Jak jsem šla stopovat II.

Nechala jsem ho tedy, aby mě vedl a dávala to toho už méně síly. Vzal ještě mou druhou ruku a položil mi ji na prsa. Chtěl, ať se hladím, že to chce vidět, a tak jsem se hladila, jako když se mydlím ve vaně. Volnou rukou mi vjel do vlasů a přizvednul mi hlavu. Řekl, že už to bude a jen jsem se zeptala co, přistál mi ve tváři nečekaně střik z jeho penisu.

Překvapením a instinktivně jsem hned otočila hlavu na stranu a přestala s jeho drážděním, ale on v něm pokračoval a dráždil se dál i s mou rukou, takže mi i na tvář a na krk dopadly další teplé střiky. Po nich jsem cítila jak mi to dopadá na prsa a ruku, ale to už zpomalil dráždění a po chvíli přestal úplně.

Pustila jsem jeho penis a on se pomalu na mě posadil a položil mi ho na břicho. Pustil mou hlavu a já ji nechala v této poloze a snažila jsem se dostat do kalhot pro kapesník a utřít si to nečekané nadělení z obličeje. Sám mi ale podal svůj a já to honem stírala, protože to stékalo dolů. Podal mi další a pak ještě jeden a já to stírala z tváře i krku.

Nikdy jsem nic podobného nezažila, dosud to končilo ve mně v prezervativu. Říkala jsem si, že to je pěkně nechutné a taky, že tím pádem to máme za sebou a milovat se už nebude chtít, když to udělal.

Otevřel okýnko a řekl, ať to vyhodím ven. Zbavila jsem se tedy těchto mokrých kapesníků a dostala hned další. Otřela jsem si ještě jednou obličej a pak začala čistit i prsa. Tam už toho bylo méně a on mi řekl, že jsem to asi nečekala. Já řekla popravdě, že ne, že jsem myslela, že chce před tím jenom chvíli dráždit.

Řekl, že byl ze mě tak nadržený a vzrušený, že bychom z toho milování nic neměli, pokud by se před tím nezbavil většiny semene. Zeptala jsem se, jestli to teda znamená, že se bude chtít ještě i milovat. Odpověď byla „Ano, za chvíli“.

Skončila jsem s očistou a vyhodila kapesníky ven, on si ho osušil a zavřel okýnko. Řekla jsem, že je mi zima a tak mě přikryl svou košilí a posadil se na své sedadlo.

Nastartoval motor a pustil topení. Položil mé sedadlo úplně a dal mi pod hlavu svetr. Naklonil se nade mne a pomalu jsme se zase začali líbat. Hladil mi přes košili prsa a omlouval se za to překvapení, ať se nezlobím, že si myslel, že vím proč to chtěl pusou a potom teda tou rukou.

Hladil mě po ramenou, na břiše a nejvíc prsa. Znovu začal rychleji dýchat a jeho ruka zajížděla po cestě přes břicho i na můj podbřišek až na chloupky, a zase zpátky na prsa. To už vzrušovalo i mě a tak jsem jen čekala, kdy mi rozepne kalhoty.

Stalo se a on sjel rukou ještě níž přes celý porost chloupků, až se dotkl mých stydkých pysků. Chvíli zůstal a jen jsme se líbali. Dala jsem nohy trochu od sebe a on se snažil proniknout prostředníčkem co nejblíže. Zula jsem si naučenými pohyby boty a řekla jsem, aby mi sundal kalhoty, což hned ochotně udělal. Zůstala jsem tam ležet jen v ponožkách a on si mě dlouze celou prohlížel.

Pohladil mi prsa a pak znovu sjel rukou dolů. Líbali jsme se a mezitím do mě pronikal jeho prst. Pokrčila jsem nohy a dala kolena od sebe. Poprvé v životě jsem cítila takové vzrušení. Líbilo se mi to a vlhla jsem, takže do mě zasouval prst celou délkou dovnitř a zase ven. Řekl, abych zkusila, jak mu ze mě pořád stojí, tak jsem našmátrala jeho penis a zjistila, že má pravdu.

Dráždil mě prstem a tak jsem pomalu dráždila rukou i já jeho. Chtěla jsem víc, toužila jsem se s ním milovat a taky už dále neprotahovat tuhle nečekanou brigádu. Zkusila jsem tedy zavzdychat při dalším průniku prstem do mé dírky a zašeptala mu do ucha: „Pojď se milovat, moc mě vzrušuješ.“ Přestal mě tedy dráždit a snažil se lehnout si na mě.

„Ale s ochranou!“ řekla jsem a tak se vrátil na své sedadlo a vytáhl krabičku. Z ní jeden prezervativ a během chvilky si ho nasadil. Posunul mi sedadlo dozadu a lehnul si mezí mé nohy. Zeptal se, jestli jsem to dělala někdy v autě. Já řekla že nikdy a on že sám naposledy někdy před patnácti lety s manželkou.

Znovu do mě vsunul prst, vytáhl ho a dvěma prsty mi roztáhl závojíčky od sebe. Druhou rukou si pomohl vložit žalud a vtlačil do mě skoro celý penis najednou. Řekl, že jsem hezky vzrušená a lehnul si na mě. Při tom do mě pronikl jak jen mohl až jsem vzdychla.

Chtěla jsem více roztáhnout nohy, ale nebylo kam. Už mě souložil a já se ještě snažila něco udělat s přimáčknutýma nohama. Nešlo to, tak jsem to po chvíli vzdala. Vzrušení bylo ta tam ale nedala jsem to najevo. Držel mě za kozičky a užíval si ve mně. Pak mě ale popadla křeč do nohy až jsem vykřikla, takže přestal a já mohla nohu narovnat.

Řekl, že je tu málo místa a když mi křeč povolila, pokrčil mi nohy a přitiskl mi je koleny k hrudníku. Kleknul si pode mne a znovu do mě zasunul. Řekl, že takhle to bude možná lepší a pokračoval v píchání do vyšpulené kundičky. Držela jsem si kolena u brady a s každým přírazem musela vydechnout. Ani ne tak vzrušením, jako spíš tlakem na hrudník.

Považoval to ale za vzdychání, protože po chvíli řekl, že se mu líbí, jak u toho hlasitě hekám a jestli se mi to líbí také. Trochu jsem zalhala, když jsem řekla, že moc a on byl s touhle odpovědí spokojený a užíval si to naše „milování“. Vyptával se při tom, jak dlouho jsem to neměla a kolik kluků jsem už měla. Řekla jsem, že dlouho a zalhala, že 3 kluky. Taky na otázku od kolika let to dělám jsem zalhala že od sedmnácti, nechtěla jsem se přiznat k tomu, že ještě před půl rokem jsem byla panna.

Čas ubíhal a mě se to zdálo už nějaké dlouhé, nevím přesně, ale tak 15 minut určitě, Zbyněk býval hotov za pár minut. Už jsem neměla sílu držet kolena u brady, tak jsem je pustila a řekla mu, aby to dělal, jak se mu líbí. On řekl, že se mu to líbí takhle a jestli chci „na koníčka a udělat se?“

Ani jednu z těchto dvou věcí jsem nikdy nezažila, ale řekla, jsem, že teď ne, že se udělám i takhle. Jeho to povzbudilo, lehnul si znovu mezi mé nohy a rychle přirážel.

Šeptal mi do ucha pořád dokola: „Udělej se, udělej se“ a já zase jemu „Ano, ano“, takže to splnilo svůj účel a když jsem na něj křikla: „Už budu, pomiluj mě,“ vjel mi rukou znovu do vlasů a zběsile přirážel. Po chvíli se zeptal, jestli už budu, že už taky bude, zavzdychala jsem a zakřičela: „Už jsem, udělej se taky!“ Poslechl a spokojeně se ve mně vystříkal.

Chvíli pak na mě ještě ležel a já se ho zeptala tak jak jsem byla zvyklá od Zbyňka, jestli se hezky udělal a jestli se mu to líbilo? Řekl že ano, že jsem dobrá, a navíc taková hezká a mladá, že mám hezké kozičky a že se ve mně krásně udělal.

Vytáhl ho ze mě pomalu ven a já si říkala: „Tak tohle byl můj druhý kluk.“ Pak jsme se oba oblékli. Použitou gumu a pár kapesníků jsme vyhodili ven a vyrazili zase směr Praha. Přijeli jsem o hodinu a půl později, než jsem myslela, ale v kapse jsem měla 5 tisíc a jeho vizitku, abych se někdy ozvala, když si budu chtít zase někdy přivydělat „na brigádě“.

Když jsem se pak na kolejích sprchovala a vymývala ze sebe pachuť prezervativu a z prsou si smývala zbytek zaschlého semene, říkala jsem si, že to zase tak špatné nakonec nebylo a šla spát s tím, že se mu ještě ozvu a uvidím, co dál.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *