Jak jsem šla stopovat V.

Aby toho nebylo málo, z peněz které jsem si takto „vydělala“ jsem si koupila nový svetr a kalhoty, celkově asi za 2 a půl tisíce. To už se mě Katka na to zeptala a já jí řekla, že jsem měla ještě peníze vydělané o prázdninách, ale že už byly poslední a tak bychom se měly podívat po nějaké brigádě.

Šly jsme tedy spolu do agentury a vzaly stěhování kanceláří v budově, nosily jsme šanony k výtahu a pak od výtahu zase do nových kanceláří. Za 2 dny, jsme každá potom dostala 900,- Kč. Katka byla docela ráda, ale já si říkala, že to za to snad ani nestálo, za tolik práce.

ON se skoro 14 dní neozval a já mezi tím byla s Katkou na dalším víkendu v Budějicích. Napsal mi v neděli odpoledne, že je doma a jestli nejsem náhodou taky v Budějicích, že by mě vzal večer do Prahy. Napsala jsem mu že do Prahy se za chvíli chystám, ale s kamarádkou, a tak že z toho tentokrát nic nebude. Napsal, že to nevadí, ať mu napíši, v kolik jdeme na stopa, že nás vezme a budeme dělat, jako že se neznáme. Souhlasila jsem tedy a napsala mu, že sraz tam máme kamarádkou v 5.

Asi tam už někde na nás čekal, protože sotva jsme tam s Katkou dorazily a ještě ani nezačaly stopovat, zastavil u nás a řekl: „Ahoj holky, jedete daleko?“ Já mlčela, ale Katka se s ním dala do řeči a řekla, mu že jedeme do Prahy. Řekl, že tam jede také a tak že nás vezme.

Moc jsem nemluvila, měla jsem strach, že se já nebo on prořekneme a tak mluvila hlavně Katka, celou cestu nezavřela pusu a já si oddychla až v Praze, když nás vysadil u kolejí. Katka byla celá nadšená, jak to dneska klaplo ten stop a já se tedy taky konečně rozjařila, že to vyšlo a nic nepoznala.

Druhý den ráno mi přišla SMSka: „Chtel bych to co minule, dostanes 3 tisice. Prijdes dnes?“ Odpověděla jsem a před polednem se vypařila z další přednášky, Katce jsem řekla, že si jdu něco zařídit a ona se překvapivě na nic neptala, řekla jen, že dobře a tak jsem s úlevou šla za ním.

V kanceláři už měl na stole rozprostřenou deku a na ní ležel velký polštář. Po obvyklém líbání a hraní si s kozičkami jsem se svlékla a dráždila ho rukou.

Otočil mě ke stolu a řekl, že mi pořídil polštář, aby mě nic netlačilo. Třel se o mě a já mu připomněla ochranu. Nasadil si ji a já se položila na polštář. Bylo to mnohem příjemnější než jen na dece.

Pronikl do mě prstem a chvíli dráždil. Naslinil si druhý prst a dráždil mě potom ještě s ním. Už si se mnou nehrál tak dlouho jako minule, ale vlhká jsem byla dost.

Přiložil penis a vtlačil ho do mě. Ruce mi položil na záda a pomalu mě souložil. Ležela jsem spokojeně na polštáři a říkala si, že to je úplně jiná brigáda, než nosit celý den někde papíry.

Uchopil mě za boky a třikrát rychle přirazil. Vyjekla jsem překvapením a on to zopakoval. Zeptal se, jestli se mi to takhle líbí víc a já mu řekla, že o mě nejde, aby to dělal tak, jak se to líbí jemu. Řekl, že se mu to líbí všelijak. Ptal se, jestli si to dělávám sama a při tom dál přirážel.

Odpověděla jsem, že ne, a on zase, že na to jsem měla asi ty kluky. Chvíli tiše pokračoval a snažil se pronikat co nejdál až jsem zase narážela na hranu stolu.

Hladil mě po zadečku a snažil se mě dráždit prstem. Potom mi s ním přejížděl přes anální otvůrek, až se na něm špičkou prstu zastavil a pak i kroužil maličko okolo. To už přestal přirážet a jen si hrál prstem. Zeptal se, jestli jsem ho měla někdy v zadku.

Řekla jsem že ne. Zeptal se, jestli jsem to někdy aspoň nezkoušela, ale dostalo se mu stejné odpovědi. Vybavila se mi scéna z jedné pornokazety, na které tohle dva dělali a sama jsem si s hrůzou představovala, že by mi to tam někdo takhle strčil.

Kroužil kolem a pak se zastavil uprostřed a zatlačil. Chtěl mi asi strčit prst dovnitř, ale já měla strachy už před tím zadek sevřený a tak se mu to nepodařilo.

Zakřičela jsem a chtěla se postavit, hned toho nechal a omlouval se. Že nevěděl, jestli bych to nechtěla zkusit a že už to neudělá. Líbal mě na zádech a hladil na bocích, pomalu začal zase přirážet a tak jsem se uklidnila. Řekla jsem mu, aby to už nikdy nedělal a zůstala ve střehu, opřená o lokty.

Vzal mé kozičky do dlaní a jemně mi třel bradavky. Zašeptal mi do ucha: „Neboj, já ti neublížím,“ a políbil mě na krk. Z pomalých pohybů přecházel ve stále rychlejší a rychlejší přirážení a tak jsem mu začala slovně pomáhat. „Chtěl by sis to ve mně udělat? Zase mi to tam nastříkat? Pomilovat mě na stole? Zezadu a pak se udělat?“

Vrněl blahem a dorážel jako zběsilý. „Ještě, ještě, nepřestávej!“ Volala jsem na něj. „Chceš mě zezadu na stole?“ „Chci slyšet, že už budeš!“ „Stříkej, stříkej, nastříkej to do mě!“

Použila jsem snad všechny výrazy které jsem znala a zároveň nebyly nějak vulgární. Mačkal mi kozičky a funěl za krk. Řekl, že takhle se mu to líbí, ať ještě něco říkám, že už bude, že to do mě nastříká.

„Ano, ano, udělej to, nastříkej to do mě, chci to.“ „Už budu, drž!“ zakřičel za mnou. „Drž Lenko, drž, drž,…“ opakoval.

Přidala jsem své „Ano, držím, držím, držím,…“ takže se tyto 2 slova prolínaly. Když mě pak naposledy nabodl, opakoval při každém výstřiku: „Drž, drž,…“ a krátkými přírazy pomáhal výstřikům proudit dovnitř.

Ležel na mě a oddechoval. Potom se podíval na hodinky a řekl, že to bylo super, ale teď se musím rychle obléknout a jít. Zatímco jsem si zapínala podprsenku a rozhlížela se po tričku, řekla jsem mu, aby mi ukázal, kolik toho vystříkal dnes. Řekl, že se učím rychle a před očima mi zakýval staženým prezervativem. Pochválila jsem to množství a zeptala se, jestli toho tolik stříká i do manželky. Odpověděl, že s ní to dělá tak 2x za měsíc a nevystříká toho ani polovinu.

Než jsem na sebe natáhla svetr, neodpustil si ještě pohladit kozičky. Dal mi peníze a řekl, že umím dobře podržet. Já na to, že to není moc hezké slovo, a aby říkal raději milování. Opravil se tedy a už jsem pospíchali ven. Políbil mě ještě a vypustil ven. Oddechla jsem si a šla na tramvaj.

Najednou jsem za sebou uslyšela známý hlas: „Ahoj Lenko.“ Byla to Katka…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *