Kuřbička se školačkou

Jedné noci (teda spíše až k ránu) jsem se vracel z jednoho kamarádova večírku. Alkoholem jsem byl dost unavený, ale ne tak, abych nedokázal chodit. Měl jsem spíš mizernou náladu, protože jedna slečna, se kterou jsem se seznámil, mi frnkla před nosem, a to jsem si říkal, že to vypadá slibně. Potřeboval jsem už vyprázdnit svůj pytlík, protože už přes měsíc nebylo nic a rukou to taky není ono.

A jak jsem se tak ubíral chmurnými myšlenkami, přivolal jsem si výtah u nás v domě a těšil se, jak už budu v posteli a odpočinu si.

Nastoupím do výtahu a těsně než jsem dovřel dveře se někdo přiřítil a vběhl nacpal se ke mně do kabiny. Zaměřil jsem svým ostřížím zrakem zostřeným alkoholem. A nechápal jsem. Byla to ta dívčina z posledního patra.

Bylo jí nanejvýš šestnáct, nedávno snad vyšla devítku. Nikdy mě až tak moc nezajímala, přeci jen, mě skoro třicet a jí šestnáct. V tu chvíli jsem jí skoro nepoznával.

Kromě toho, že toho vypila asi víc než já, soudě podle jejich očí a vrávoravé chůze, jí to celkem slušelo. Měla krátkou minisukni, opálené nožky a na nich sportovní botky. Nahoře přiléhavé tílko pod ním pevné dvojky, její krásu dotvářely vlnité dlouhé blond vlasy, no prostě kočka k sežrání.

„Brej večer,“ pronesla a hrozně se u toho řehtala: „Já se s váma svezu.“ Já jsem jen pokýval hlavou a zmáčkl šestku, kde jsem bydlel a osmičku, kam jela ona.

Když jsme vyjeli, začla se na mě upřeně dívat a řekla: „Nějakej smutnej, co kdybych bych vám trochu zvedla náladu?“ Odpověděl jsem jízlivě: „Na to, abys mi zvedla náladu, jsi ještě dost malá!“ Ona se na mě zase jen upřeně podívala a pronesla: „Tak to si jen myslíte!“

Chtěl jsem jí trochu postrašit a tak jsem zmačkl stopku a výtah se zastavil mezi patry. Usmál jsem se a jen tak jsem prohodil: „Tak a co teď, holčičko?“ Její reakce mě překvapila.

Přistoupila ke mně, klekla si a začala se rukou dobývat do mých kalhot. V první chvíli jsem nevěděl, co mám dělat, ale zvědavost byla silnější, alkohol taky udělal svoje, a tak jsem jí trochu pomohl a vytasil své ještě ochablé péro.

Ona se nezdráhala, strčila si ho do pusy a mocnými tahy úst a rukou začala svůj orchestr na mém nástroji. Počínala si výborně, během pár vteřin jsem měl ztopořený svůj 25 cm úd.

Přidala i druhou ruku, kterou masírovala mé kulky a já vzdychal blahem. Hrozně mě, vzrušovalo, když jsem si představil, že mě kouří z vlastní iniciativy mladá krásná školačka.

Ta slast se nedá popsat, já měl kulky plné semene, které každou chvíli chtělo ven. Ona si s mým penisem pohrávala, jak kdyby to bylo to nejsladší lízátko.

Když už jsem cítil, že to na mě jde, upadl jsem skoro do tranzu, ta kočka svou pubertální pusinkou uměla fakt zázraky.

A najednou to přišlo, začal jsem stříkat obrovské množství semene do jejich úst. Trochu jí to zaskočilo, dvakrát polkla, ale bylo toho na ní moc, tak se mi ho snažila vytáhnout z pusy.

Já v tom návalu vzrušení jsem ji ale u svého penisu přidržel hlavu, chtěl jsem trochu znesvětit tu mladou (ale už asi ne nevinnou) tvářičku. Sperma jí stékalo po vlasech, po tvářích, a dopadlo i na její pod tílkem schované kozičky.

Když jsem dostříkal zbytky své tekutiny, ještě jsem přikázal, ať svou práci dodělá a dokouří mě do sucha. Nebyla moc ráda, ale co mohla dělat.

Dolízala poslední zbytky semene, pak se zvedla a řekla trochu uraženě: „Dneska seš už třetí, kterýho jsem tahle přeblafla, ale žádnej mě takhle nepostříkal, mám to snad všude, matka mě zabije, až to bude prát.“ Jen jsem se pousmál a zmáčkl šestku a osmičku, výtah se zase rozjel.

Když jsem vystupoval, tak jsem ji ještě poděkoval za super kuřbu a řekl: „Děláš to fakt dobře, doufám, že se si to někdy zopakujeme.“ Jen se zašklebila a mrkla na mě…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *