Korzika

Bylo mi tenkrát patnáct let a byl jsem s rodiči na dovolené ve Spanělsku. Spolu s námi tam byli známí mých rodičů, kteří měli dceru Elen, která byla stejně stará se mnou, chodili jsme spolu do školy do jedné třídy.

Chodili jsme společně i na nudistickou pláž. Nebylo to nic divného, protože takhle jsme byli na dovolené společně již pátý rok. Elen byla hezká holka a já každý rok sledoval, jak se mění a je stále vyspělejší a vyspělejší.

Letos, když se na nudistické pláži svlékla, málem jsem oněměl překvapením. Její prsa byla již jako prsa dospělé ženy. Měla krásnou postavu a dlouhé, štíhlé nohy, zakončené nahoře černým, jak se mi zdálo, neproniknutelným trojúhelníkem chloupků.

První dva dny proběhly normálně, koupali jsme se a opalovali a kromě nás na pláži skoro nikdo nebyl. Třetí den se to pak stalo. Byli jsme s Elen ve vodě a ona na mě z ničeho nic začala stříkat. Já jsem jí to začal oplácet a ona přede mnou utíkala podél pláže pořád dál a dál, až jsme byli z dohledu všech. Tam se zastavila a já do ní narazil.

Zachytil jsem jí rukama a oba jsme padli na zem. Nevím jak, ale najednou jsem ležel na zádech a ona klečela nade mnou, nad mým břichem a rukama držela moje ruce pevně za mojí hlavou. „A mám tě,“ smála se. „Z toho se nedostaneš.“

Začal jsem se bránit a pokoušel jsem se jí sesunout ze sebe. Pomalu, protože jsme byli oba ještě mokří, se posouvala z mého břicha dolů. Co jsem ale nezpozoroval, mezitím, co jsme zápasili, nevím proč, ale můj úd se postavil.

Když jsem Elen posunul z mého břicha trochu dolů, ucítil jsem, že mi stojí penis a že zajíždí do její mokré dirky. Ona se na mě kroutila a snažila se pevně držet moje ruce, že zřejmě ani necítila, že jsem uvnitř jejího těla.

Její dírka byla úzká, vlhká a horká a pro mě to byl nový, dosud nikdy nepoznaný pocit. Když nic nepozorovala, nechtěl jsem jí nic říkat ale najednou jsem cítil, jak jsem do ní vstříknul.

Vystříknul jsem své semeno několikrát do její těsné a horké dírky. A teď ona zpozorovala, co se stalo. Myslel jsem si, že teď vyskočí a začne mi nadávat nebo začne brečet. Ale naopak. Zcela klidně prohlásila: „Když jsi už do mě nastříkal své semeno, nedá se nic dělat, ale teď to chci ještě jednou a pořádně, abych si to mohla i já vychutnat.“

Skulila se ze mě, položila se vedle mě na záda, roztáhla doširoka nohy a řekla sípavým hlasem: „Pojď… pojď… teď mě miluj pořádně… pojď, na co čekáš?“

Byl jsem trochu zaražený z tohohle vývoje, ale pak jsem si řekl, proč ne, když to chce. Lehl jsem si mezi její roztažené nohy a můj, stále stojící penis se dotkl jejího podbřišku.

Trochu jsem se zarazil, ale v ten okamžik vzala rozhodování o tom, co se stane Elen na sebe. Položila ruce na můj zadek a silou ho přitiskla na sebe, takže můj penis hladce zajel do její horké a mokré dírky.

Teď jsem začal pomalými pohyby přirážet a po krátkém čase jsem slyšel, jak začíná stále prudčeji a prudčeji dýchat a jak jí přichází orgasmus. Když jsem i já cítil, že i mě se orgasmus blíží, chtěl jsem se od ní odtrhnout, ale pevně mě držela za zadek.

„Neboj se… dovnitř… stříkej do mě… dělej.“ A držela mě tak dlouho, až jsem do ní opět vystříkal všechno svoje semeno.

Elen teď, když jsem z ní odpadl, stále prudce dýchala a já jsem myslel, že teď bude konec. Ale ona tomu nyní teprve přišla na chuť.

„Přece bys toho teď nenechal, pojď ještě jednou,“ smála se rozpustile. Já jsem ležel vedle ní na zádech a už jsem nemohl. „Vidíš přece, že to už nejde, on už nemůže,“ odpověděl jsem a ukázal na svůj penis, který byl nyní zase v normální velikosti.

„To uvidíme, jestli to nejde,“ zasmála se. „Musí to jít, když jsem o tom od loňské dovolené celý rok snila.“ A vzala můj pochablý penis bez dalšího dohadování do ruky.

Hladila ho zezdola nahoru a znovu a znovu, ale nemělo to ten účinek, jak se domnívala, že to bude mít. Zůstával stále splasklý. Pak najednou se předklonila a její jazýček oblíznul můj žalud, ze kterého stáhla kůžičku.

Ani to nepřineslo úspěch a tak jsem viděl, jak se její rty otevřely a její ústa pohltila můj pochablý penis. Cítil jsem, jak začala slabě sát a tomu můj penis neodolal a za chviličku opět stál ve své plné velikosti.

V tu chvíli, když to zpozorovala, sedla si na mě a můj penis zajel až po kořen do její, stále horké dírky. Začala se na mě okamžitě pohybovat nahoru a dolů. Byl to ještě nádhernější pocit, než poprvé a podruhé.

„Vidíš, že to jde. To by v tom byl čert, abych ho nedostala do tvrdého stavu,“ smála se Elen a rajtovala na mě jako na koni.

Po malé chvilce jsem měl znovu orgasmus a nyní již bez zdráhání jsem stříkal do jejího horkého těla. Byl to ještě nádhernější pocit, než předtím a já cítil stahy její hořící dirky kolem svého údu. Elen se chvěla tak, že mi to připadalo, jakoby jí zasáhl elektrický proud.

Myslel jsem si, že teď už bude konec a bylo mi to líto, ale Elen se nepřestávala na mě vypínat. I mě se to líbilo a také můj penis zůstával stále tvrdý. Rukama jsem nyní hnětl její pevná ňadra, která se kývala nade mnou a cítil jsem, jak mi to znovu pomalu přichází.

I Elen to asi cítila, protože se najednou rozesmála zplna hrdla: „Tak vidíš, že můžeš a to dvakrát. Stříkej… stříkej, pak bude moje dirka teprve plná.“

Začal jsem se vypínat proti ní a za chvilku jsem měl další orgasmus. Nyní jsem již bez obav stříkal do jejího těla a radoval se s ní, protože jsem pozoroval, jaké i ona z toho má potěšení.

„Dělej…dělěj…pořádně…stříkej,“ povzbuzovala mě a já se nenechal zahanbit a vystříkal do ní celý zbytek, až už víc nic neteklo. Pak teprve ze mě Elen odpadla a zůstala vedle mě ležet na zádech jako já, s roztaženýma nohama.

„To bylo něco,“ smála se Elen. „Čtyřikrát za takovou chvilku. To bylo nejkrásnější milování, jaké jsem zatím zažila.“ Nic jsem neříkal a chvilku jsme si odpočinuli. Pak jsme se došli do moře znovu vykoupat a potom jsme se vrátili k našim rodičům, kteří o ničem neměli ani tušení. Tak začala moje nejkrásnější dovolená…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *