Jak jsem šla stopovat IV.

V neděli se mi vrátila uzdravená kamarádka Katka a tak studentský život běžel zase dál. Bála jsem se jí o tom říct a na druhou stranu jsem jí to zase chtěla povědět. Nechala jsem to být, protože ON se pak více než týden neozval. Chodily jsme na přednášky a učily se jako před tím, dokud mi od něj nepřišla SMSka.

Co prý dělám zítra zase kolem oběda, jestli nechci přijít zase na “brigádu“. Odpověděla jsem, že by to šlo, pokud se nějak odtrhnu od kamarádky. Chodily jsme totiž všude spolu a já nevěděla jak jí najednou vysvětlit, že chci jít někam bez ní.

Druhý den před obědem jsem se jí vytratila z přednášky na záchod a odtamtud rovnou do města. Napsala jsem jí zprávu, že si jedu něco koupit a pak se uvidíme na kolejích.

Ve stanovenou dobu jsem tam přišla, už na mě čekal, pustil mě dovnitř a šli jsme rovnou dozadu. Opět bylo to samé co minule, líbali jsme se, svlékl mě do půl těla a hrál si s mými kozičkami. Pronesl i své přání na uspokojení ústy, což jsem znovu odmítla.

Chtěl abych se svlékla celá a zatím dal ze svého stolu pryč všechny věci. Za skříně vytáhl deku a napůl složenou ji rozprostřel na stole. Řekl, že to tedy dnes uděláme trochu jinak. Zeptal se mě, jestli mi nevadí styk zezadu a já, přestože jsem to nikdy nezkusila, jsem odpověděla že nevadí.

Stáhl si kalhoty a já mu ho vzala rovnou do ruky a pomalu dráždila. Řekl, že jsem chápavá holka a snažil se mě ve stoje dráždit také. Stála jsem trochu rozkročmo a ale stejně to nešlo a tak mě přivedl ke stolu a chtěl, abych se předklonila a položila se na tu deku. Poslechla jsem a položila se.

Konečně mě mohl dráždit prstem a já při tom znovu vlhla. Zasunoval mi dovnitř prostředníček a kroužil tam s ním. Řekl, že jsem hezky vzrušená, roztáhl mi prsty závojíčky a vložil si žalud na kraj dírky. Postavila jsem se a řekla, že bez ochrany ne. Uklidňoval mě, abych se nebála, že si dá pozor a chtěl, ať si zase položím, ale já řekla, že se moc neznáme a že bez ochrany nechci.

Odpověděl, že se snad už trochu známe, když jsme se už jednou milovali, ale já znovu zopakovala svůj požadavek a tak mu nezbylo než to udělat. Počkala jsem, až si to nasadí a pak mě položí na stůl. Chvíli mě ještě dráždil prstem, rozhrnul mi závojíčky a vložil si žalud na kraj.

Zatlačil, takže sklouznul na správné místo a rovnou i do mě částečně zajel. Špitla jsme na něj: „Pomalu prosím,“ takže přestal, ale pak mi trochu roztáhl půlky od sebe a pokračoval v pronikání.

Když byl ve mě celý, uchopil mě za boky a řekl, abych se nebála, že to nebude bolet, že ho nemá zase tak velkého. Povytáhl ho a zase zasunul, povytáhl a zasunul. Pomalu mě souložil v této pro mě nevyzkoušené poloze, myslela jsem, že to bude jiné, ale kromě toho nepohodlí, že jsem při tom stála, mi na tom nepřišlo nic zvláštního. Asi že ho neměl moc velkého.

Dorážel do mě čím dál víc a čím dál rychleji a já narážela stehny na hranu stolu, což bylo nepříjemné. Snažila jsem se tedy odstrčit a posunout se dozadu, ale asi to vypadalo, že mu vycházím vstříc a vystrkuji na něj zadek, takže mě za něj popadl a několikrát silně přirazil, až mě to na té hraně stolu zabolelo.

Vykřikla jsem a on přestal. Zeptal se, jestli to bolí a já řekla, že ne, ale že narážím do stolu. Postoupil tedy kousek dozadu a přitáhl i mě za boky k sobě. Pokračoval dál tam kde přestal a řekl, že teď už to bude dobré a ptal se jestli to vážně nebolí a jestli může takhle dorážet. Odpověděla jsem popravdě, že nebolí, že může klidně takhle. A tak dorážel.

Bylo mi to příjemné, ale nějak zvlášť mě to nedráždilo. Vsunul pode mne ruce a popadnul mě za prsa. Řekl, že je hrozně nadržený a že za chvíli bude. Zeptal se, jestli se taky udělám, ale já řekla, že dneska ne, že by to dlouho trvalo a dala se do jeho povzbuzování.

„Pomiluj mě, udělej to!“ Přitlačil a rychleji přirážel. V euforii blížícího se vyvrcholení na mě křiknul, jestli chci, aby to do mě nastříkal zezadu. Vykřikla jsem: „Ano, ano, nastříkej!“ „Udělej se, udělej, udělej…“

Stačilo mu pár přírazů, přitáhl si mě k sobě a přitisknut k mému zadečku do mě křečovitými pohyby pouštěl už podruhé své semeno. Já při tom ještě stále opakovala „Udělej se, udělej,“ čímž jsem nevědomky zvýšila jeho prožitek a byla pak za to i odměněna.

Opět ve mně chvíli zůstal. Když ho vytáhl ven, pomalu jsem se postavila a otočila k němu. Držel si ho v ruce a chtěl abych se podívala, kolik toho vystříkal.

Skutečně, ve špičce prezervativu měl plno mléčně bílého spermatu. Zeptala jsem se, jestli se mu to teda líbilo a on řekl, že moc, že se ve mně hezky udělal a chvíli jsme s líbali.

Tentokrát jsem neměla ze sebe co stírat a tak jsem se rovnou oblékla, zatímco on si stáhl ochranu a utíral si penis. Potom vytáhl peněženku a řekl, že mi chtěl dát původně 2 tisíce, ale že se mu líbilo jak jsem ho na konci hezky povzbuzovala a že se hezky udělal, tak mi dá 3.

Řekla jsem, že jsem myslela že dostanu zase 5 tisíc. On na to odpověděl, že i v tom autě mi nabízel před tím 3 a ty 2 další mi dal proto abych se rozhodla a taky že o bylo poprvé. Tak že jsem ho v tom autě nejdříve uspokojila rukou a pak ještě bylo milování, ale dnes bylo jen to milování a navíc taková rychlovka, takže myslí, že 2 tisíce tomu odpovídají + ta tisícovka navíc. Řekla jsem, že to už chápu a vzala si nabízené 3 tisíce.

Dodal, že tím pádem je cena za tuhle “brigádu“ asi jasná, ať už se jedná o uspokojení rukou, nebo milování. Kdyby prý mělo být něco jiného, tak se dopředu domluvíme.

Opět mě vypustil ven a já spěchala na koleje. Tam už byla Katka a já si uvědomila, že jsem vlastně nic nekoupila a bude se mě na to určit ptát. Taky že ano. Řekla jsem ale, že to co jsem chtěla, tam neměli a snažila jsem se to zamluvit.

Cítila jsem ze sebe pach prezervativu a tak jsem si vlezla do sprchy. Až tam jsem si uvědomila, že jsem blbá, že to bude Katce divné, že se sprchuji takhle po obědě, a tak se mi ani nechtělo moc vylézt. Nakonec jsem ale musela a tak jsem před ní hned pronesla, že jsem byla nějaká zpocená a tak jsem se osprchovala. Dívala se zase na mě divně a já si říkala, že poznala, že jí lžu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *