Narozeninové překvapení

Stalo se to v den mých 30 narozenin. Ten den jsem zůstal doma. Byl jsem unavený ze včerejší oslavy, která se protáhla téměř do rána a dospával jsem noc. Najednou jsem uslyšel cinknutí zvonku u dveří.

Rozhodl jsem se nereagovat a mrzutě jsem si přikryl hlavu dekou. Zvonění se opakovalo a prodlužovalo. Vstal jsem, přes pyžamo jsem si vzal župan a s úmyslem, že si rušitele klidu hezky podám jsem prudce otevřel dveře.

To co jsem uviděl, mě úplně odzbrojilo. Na chodbě byla dcera naší sousedky Aneta, které bylo v té době sotva 17 let. Stála tam v saténové košilce a zimomřivě se krčila. Zůstala prý doma, protože je nachlazená a když se šla podívat do poštovní schránky zabouchly se jí průvanem dveře a teď potřebuje zavolat rodičům. Vpustil jsem ji tedy do bytu k telefonu.

Když procházela kolem mě, cítil jsem její vůni a zvláštní chvění a uvědomil jsem si, že se ze školačky, která ještě nedávno chodila s taškou na zádech stala mladá žena se vším, co má žena mít.

Měla dlouhé hnědé vlasy splývající na ramena, trochu dětsky našpulenou pusu a pod košilkou se jí rýsovaly hezké dvojky a pevný zadeček.

Vzala telefon, vytočila číslo, chvíli poslouchala a pak otráveně zavěsila… „Neberou to. Smůla. Co teď?“ Zpozoroval jsem, že se zachvěla.

„Chceš něco teplého? Třeba čaj?“ Přikývla, sedla si do křesla, přitáhla si nohy pod bradu a zimomřivě se schoulila. Šel jsem do kuchyně uvařit čaj. Celou dobu jsem přemýšlel, jak hezká dívka vyrostla ze zlobivé trochu rozmazlené malé holčičky.

Při pomyšlení na její vůni a hezká prsa a zadeček mi zaškubalo v rozkroku. Podíval jsem se na svého přítele, který se pomalu začínal bouřit. „Nech toho,“ řekl jsem, vždyť je to skoro ještě dítě.

Ohřál jsem vodu a za chvíli se po bytě rozprostřela vůně bylinek. Vzal jsem čaj a vyrazil do obýváku. Nebyla tam. Nahlédl jsem do koupelny. Ani tam nebyla. Otevřel jsem dveře ložnice a spatřil, že moje postel má návštěvu.

„Promiň,“ řekla s provinilým výrazem: „Byla mi zima. Můžu tady na chvíli zůstat.“ Přikývl jsem a zůstal bezradně stát s čajem v ruce. Uvědomil jsem si, že mi tyká.

Když byla malé dítě, tykala si s celým domem, pak mi jednoho dne začala vykat a u toho už zůstalo. „Jestli je ti zima pojď si ke ke mně lehnout.“ Zaváhal jsem.

„Prosím!“ Řekla s naléhavostí v hlase a odhrnula deku. Odložil jsem čaj na stolek vedle postele, svlékl si župan a opatrně se zasunul pod deku vedle ní. Ucítil jsem její sálající tělo.

Téměř okamžitě se ke mně přitiskla a objala mě kolem pasu. Situace mi připadala trochu zvláštní ale zároveň mi to bylo velmi příjemné. Ležela hlavou na mém břiše, celá přikrytá dekou.

„Mám studené ruce,“ řekla a položila mi chladnou dlaň na břicho. „Smím se ohřát?“ „Ano, proč ne,“ svolil jsem.

Cítil jsem, jak mi rukou pomalu vniká pod okraj kalhot. Chtěl jsem se bránit a zároveň jsem byl zvědavý, co se stane.

Pomalu pronikla do mého pyžama a uchopila mého přítele do ruky. Ztopořil se téměř okamžitě. Slyšel jsem jak vzdychla a ucítil, jak přitiskla svou tvář k mému údu. Úplně jsem zkameněl.

Hladila mě dlaní od žaludu až po varlata, která teď byla jako jedna velká kožená koule. Najednou se nazvedla, uchopila mě do pusinky a s jemným sáním mě začala kouřit. Zároveň přitom vyšpulila svůj dívčí zadeček tak, že vylezl z pod deky.

To už jsem nevydržel. Vyhrnul jsem jí košilku a zezadu jsem jí pohladil kundičku. Ucítil jsem horkou vlhkost. Mírně roztáhla nohy a já jsem do ní téměř okamžitě začal pronikat prsty.

Vzdychala, přirážela mi k prstům a začala mi můj vztyčený ohon kouřit čím dál tvrději. Dlaň mé ruky byla celá mokrá lepkavým nektarem, který lákal k ochutnání. To jsem také několikrát udělal.

Už jsem věděl, že ji musím mít. Vůně její hladké sametově ochmýřené kundičky byla neodolatelná. Vzal jsem jí za nohy přehodil je přes sebe tak, že jsem měl obě její dírky těsně u obličeje. Labužnicky jsem zabořil jazyk do těsné dírky a začal pít její šťávu.

Výrazně zvýšila svou aktivitu mezi mýma nohama a to tak, že jsem cítil, že brzy vystříknu. Lízal jsem obě její dírky a ona mi přirážela svým venušiným pahorkem na bradu. Už jsem to nemohl dál vydržet.

Rázně jsem ji shodil vedle sebe, uchopil ji za nohy a do široka je rozevřel. Zavřela oči… Zaváhal jsem. Poslepu nahmatala můj napjatý úd, nasměrovala ho do své kundičky a řekla: „Udělej to, chci to. Prosím!“

Byl jsem jako ve snu. Přitlačil jsem a začal pomalu pronikat do jejího teplého, vlhkého a voňavého dívčího klína. Byla velmi těsná a já se bál, abych jí neublížil.

„Jsi velký,“ řekla. Nalehl jsem na ní plnou vahou a zasunul do ní svůj úd až po kořen. Zavzdychala. Chvíli jsem počkal a se zavřenýma očima jsem ji pomalu začal šukat. Vnímal jsem její mladé, teplé a pružné štíhlé tělo, jak se pode mnou začíná chvět rozkoší.

Najednou jsem ucítil na zádech pohlazení rukou. Lekl jsem se a prudce otočil. Za mnou stála moje přítelkyně. Byla úplně nahá a usmívala se. „Hodně štěstí a zdraví k narozeninám. To je můj poslední dárek,“ řekla.

„Viděla jsem, že jsi se několikrát mlsně díval na Anetu a protože tě znám, rozhodla jsem se jednat. Jsme s Anetou již půl roku přítelkyně. Chodí ke mně pravidelně na návštěvu a já jí zasvěcuji do tajů milování.“

„Docela si spolu užíváme, když nejsi doma. Jednou se mě ptala, jaký jsi milenec a já jí řekla ať si to zjistí sama. Vím, že máš slabost pro mladé holky. Dohodly jsme se tedy spolu, že bude tvým narozeninovým dárkem a ona si splní svoje přání. Viď Aneto.“ Aneta se rozkošnicky zavrtěla.

„Vidím, že tvému příteli to leknutí nesvědčí, budeme mu muset společně s Anetou pomoci.“ Potom, co tohle řekla, začala mě líbat a hladit na podbřišku. Aneta si lehla na záda a začala mi olizovat varlata.

Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a můj tepající úd s velkým lesklým žaludem se opět tyčil v celé své kráse. Začali jsme si opět hrát. Tentokrát ve třech.

Měl jsem teď dvě krásné nažhavené milenky, které se snažily uspokojit nejen mě, ale i sebe navzájem. Pokračovali jsme až do večera, když jsme usnuli únavou. Bylo to moje nejhezčí překvapení k narozeninám…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *