuto chvíli cokoliv, vyznělo by to dost blbě. Takže jsem to vzdala a snažila se co nejdříve usnout.

Ráno mě probudil nařízený budík na mobilu, poprosila jsem totiž ještě večer Pavla, aby mi ho nařídil, protože jsem musela vstávat a jít do práce, ale nejdříve se jít ještě domů převléci.

Co nejtišeji jsem se vykradla do koupely, udělala základní hygienu, v obýváku jsem posbírala své svršky, které jsme tam předtím zanechali a oblékla se.

Ač nerada, musela jsem spícího Pavla vzbudit, aby mě šel pustit. Vystoupala jsem jen pár schodů do patra a zašeptala: „Pavle, Pavle,“ probudil se a ospale na mě zamžoural: „Ty už jdeš?“ zeptal se a já odpověděla, že musím. „A kam jdeš?“, zeptal se znovu s takovým roztomilým a zároveň lítostivým výrazem ve tváři. „Domů, kam jinam,“ a usmála jsem se.

„Prosím, potřebuji pustit ven,“ řekla jsem konečně proč jsem ho vlastně vzbudila. „Je odemčeno.“ „Aha, to jsem nevěděla, tak ještě lež a prospi se.“ Přijal to docela překvapeně, ale rád: „Tak jo.“

Šla jsem si obléct dolů pod patro sako a vzít kabelku, když slyším jak říká: „Tak si pak napíšeme.“ Nechápala jsem ho, ale odpověděla jsem že ano, popřála mu hezký den a vytratila se do chodby. Ráno bylo příjemně vlhké a foukal svěží vítr. Vůbec se mi nechtělo spát, byla jsem plná zážitků a dojmů…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *