Jak jsem šla stopovat III.

Uplynuly 3 dny a mě končila ranní přednáška. Přemýšlela jsem, co budu dělat do té další, odpolední. Vzpomněla jsem si na vizitku, co jsem měla v peněžence. Třebaže jsem z těch pěti tisíc neutratila ani korunu, napsala jsem mu SMS: „Rada bych zase na brigadu. Lenka“. Taky jsem chtěla vědět, zda to myslel vážně, nebo se spokojí s tím, že mě dostal a bude zase hledat další a další.

Za chvíli mi přišla odpověď, že pracuje a že se mi někdy ozve. Tak jsem si řekla, že je to jasné a vyrazila směrem ke kolejím. Po chvíli mi ale přišla jedna zpráva, v níž bylo: „Od nedele preci jen par dni uplynulo, mas volno kolem obeda?“. Odpověděla jsem, že ano, a tak mi napsal, abych přišla před půl jednou na adresu jednoho z těch obchodů.

Přišla jsem po čtvrt, ale bylo zamčeno, polední přestávka. Zaklepala jsem na sklo a on se za chvíli objevil a pustil mě dovnitř. Zamkl za mnou zase a řekl, že zaměstnanci šli na oběd a vrátí se před jednou hodinou a tak není moc času. Zavedl mě dozadu, do své kanceláře a zamkl za námi i tyto dveře. Zeptal se mě, co mě přivádí, jestli už nemám peníze, nebo proč, a já řekla, že mám do odpoledne čas a tak jsem mu poslala zprávu.

Už se dál nevyptával a zhasnul světlo. Oknem dovnitř pronikalo sice světlo, ale už ho nebylo tolik. Prý abych se tolik nestyděla a znovu zopakoval, že není moc času.

Přistoupil ke mně, popadl mě v pase a chvíli jsme se líbali. Vůbec jsem netušila co bude, nechala jsem to na něm a na nic se neptala. Jeho ruce vyjely výš a zastavil se dlaněmi na mých kozičkách. Chvíli je hladil a jemně hnětl a pak mi vyhrnul rolák a já si ho nechala přetáhnout přes hlavu. Pod ním jsem měla ještě tričko a tak jsem dalším jeho pohybem přišla i o to.

Stála jsem před ním v černé podprsence a on si mě otočil zády k sobě. Hladil mě po ramenou a líbal při tom na krku a šíji. Řekl, že krásně voním a rozepnul mi podprsenku. Stáhnul mi ji z ramen a odhodil stranou.

Chvíli jsem ani nedýchala a čekala co se bude dít. Obejmul mě, a při tom vzal obě mé kozičky do dlaní. Nechala jsem ho aby si s nimi hrál a tak se po chvíli ke mně i přitisknul a znovu rychleji dýchal.

Cítila jsem jeho penis i přes kalhoty na svých zádech a tak jsem dala ruku za sebe a hladila mu ho. Otočil si mě k sobě, rozepnul si kalhoty a řekl mi, že chce, abych si kleknula na zem a udělala mu to pusou. Řekla jsem, že pusou to dělat nechci, že už jsem to říkala. On tedy řekl, že mu to mám udělat rukou a postříkat si tím prsa, že za to dostanu tisíc korun, a jestli s tím souhlasím.

Řekla jsem, že souhlasím a vzala si ho do ruky. Pomalu jsem ho dráždila a on mě znovu líbal. Řekl, že můžu rychleji a pomohl mi rukou najít ten správný rytmus. Přestal mě líbat a snažil se ke mně tisknout, takže zůstal mezi námi jen malý prostor ve kterém jsem ho dráždila rukou a on se mě s ním dotýkal břicha.

Šeptal mi do ucha, že to dělám moc dobře a abych nepřestávala dokud mi neřekne. Jednu ruku měl na mém zadku a v druhé držel jednu z pohupujících se koziček.

Trvalo to několik minut a mě z toho už bolela ruka, postupně jsem zpomalovala a tak mi pošeptal abych vydržela, že už za chvíli bude. Odpověděla, jsem, že už nemůžu, že nejsem zvyklá to dělat tak dlouho, ale on znovu řekl, že už to bude, abych ještě přidala. Zabrala jsem tedy a snažila se to dělat co nejrychleji. Když jsem mlela z posledních sil, vykřikl: „Už, už, klekni si a postříkej se!“

Zatlačil mě dolů a já si před ním klekla. Vjel mi prsty do vlasů a křičel: „Už, už.“ Snažila jsem se nasměrovat jeho penis někam mezi své kozičky, ale když po několika dalších pohybech rukou vystříkl, šlo to trochu nahoru, takže jsem to měla i na krku. Nasměrovala jsem to ale hned dolů a tak už zbytek vystříkal tam kam chtěl.

Bylo toho hodně a hned jsem se sháněla po kapesníku. Podal mi ze stolu jeden a já se dala do záchrany jednoho proudu, který mi stekl už na břicho. Udělal krok a rozsvítil. Překvapilo mě to, ale nemohla jsem nic dělat. Řekl, že to chce vidět. To jak jsem postříkaná a i to jak si to budu utírat.

Stál přede mnou a díval se jak to ze sebe v kleče stírám. Podával mi po jednom kapesníky a řekl, ať je házím na zem, že je potom uklidí. Otřel si mezitím svůj vadnoucí penis a schoval ho do kalhot. Když jsem skončila, jako poslední mi podal tisícikorunu a řekl: „Děkuji“, já si ji vzala a řekla taky „Taky děkuji“.

Pomohl mi vstát, vzal mě znovu v pase a přisál se mi rty na jednu bradavku. Chvíli ji cucal a pak udělal totéž s druhou. Potom se zeptal, jestli se ještě stydím a já řekla, že ano. Řekl, že mladé holky se vždycky stydí, že mě to časem přejde. Dodal ještě, že se mu líbí moje malé kozičky a líbilo se mu na ně stříkat.

Bylo třičtvrtě na jednu a tak jsem si dala peníze do kapsy, rychle se oblékla a následovala ho k východu. Naposledy mě u dveří políbil a vypustil mě ven.

Šla jsem rovnou na koleje, tisicikorunu jsem si přidala k pěti předešlým a pádila do sprchy. Omyla jsem si polepenou hruď voňavým mýdlem a říkala si sama pro sebe: „Holka, holka, to jsou věci, kdo by to byl do tebe řekl?“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *