Profesorka biologie

Ve třetím ročníku na střední škole k nám nastoupila nová profesorka biologie, byla nám představena jako magistra Nikola Poslušná. Nastoupila k nám těsně po škole, takže první hodiny byla značně nervózní. A bylo taky proč. Naši ne zrovna dobrou třídní pověst tvořilo patnáct sedmnáctiletých kluků a jen sedm stejně starých holek, no dokážete si asi představit, která ze skupin měla ve třídě převahu.

Ale zpět k naší profesorce. Od první chvíle, co překročila práh naši třídy, jsme zůstali jako oněmělí. Nikola (tedy slečna profesorka) byla černovlasá dáma se slušivými brýlemi a smyslnými rty. Její hezké tělo dotvářely většinou velmi hezké šaty nebo kostýmek, dlouhé nohy byly něžně vnořeny v botech s vysokým podpatkem.

Sledovali jsme každý její pohyb před tabulí a nemohli se na ni vynadívat. Z výkladu jsem samozřejmě nic neměli a když jsme se ptali spolužaček, co že jsme ten den brali, vždycky jako by na nás žárlily a jen říkaly: „Aby jste se z ní nepos…“

Jednoho dne právě při hodině biologie jsme se s kamarádem Honzou v lavici téměř do krve pohádali. Předmětem naší hádky bylo spodní prádlo Nikoly. Já jsem tvrdil, že má normální kalhotky, on že má tanga. No a jak jsme se přeli, oba jsme byli téměř rudí zlostí, protože každý si za svým názorem stál a snažil se ho všemi prostředky prosadit, tak v tom jsme byli přerušeni naší profesorkou.

„Co to tam řešíte, řekněte to nahlas, ať se to dozví i ostatní.“ Oba jsem jsme se zarazili a sklopili pohledy. Ani po dalším naléhání z nás nic nedostala: „Tak víte co, až dnes skončíte, přijdete ke mně a budete tam tak dlouho, dokud mi to nepovíte.“ Do konce hodiny jsme seděli jako pěny a přemítali, co si vymyslíme.

Po škole jsme se oba loudavě dostavili k jejímu kabinetu a já znuděně zaklepal. Vešli jsme, profesorka seděla na židli, nožku přes nožku a kouřila cigaretu. Náramně jí to slušelo. Opět nás vyzvala, teď už trochu s úsměvem, ať jí povíme o čem jsme se hádali a proč se holky před námi tak divně chichotaly.

Různě jsme se vymlouvali, až Honza šel s pravdou ven. Profesorka se zamračila, i když jen na oko a pronesla: „Ale to by jste neměli, jsem Vaše učitelka.“

Chovala se jinak, než ve třídě, připadalo mi, že je taková trochu koketa. Mě pohled na ni strašně rozpaloval, klacek začal v kalhotách tvrdnout až nebezpečně rychle, bál jsem se, aby to neviděla. Tušil jsem, že podobný problém má i Honza.

„Abych vám, pánové, uklidnila hormony, mám tanga.“ Než jsme stačili cokoliv říct stoupla si před nás a sundala si sukni, aby nás přesvědčila. Pak se normálně posadila jakoby nic si zapálila další cigaretu.

Musím říct, že nám teda hormony moc neuklidnila, spíš naopak. Oběma se dělala viditelná boule na kalhotách, nebyli jsme schopni cokoliv říct nebo udělat.

Prohlížela si nás, pak típla cigaretu a řekla: „Pánové, koukám, že vás tam něco tlačí v kalhotách, trochu vám s tím pomůžu, vyndejte je ven. No tak, nebo se snad bojíte?“

Nezbylo nám nic jiného, než to udělat, byla to přeci naše profesorka. Oba jsme vytáhli z kalhot svoje ztopořené klády. Se zájmem si nás prohlížela: „No, jste dobře vybavení, tak si trochu pohrajeme.“

Vzala do každé ruky jedno péro a jala se nám rytmicky přetahovat předkožku. Ještě prohodila: „Pokud chcete, můžete klidně odejít, nenutím vás tu zůstat.“ Ale my bychom byli blázni, kdybychom nezůstali. Profesorka nás střídavě kouřila, honila a hladila varlata, byla to nádhera.

Jako první se z jejího kouření vymanil Honza, lehl si za ní na zem, stáhl jí tanga a jal se důkladně vylizovat její mušličku. Nikola jen sténala a s ještě větší razancí mě kouřila.

Pak jsme ji vzali a položili na její stůl. Nedbali jsme papírů a sešitů, co tam měla a Honza jí začal svým pérem nabodávat zezadu a ona mě na druhém konci stolu kouřila.

Já cítil, že to na mě přichází a nevěděl jsem, co mám dělat. Když jsem sykl, že už budu, začala svými smyslnými rtíky a jazykem víc a víc masírovat mého čůráka, až jsem jí celou svou dávku nastříkal přímo do nenasytné pusinky. Připadal jsem si, jak v ráji. Slízala ze mě zbytky semene a usmívala se.

Netrvalo dlouho a i Honza cítil svůj vrchol. Nechtěl však hned znesvětit krásnou prcinu, a tak se těsně před orgasmem vymanil ze zajetí kundičky a chtěl se přemístit k ústům, jenže to nestihl a tak postříkal celý obličej, vlasy i brýle naší profesorce.

Ta byla trochu naštvaná, chtěla toho asi nechat, ale já se jal plenit kundičku svým už znovu nateklým klackem. Zažíval jsem nevýslovnou slast. Bral jsem jí fakt pořádně, chtěl jsem si to užít.

Šklebila se na mě přitom její anální dirka, a tak po vzoru porno snímků (zkušenosti jsem s análkem ještě neměl), jsem jemně strkal nasliněný prst do její kakaové dirky. Myslel jsem, že bude protestovat, ale ještě více na mě vyšpulila půlky.

Mezitím Honzu počala orálně uspokojovat a tomu se klacek znovu postavil. A tu jsem dostal nápad. Požádal jsem, ať si Honza sedne na křeslo a profesorka sedne na něj. Sice nechápali, ale udělali to tak. Profesorka se pěkně pohybovala na Honzovi, s pravidelnými přírazy nasedávala a ten si to užíval. Šukali a bylo jim jedno, že se na ně dívám.

Přede mnou se naskytl nádherný pohled na její zadeček a anální dirku, nikdy jsem nevěděl, že mě to tak bude rajcovat. Se svým tvrdým pérem jsem přistoupil blíž a pomaloučku jsem ho zasunoval do profesorčiny řiťky.

Zprvu sebou cukla, nečekala to, chtěla uhnout, jenže neměla kam, byl jsem neoblomný. Když poznala, že je to marné, že se nechci vzdát svého místečka v ní, začalo se jí to líbit a nechala nás dělat svou práci. Musím říct, že jsme jí to dělali s Honzou fakt dobře.

Vytvořili jsem takový pěkný sendvič. Já jsem si říkal, musíme si to užít, kdy se mi poštěstí abych píchal tak krásnou ženskou a ještě tomu naší učitelku.

Byla to také věc třídní cti, chtěl jsem, aby na třetí ročník jen tak nezapomněla. Zajížděl jsem jí do zadečku až po kule. Profesorka doslova řvala: „Mrdejte svou učitelku, tak… pořádně mě píchejte,… ách…“

Tělem jí projela vlna orgasmu. Po chvíli jsme téměř současně vypustili své sémě do profesorčiných útrob.

Všichni tři jsme byli ulepení a zpocení. Než jsme ale s Honzou odešli, stihla nás ještě na rozloučenou každého přeblafnout a nechala se postříkat, kam jsme chtěli, už to bylo stejně jedno, sperma měla všude. Poděkovali jsme a odešli.

Jaké bylo pro mě i pro Honzu překvapení, když na se nás z pololetního vysvědčení z biologie smálo hodnocení „výborně“…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *