Sousedka z druhého patra II.

Po mém uvedení do života sympatickou sousedkou jsem svou zaučovatelku několik měsíců téměř nepotkával, nebo lépe řečeno nechtěl potkávat. Bál jsem se totiž, jak se bude tvářit. Když jsem ji náhodou viděl třeba na chodbě, polohlasně jsem pozdravil a mazal co nejdál od ní, i když ona se tvářila jakoby nic, nedávala na sobě nic znát.

Jednoho dne jsem se vracel odpoledne ze školy a k mé smůle nejel výtah. „Sakra, jako by to dnes nestačilo,“ procedil jsem mezi zuby při myšlence, že budu muset šlapat pěšky. Nebyla to dnes totiž jediná nepříjemná událost. Ráno jsem zaspal a ke všemu jsem dostal pětku z písemky, to bylo i na mě hodně.

Šlapal jsem tedy po schodech, když na druhém patře jsem zaslechl, nějaké tlumené zvuky. Zastavil jsem se a pozorně poslouchal. Zvuky se ozývaly z bytu Katky Svaté, mojí učitelky sexu.

Srdce se mi rozbušilo. Chtěl jsem ze zvědavosti přiložit ucho na dveře, ale jak jsem se k nim přiblížil, zjistil jsem, že není zabouchnuto, při bližším pohledu jsem jasně viděl, že si sousedka zapomněla zavřít. K mému údivu jsem už zvuky jasně rozeznal. Bylo to sténání a vzdychání, takže Katka měla asi nějakou společnost.

Zžírala mě zvědavost, že bych mohl nakouknout, třeba jen skulinkou, co se tam děje, ale na druhé straně jsem se opravdu bál, že by mě mohli načapat. Zvědavost však zvítězila.

Pomaloučku jsem pootevřel dveře, a jak zloděj jsem se vkradl do bytu. Dveře kupodivu ani nevrzly, tak jsem pomalu po špičkách vcházel do chodbičky. Zvuky byly silnější, hlasitější, musím říct, že Katka to hodně prožívala.

Vzrušením mi srdce bušilo a skoro jsem ani nemohl popadnout dech. Přistoupil jsem ke dveřím ložnice, odkud zvuky přicházely, a nasměroval oko ke klíčové dírce. To co jsem viděl, postavilo mou kládu ihned do pozoru.

Katka seděla na mohutném muži s dlouhými černými vlasy a on ji držel pevně kolem pasu. Ona si doslova mačkala rukama prsa a přitom hbitě nasedávala na mužův ohon, vše doprovázela mocnými vzdechy. Při pohledu na její nádherné tělo a dlouhé blonďaté vlasy se mi vybavily několikaměsíční vzpomínky na mé zaučení.

Nemohl jsem to vydržet, sáhl do kalhot, rozepl si zip a vyndal svůj tvrdý kolík. Rytmicky jsem začal stahovat předkožku a neustále jsem klíčovou dírkou sledoval souložící dvojici.

Jenže ouha, nějak jsem zavrávoral a nechtíc jsem drcnul do dveří od ložnice, bohužel nebyly zavřené. Jak jsem se celou vahou o ně opřel, otevřely se a já se najednou objevil jejich ložnici se ztopořeným pérem v ruce.

První vteřiny jsme na sebe beze slova nevěřícně zírali. „Promiňte mi, já jen… byly otevřené dveře… tak jsem… to…,“ koktal jsem a snažil se vzít do zaječích.

„Co tu děláš? Vypadni, tady nejsi v divadle, chlapečku,“ začal nadávat ten mohutný muž. Já byl skoro už u dveří, když Katka zavolala: „Počkej, Martine, on to tak nemyslel, víš, když už jsi tady.“ Zastavil jsem se jak opařený. Nevěděl jsem, jestli se mi to zdá nebo ne, přece tam má jednoho chlapa, tak to jí stačí. Jenže ona svou prosbu opakovala.

Z ložnice vyšel ten muž a už příjemnějším tónem řekl. „Pojď dál, já jdu zatím něco připravit k pití.“ Byl opravdu mohutný, mohlo mu být kolem třiceti, měřil snad dva metry a celkem namakaný. Stihl si nasadit trenky, ale stejně nezakryl svou bouli v nich.

Já jsem se tedy osmělil a zabouchl dveře do chodby (nikdo další už snad nepřijde). Položil jsem tašku a ostýchavě jsem do ložnice.

Tam ležela nahá Katka přikrytá peřinou a usmívala se. Chtěl jsem něco pronést, jako jestli neruším, ale ona mi naznačila, že to je v pořádku. Pak mi milým hlasem sdělila, že když mě zaučila v sexu, měl bych jí to nějak vrátit. Nejprve jsem nechápal, Katka mi však na rovinu řekla, jestli bych s ní a s Mirkem (tak se ten chlap jmenoval) nešel do trojky, prý se mi to bude líbit.

Nevěděl jsem, co mám říct, sdrce mi bušilo až v krku, panic jsem sice nebyl, ale dělat to, aby u toho byl ten chlap, to teda ne. Jenže Katka mě přesvědčila, vylezla z postele a mě se opět naskytl pohled na nahou krásnou ženu v nejlepších letech.

Přistoupila ke mně a něžně mě pohladila po vlasech, Pak mi začala pusinkovat čelo, tváře a do úst mi strčila svůj nádherný teplý jazyk. Můj ohon byl tvrdý jako beton. Na nic se mě neptala a začala mi svlékat oblečení. Já se chtěl taky zapojit, panic jsem přeci už nebyl, tak jsem ji začal také hladit o celém těle. Líbal jí šíje a prsa, dotýkal se pevného zadečku. Katce se to očividně líbilo a jemně vzdychala.

Nenechala ale nic náhodě. Stáhla mi všechno oblečení a položila mě na postel. Lehla si na mě a začala jemně masírovat ručkama můj už tak naběhlý penis. Mě tím přiváděla do extáze.

Pak zapojila i pusu. Jemně mi ho olízla a pak se ho jala strkat do pusinky hloub a hloub. Jednou rukou mi přitom hladila kulky a druhou napodobovala rytmické pohyby pusinky na mém klacku. Dělalo mi to nevýslovně dobře, a tak jsem Katku chytil za vlásky a přitahoval si ji ke svému klínu.

V tom se ve dveřích objevil Mirek s šampaňským a třemi skleničkami. „Člověk jde na chvíli do kuchyně a tady se host zatím baví, vlastního přítele nechá na holičkách…“

V mžiku měl dole trenky a já koutkem oka spatřil jeho péro. Doslova jsem vyvalil oči, byl jsem proti němu jak střízlík. Měl ho minimálně pětadvacet centimetrů dlouhého a pěkně tlustého.

Nečekal na nic a do vyšpulené štěrbinky přímo proti němu vrazil vší silou svého macka. Katka doslova vyjekla. Na chvíli přestala kouřit a oddávala se přírazům svého přítele. Pak si vzpomněla, že jsem tu i já a jala se to napravit dlouhými táhlými pohyby své pusinky.

Po několika minutách jsme se vyměnili, protože Mirek se chtěl nechat dokouřit, aby nezaneřádil ještě dost neobdělanou pičku. Katka ho tedy pomalu dokuřovala, polykala jeho klacek až do krku a já zatím, co jsem jí píchal zezadu, jsem obdivoval její krásu i dovednosti.

Během pár okamžiků to na Mirka přišlo a celou svou dávkou jí plnil pusinku tak, že nestačila polykat a sperma jí stékalo po tvářích. V tu chvíli to přišlo i na mě, vytáhl jsem ho z kundičky, ale než mi ho stačila vzít do pusinky pocákal jsem jí obličej.

I tak mi ho ale slízala od zbytků štáv, aby ani trochu nepřišlo na zmar. Katce se moc nelíbilo, že má sperma i ve vlasech, ale Mirkovi to očividně dělalo dobře.

Pak jsme chvíli leželi všichni na posteli, Katka mezi námi a hladila nás po stehnech, po břichu, chvilkama, jakoby nechtíc, se dotýkala našich ocasů. Při takovém zacházení se nám postavili téměř okamžitě. V jejím zájmu jsem ale zatím zůstal zatím jen já.

Obrátila obličej k mému penisu a začala mě něžně kouřit. Vychutnával jsem si, že dala přednost dříve mně před svalnatým Mirkem. Když jsem byl tvrdý jako skála, zvedla se a sedla si na mě, jak před chvílí na Mirka, když jsem je načapal.

Můžu říct, že si mě uměla osedlat, řádila na mě jako na rodeu, pevně mě svírala boky svými stehny a já nevěděl, zda ji držet za zadeček či za kozičky.

Mirek už nevydržel pohled na šoustající dvojici bez jeho účasti tak přistoupil zezadu ke Katce, naslinil si prst a jemně ji začínal masírovat análek, Katku to dohánělo k šílenství, vzdychala a sténala, že nás chce oba.

Na to Mirek čekal a začal svůj mocný úd zasouvat do Katčina zadečku. Muselo to být asi nepříjemné, těžko říct, jestli křičela rozkoší nebo bolestí, různě sebou házela, ale nikdo z nás se nechtěl vzdát svého místa.

Museli jsme s Mirkem sledit tempo v přirážení, zprvu mi to dělalo problém, ale jak jsme chytli rytmus, brali jsme Katku pořádně. Zanedlouho se zmítala v prvním orgasmu.

Pak jsme si s Mirkem vyměnili pozice. Sousedka si sedla na Mirka a já jsem zezadu okusil poprvé kakaovou dírku. Byla pěkně roztažená od Mirkova velkého čůráka, takže mi tam zajel jako po másle.

Byl to jiný zážitek než do kundičky, zprvu jsem se toho bál, ale teď se mi to fakt líbilo. Během chvíle Katka dosáhla dalšího vyvrcholení, doslova při něm křičela, že to museli sousedi slyšet.

S Mirkem jsme byli domluvení, že Katce pořádně postříkáme obličej, proto jsme čekali, až to na nás přijde současně. Jak jsme cítili, že během několika vteřin budeme, vytáhli jsem své klacky z útrob sousedky a přemístili se ke jejímu obličeji. Mocnými střiky jsme skrápěli celý Katčin obličej, až měla naše sperma doslova všude. Vyčerpáním jsme se všichni svalili na postel.

Zjistil jsem, že je už pozdě a rodiče by mohli mít strach, kde jsem. Rozloučil jsem se, poděkoval za pozvání na bezva akci a slíbili jsem si, že si to někdy v budoucnu zopakujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *