Vydařená oslava narozenin I.

Bylo již dlouholetou tradicí, že moje a bratrovy narozeniny jsme slavili u babičky. Já a brácha jsme byli dvojčata a naše narozeniny připadaly na stejný den jako babiččiny. Byla to otcova matka, již několik let byla vdova a tak jsme si zvykli slavit narozeniny společně. Tentokrát to byly výjimečné narozeniny, bylo nám s bráchou 15 let což znamená, že jsme vlastně dospělí. A skutečně, byly to narozeniny, na které do smrti všichni nezapomeneme. Však posuďte sami.

K babičce jsme odjeli s tátou sami s tím, že máma přijede za námi druhý den ráno a oslavu provedeme večer, vlastně již po dni narozenin. Nemohla se nějak utrhnout z práce i když jí to strašně mrzelo, ale nedalo se nic dělat.

K babičce jsme dorazili před večerem a již nás čekala. Byla to docela pohledná dáma, vůbec nevypadala na svých 58 let a v krátkém sportovním sestřihu svých blond vlasů jí to moc slušelo.

My s bráchou jsme se zajímali hlavně o její poprsí, už jsme si všímali rozdílů mezi klukama a holkama a nutno podotknout, že babiččiny kozy nás fascinovaly. Naštěstí si našich vyvalených očí nevšimla, radostně se s námi vítala objímala a když jsem se ocitnul v údolí mezi jejími prsy, byl jsem v sedmém nebi.

Trochu byla zklamaná z toho, že máma přijede až druhý den a musíme s oslavou na ní počkat. „A já jsem se těšila, jak se dnes večer po dlouhé době rozšoupnu!“ posteskla si a táta řekl, že klidně můžeme slavit dneska i zítra a tak se i stalo.

Sešli jsme se po večeři ve svátečním pokoji, otevřela se lahvinka a směli jsme se napít i my s bráchou, když nám bylo těch 15! A tak jsme seděli, popíjeli a vyprávěli si vtipy a bylo nám fajn. My s bráchou jsme bylo spokojení, že se můžeme napít a nikdo nás neokřikuje a táta s babičkou pili jednu skleničku za druhou.

„Připadáš mi synku nějak nesvůj, děje se něco?“ zeptala se náhle babička táty. „Ale nic se neděje, co by se dělo!“ odbyl jí táta ale bylo na něm znát, že neodpovídá upřímně. „Nepovídej, vidím to na tobě, že jsi nějak navztekaný či co!“ nedala se odbýt babička. „Vždyť tě znám a poznám, když máš nějaký problém. Tak to vysyp!“ vyzvala ho znova.

Táta se ošíval a kroutil, ale nakonec vyhrkl. „No neříká se mi to před klukama dobře, ale máš pravdu. Marta měla krámy, dva týdny s ní nic nebylo a mně to vždycky leze na mozek. Prostě nemůžu být dva týdny bez sexu, no!“

„To chceš říci, že si Marta neumí poradit? Proboha to bych do ní nikdy neřekla! No to by mě můj muž, tvůj otec hnal,“ divila se babička upřímně. „To už by měl hned jinou ženskou, ale já jsem věděla jak ho uspokojit i v těch mých dnech k jeho naprosté spokojenosti!“ dodala se smíchem. „Tak už se nemrač a nalij mi ještě jednu skleničku. A víš co, když tak krásně hrajou, co kdybychom si zatancovali, vyzkouším i kluky jak jsou připraveni do tanečních!“ ukončila babička pro tátu nepříjemnou debatu a začala sranda s tancováním.

Jak se ukázalo, byli jsme s bráchou jako polena a taky se nám trochu pletly nohy po tom alkoholu a tak jediným světlým zážitkem bylo babiččino objetí. A ona nás k sobě tiskla skutečně pořádně.

„No tak se přitiskni, nebuď jako dřevo, holku musím pořádně sevřít až se jí zatají dech a je tvoje!“ smála se mým rozpakům a tiskla se ke mně až jsem cítil dotyk jejích prsů na své hrudi. Neměla podprsenku a tak jsem cítil i dotyk jejích bradavek a zdály se mi tak nádherně tvrdé a velké. Střídavě nás protáčela a nejvíc tátu a jejich objetí bylo stále silnější a vášnivější.

Byli jsme všichni rozpálení z alkoholu a tance a také dotyků babiččina ženského těla, cítil jsem jak jsem vzrušený a penis napíná moje kalhoty a brácha na tom byl úplně stejně a styděli jsme se, že to babička musí cítit, ale nedala nic najevo.

Pak jsem si všimnul, že i táta má bouli na kalhotách a babička schválně na ní tiskne svoje stehno a oba dva jsou rozpálení a rudí v obličeji. Pak jsem přišel na řadu já a náhle jsme si uvědomil, že se babiččino stehno tiskne i na mojí bouli a začala mně přelévat divoká vlna vzrušení. A pak přišel na řadu brácha a bylo to zrovna tak jako se mnou, babička schválně tiskla stehno na jeho penis a dívala se jak jej to rozpaluje.

Pak přišel opět na řadu táta a tiskl babičku k sobě až popadala dech a jeho ruka začala klouzat po babiččiných zádech níž až se přitiskla k jejímu zadku a začala jej hladit a tisknout k sobě. To už babička nevydržela a vykřikla. „Bože co to děláš, vždyť jsou tady děti!“ a snažila se tátovi vykroutit, ale on nepovolil.

„Ale no tak, nebraň se, prostě mám chuť se s tebou pomilovat tak jako dříve a ty jí máš taky, cítím to. Copak si nepamatuješ jak se nám to spolu líbilo?“ šokoval nás náhle táta a zajel babičce mezi nohy. „No vždyť jsem to říkal, podívej se jak jsi mokrá!“ zvolal vítězoslavně a ukázal jí mokrou ruku.

„Neříkám, že nejsem vzrušená, víš jak dlouho jsem již neměla chlapa, co táta umřel!“ přiznala se babička upřímně. „A navíc mám v sobě taky nějakou tu skleničku. Ale jsou tady ti kluci, nevidíš!“ hájila se babička.

„Vykašli se na kluky, jsou již dospělí a alespoň se trochu poučí. Ukaž mi raději tvoje kozy, už se mi po nich stýská!“ zvolal táta a začal rozepínat babičce blůzku.

Skutečně neměla podprsenku a její prsy vyklouzly volně ven jako dva velké pytle. „Ach Bože to jsou melouny, jak já je miloval!“ řekl táta a přisál se náhle k jednomu prsu. Pamatoval si, že to babičku vždycky strašně vzrušovalo a i nyní to zapůsobilo. Cucal její bradavku a její ruku si položil na bouli svých kalhot.

„Cítíš jak je už tvrdý! Tak ho nenech čekat!!“ smál se a zajel volnou rukou opět mezi babiččiny nohy. „Vždyť se již taky nemůžeš dočkat!“ volal vítězoslavně a vsunul ruku po babiččinu sukni.

„Ach ty divochu, jsi pořád stejný, nedočkavý a divoký!“ vzdychla babička a její odpor zcela ustal. Začala tátovi rozepínat jednou rukou poklopec a a pak pásek kalhot až nakonec sjely po tátových nohách volně na zem. Pak škubnutím strhla i tátovy slipy a jeho penis vyskočil jako pružina. Lačně jej sevřela do dlaně a vzdychla, „Ach Bože, jak dlouho jsme již nedržela tuto věcičku v ruce!“ a začala jezdit rukou po tátově penisu sem a tam.

Čuměli jsme s bráchou jako na zjevení. Táta se svojí matkou prováděli takové věci a vůbec jim nevadilo, že jsme u toho! Připadali jsme si jako ve snu, oči vykulené a vzrušeni na nejvyšší míru.

Zírali jsme na babičku jak klečí před tátou a on jí zasouvá hluboko do krku svůj velký, tlustý penis, jednu ruku opřenou v zádech a druhou přidržoval babičku za hlavu a hekal blahem.

„No mami, tys to dosud nezapomněla! Takhle kouřit čuráka jsi uměla jenom ty!“ vykřikoval, zatímco babička jemně tiskla jeho visící velká varlata ve svých prstech. Ještě chvíli sála a cucala tátův penis ve svých ústech, pak ho náhle vyplivla a vstala.

„Tak a teď ukaž, jestli jsi nezapomněl jak chutná moje pochva!“ řekla, shodila ze sebe rozepnutou blůzu, sukni a kalhotky a nahá padla na záda na gauč. Jednu nohu zvedla na opěradlo a otevřela tak otcovi přístup ke svojí kundě. Ten si klekl před gauč mezi matčiny nohy a přitiskla ústa na její kundu.

Viděli jsme, jak sebou jeho jazyk začal kmitat, jezdit po obvodě rozevírající se štěrbiny a posléze zajíždět čím dál hlouběji mezi rozšklebené pysky. Babička zavřela oči, rukama tiskla synovu hlavu mezi svoje nohy a poddávala se slasti vyvolané synovým jazykem kmitající v její pochvě. „Ano, to je ono, to je nádhera, tak jsem tě to učila, ty můj kundolízálku!“ sténala a kroutila se vzrušením a slastí.

Dívali jsme se na tátu jak líže kundu svojí matce, rukama svírá a její ohromné kozy a dráždí ztopořené bradavky třením mezi svými prsty. Babička hlasitě sténala a kroutila se pod účinkem jeho jazyka v kundě i prstů na svých bradavkách.

Podle ztopořeného a chvějícího se otcova čuráka jsme poznali, že je z lízání kundy svojí matky rovněž šíleně vzrušený, stejně jako babička. Ta opět v tom nejlepším náhle odstrčila otcovu hlavu od svojí kundy a zvolala. „Už dost, už potřebuji tvýho čuráka cítit ve své pochvě, Jsem ta šíleně vzrušená, že ho musím mít v sobě!“ Vztáhla ruku, uchopila otcův penis a začala za něj otce přitahovat na sebe.

Ten se nenechal pobízet, uchopil babičku pod stehny a položil si její nohy na ramena. Jeho penis tak získal volný průchod do babiččiny kundy a již si jej taky babička přisadila k jejímu vchodu. „Ano, vraž mi ho tam, vraž mi ho až do krku, chci cítit tvýho nádhernýho čuráka až v krku!“ zvolala divoce a otec rozdivočelý jejím povzbuzováním zarazil jedním dlouhým pohybem svýho čuráka do babiččiny široce rozevřené a mokré kundy.

„Tady ho máš, cítíš ho v sobě?“ zvolal a pomalu vytahoval čuráka ven, ale jen po okraj a pak ho zase prudce vrazil do babiččiny kundy, ještě hlouběji než předtím. Takto to udělal několikrát až měl čuráka zaraženýho v babičce až po kořen.

„Ano, to je ono, to jsem potřebovala, cítit ho tak hluboko v sobě!“ skučela vzrušením a držela otce za jeho zadek. Ten začal pomalu ale vytrvale jezdit v pochvě svojí matky dlouhými plynulými tahy a při každém nárazu na babiččino tělo se její ohromné kozy zachvěly a zavlnily až se tajil dech.

Táta si přidržoval babiččiny nohy na svých ramenech a prudkými nárazy vrážel čuráka hluboko do jejího těla. Celý se třásl vzrušením nebo námahou a vzdychal a hekal v jednom kuse. „Už, už to bude, už ti naplním tu tvojí nadrženou kundu semenem až po okraj!“ vykřikoval udýchaně a celý se třásl vzrušením.

Viděli jsem jak se mokrem blýskající penis noří do babiččiny kundy a zase vyjíždí ven, ohromná varlata narážela s mlaskavým zvukem na babiččin zadek a vzduchem se neslo vzdychání a hekání. Pak náhle otec zařval, jeho ruce divoce sevřely babiččin zadek a on jako šílený začal strašně rychle přirážet na babiččin klín. „Už stříkám, panebože už stříkám, už jsem to nevydržel, už stříkám!“ křičel a se zvířecí prudkostí vrážel penis do babičky a škubal sebou jako šílený.

Babička se prohýbala pod jeho náporem, její kozy sebou házely ze strany na stranu a pevně se držela syna za zadek, zatímco plnil její vyprahlou pochvu svým semenem.

„Ještě ne, ještě jsem nechtěla, ještě nejsem hotová!“ stěžovala si na to, že její syn byl tak brzo hotový. „Vždycky jsi vydržel tak dlouho!“ vyčítala tátovi, který již vystříkal do její pochvy všechno svoje semeno a klesl znaveně vedle ní gauč. Ležel, přerývaně oddychoval a jeho mokrý již scvrklý penis vypadal strašně srandovně.

„Promiň mami, ale byl jsem strašně nadržený a proto jsem tak rychle vystříkl. Ale až si trošku odpočinu, tak ti to vynahradím.“ omlouval se udýchaně. „Vynahradíš, vynahradíš, víš jak jsem strašně vzrušená, akorát jsi mně rozrajcoval a nic!“ hartusila babi. „Nakonec, abych se snad dodělala rukou,“ a strčila si do pochvy prsty svojí ruky.

V tom její pohled padl na nás, jak jsme tak stáli s otevřenou hubou a dívali se na ně. „Ale vždyť jsou tady naši chlapečkové! No co tak koukáte, pojď te blíž ke své babičce, ta vás potřebuje!“ radostně zvolala, zatímco my jsme rozpačitě koukali jeden na druhého.

„Ale mami, vždyť jsou ještě malí!“ zděsil se táta matčina nápadu. „Ale jakýpak malí, v kolika letech jsi strčil penis do mojí pochvy, vzpomínáš si? Byl jsi ještě mladší a tak dlouho jsi škemral a žadonil, až jsem z tebe udělala muže!“ vzpomínala babička s úsměvem.

„Však ti to stálo za to, vzpomínáš jakou jsem měl výdrž?“ připomněl jí táta a babička zasněně kývala hlavou. „No právě, a jestli jsou kluci alespoň trochu po tobě..!“ dodala významně a přivolávala si nás rukou k sobě.

„Jen pojďte blíž, nebojte se, já vás neukousnu. To váš táta byl jinší hrdina! Ten mi hned sám rozepínal podprsenku a chtěl abych mu ukázala prsa a pochvu a strkal mi tam zvědavě ruku a pak hned ten svůj ocásek!“ smála se vzpomínkám.

Přistoupili jsme celí rozrušení k babičce sedící na gauči. Pořád jsme se neuměli vyrovnat s tím, že jí vidíme takhle zblízka nahou a neomaleně jsme zírali na její velké melouny, houpající se při každém jejím pohybu až se nám z toho točila hlava…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *