Vydařená oslava narozenin VIII.

Lehl jsem si na záda a díval se se vzrušením na babičku, jak se pomalu sklání nade mne, její ohromné kozy dosedají lehce na mojí hruď, pak její ruka uchopila můj trčící penis a pevně jej držela zatímco si pomalu sedala svojí rozšklebenou kundou přímo na něj.

Ucítil jsem opět to známé horké vlhko a sametový stisk pysků babiččiny kundy, pomalu se nasouvající na můj penis jako na kůl. Vydechl jsem rozkoší když mně babiččina kunda vsála do sebe a celý penis zmizel v babiččině těle až na doraz. Babička sebou trochu zavrtěla a můj penis dosedl až na dno její vagíny. „Ach, to je ono, Bože ten je dlouhý!“ vyjekla slastí a začala se pomalu zvedat.

Vyjela skoro až na konec penisu a pak zase sjížděla dolů. Několikrát to opakovala a já se kochal pohledem na její melouny, houpající se při jejích pohybech nad mýma očima.

Pevně jsme je sevřel do dlaní a začal je tvrdě masírovat a ohmatávat, včetně ztopořených bradavek na jejich vrcholcích. „Ano, to je ono, jen si hraj s mými melouny, mám to tak ráda, hraj si, hraj!“ vzdychala touhou a já jsem se cítil jako v ráji.

„A teď ty, Honzíku, přitiskni se ke mně zezadu a vraž toho svýho nádhernýho klacka do mýho konečníku!“ vyzvala babička bráchu, netrpělivě stojícího nad námi.

Ochotně přiskočil, poklekl za babičku s čurákem v ruce a začal jej rvát do babiččina análu. „Pomalu, musíš pomalu, vždyť mně roztrhneš!“ napomínala babička bráchu aby se trochu mírnil a sama uchopila jeho penis do ruky a pomalu s ním jezdila po svém konečníku, otírajíc z bráchova žaludu jeho maz.

Pak jej začala pomalu tlačit dovnitř a současně se k němu tiskla zadkem, až její svěrač povolil a já ucítil přes stěnu pochvy jak bráchův ohromný penis utiskuje můj v babiččině kundě a klouže po něm celou svojí délkou až na doraz.

„Jo, to je ono, ano, tohle jsem chtěla!“ skučela babička zatímco naše čuráky začaly již s jistotou jezdit v její pochvě a konečníku. Svíral jsem babičku za masivní polokoule jejího zadku a plynule vrážel vzhůru do její pochvy svýho čuráka, zatímco brácha svíral v dlaních její ohromné kozy a stejně plynule vrážel svůj penis do jejího roztaženého konečníku. Byla to krása, naše penisy stísnily prostor v babiččině těle natolik, že dráždění její pochvou i konečníkem bylo silné a intenzivní, stejně i pro ní.

Mámu s tátou nemohla podívaná na to jak mrdáme babičku ponechat klidnými a je rovněž pěkně rozpálila. Tátův penis již opět stál a máma si toho dobře všimla. Hbitě si klekla na všechny čtyři jako babička a zvolala: „Vraž ho do mně, hezky zezadu jak to máš rád!“ a táta bleskově přiklekl za ní a plynulým pohybem zajel čurákem až na dno její pochvy. Uchopil jí za kozy visící nádherné pod jejím tělem a začal divoce jezdit v její pochvě sem a tam, zuřivě hekajíc a vzdychajíc.

Poprvé v životě jsme mohli s bráchou vidět mámu s tátou při mrdání a bylo to krásně vzrušující a dráždivé, stejně jako naše mrdání babičky. Opět se pokojem nesly naše vzdechy a mlaskání čuráků v mokré pochvě. Netrvalo dlouho a na babičku to přišlo, pohyb dvou čuráků v jejím těle byl příliš dráždivý a její pochva se začala cukat a svírat okolo mého penisu.

„Ach Bože, už jsem, už jsééém!“ kvílela babička a její tělo se svíjelo milostnou křečí, zatímco jsme jí s bráchou bez přerušení mrdali dál. Pokračovali jsme i když se již uklidnila, břicho jsem měl mokré od jejích šťáv a myslel jsem jen na to, jak se vystříkám do její bezedné pochvy. Stejné myšlenky měl i brácha a jeho čurák nemilosrdně jezdil v babiččině těsném konečníku sem a tam stejně jako můj v její pochvě.

„Tak už stříkejte, stříkejte už, už toho mám dost!“ skučela babička již dost znavená z naší neúnavnosti. Cítil jsem, že se již skutečně blížím k vstřiku a stejně na tom byl i brácha.

„Už to bude babi, už to bude, už budu stříkat do tvojí pochvy!“ hekal jsem a vší silou vrážel čuráka hluboko do jejího chvějícího se těla. „Já už taky budu, babi!“ přidal se brácha a ještě zrychlil pohyb v babiččině konečníku.

„Ano, stříkejte, stříkejte miláčkové moji, proboha, nemučte mně a stříkejte!“ povzbuzovala nás babička a její hlas se začal chvět příchodem dalšího orgasmu.

Vedle nás se ozval otcův hlas, který dospěl ke svému vrcholu a s hlasitým křikem začal stříkat do mámy svoje semeno. „Už stříkám, drž mámo, už stříkám!“ skučel a trhavými pohyby pánve vrážel stříkající penis do matčiny pochvy, zatímco ta křičela, ať proboha ještě počká, že ona ještě není hotová. Ale táta nedbal, ještě několikrát vrazil penis do její pochvy a pak s hlasitým vzdechem sjel na postel a znaveně zůstal ležet, zatímco máma pořád klečela jako by čekala na svůj vrchol.

I my jsme s bráchou mrdali babičku jako smyslů zbavení až náhle bráchův penis nedopatřením vyklouzl z babiččina těsného konečníku a k našemu společnému úžasu se nacpal vedle mého do babiččiny kundy.

„Ach Bože, já cítím v sbě dva čuráky, mám tam dva!“ křičela vzrušeně babička a její kunda se rozpínala pod náporem našich penisů až k prasknutí. Mrdali jsme jí oba do kundy ale ani jsme si to již nijak neuvědomovali, protože na nás přišlo konečně vyvrcholení.

„Bože já už stříkám, už stříkám!“ vykřikl jsem a současně ucítil, jak sebou začíná cukat i bráchův penis a v jednom okamžiku jsme oba dva stříkali svoje semeno do babiččiny kundy, zatímco ona se již rovněž svíjela pod náporem svého dalšího orgasmu.

Bylo to něco úžasného, nikdy bych nevěřil, že je něco takového možné, mrdat současně s dalším čurákem v jedné pochvě, ale šlo to. Všichni tři jsme sténali a skučeli slastí dokud jsme s bráchou do babičky nevypustili všechno svoje semeno.

Když sebou naše čuráky přestaly škubat, klesli jsme všichni vedle sebe na postel a znaveně oddechovali, zatímco máma se ještě dodělávala svými prsty.

Pomalu jsme se zklidňovali a dívali se, jak si máma prsty honí poštěváka aby co nejdříve dosáhla vytouženého orgasmu. „Ach Bože, já už chci stříkat, proč to nejde!“ volala zklamaně matka v marné snaze dosáhnout orgasmu.

To bylo něco pro mně a bráchu. Dívali jsme se na ní jak se mrdá svými prsty, kozy se jí divoce houpou ze strany na stranu a naše penisy se opět vzpamatovávaly.

Vyskočil jsem jako první, přesunul se za mámu a vrazil jí opět ztopořený penis do mokré rozdychtěné kundy. „Oooj, ano, to je ono, to potřebuji, mrdej, mrdej svojí maminku!“ skučela máma zatímco jsem začal v její pochvě jezdit divoce sem a tam. Držel jsem jí za její nádherné pružné prsy a mrdal jí dlouhými plynulými tahy sem a tam, vzrušený z pomyšlení, že opět mrdám vlastní matku!

„Ano, to je ona, to je ono, ano, ještě , ještě, už to bude, už to bude!“ sténala máma a já cítil, jak se její pochva začíná chvět a svírat.

„Už, už, už to bude! Bože já už jsééém!!“ vykřikla náhle máma a její tělo se začalo pode mnou divoce svíjet a kroutit v šíleném náporu orgasmu. Pohled na to jak se svíjí slastí bylo poslední co jsem ještě potřeboval a již jsem cítil jak se mi rovněž žene semeno vzhůru. „Já taky, já taky stříkám!“ ječel jsem jako máma a první výstřik slasti vytryskl z mého penisu do její cukající se kundy.

Divoce jsme k sobě přiráželi a já s každým přírazem vystříkl gejzír semene do její kundy, kde se mísilo s jejími štávami. Konečně jsem vystříkl poslední salvu, vyjel s měknoucím penisem z matčiny pochvy a klesl znaveně na postel.

Máma se chtěla rovněž položit když přiskočil brácha. „Ještě já, mami, ještě já, podívej na můj penis“ a neodbytně se dral do matčiny již notně znavené a přeplněné pochvy.

Než se máma vzpamatovala, mlaskal již bráchův ohromný penis v její pochvě a jeho ruce drtily její melouny. Na štěstí pro mámu to netrvalo dlouho a brácha s divokým výkřikem hlásil svůj výstřik. Prudkými přírazy na matčin zadek vyprázdnil svoje zásoby semene do matčiny již přeplněné pochvy a úplně zničen sjel z jejího těla na postel.

Leželi jsme na široké posteli, jeden přes druhého a znaveně oddychovali. Musíte uznat, že se oslava našich narozenin skutečně povedla a řekněte, kdo by nechtěl tato slavit jako my?

Je jasné, že jsme druhý den pokračovali v našem započatém incestním mrdání, ale o tom třeba zase jindy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *