Sladké prázdniny III.

Večer začal v plné parádě. „Tak hoši, nejdřív do koupelny, pořádně vydrbat, přijdu si vás zkontrolovat!“ zavelela Anna rezolutně a hoši ochotně klusali pod sprchu.

Jen se svlékli a pustili vodu, vešla do koupelny i babička. Bylo to poprvé v jejich životě, respektive ve starším věku, kdy do koupelny vešla nějaká žena. Anna se kriticky podívala po vnucích a pak se zcela bezostyšně začala rovněž svlékat.

Kluci stáli pod tekoucí sprchou a s otevřenými ústy civěli na svojí babičku, postupně odkládající jeden kousek prádla za druhým, až před nimi stála jen v podprsence s ohromnými košíky, do nichž se stejně její velké kozy celé nevešly a v kalhotkách našponovaných na jejím klenutém zadku a kulatém bříšku.

„Tak kdo mi rozepne podprsenku, fešáci, na co čekáte!“ zvolala rozpustile a se smíchem sledovala jak se hoši perou o tu čest. Nakonec se jim to povedlo a chvějícíma se rukama se štěstím uvolnili ty různé háčky, držící oba konce podprsenky u sebe. Ty se rozlétly pod tlakem ohromných koz, které se vyvalily jako dva zvony či pytle a vyšpulily na ohromené chlapce tmavé dvorce s velkými bradavkami.

„Tak co tomu říkáte, milánkové!“ smyslně se protáhla Anna a oběma rukama si podebrala svoje ohromné kozy. Hoši jen stáli a zírali, ale jejich penisy je prozradily. Anna s potěšením sledovala jak se ještě chlapecké penisy začínají zvedat a nabývat na objemu i délce.

„Jak vidím, reflexy máte v pořádku!“ ukázala prstem mezi jejich nohy a hoši se začervenali studem a snažili se rukama svoje zpola ztopořené penisy zakrýt.

„Ale jen se nestyďte, nemáte za co. A pokud vím, včera večer jste se nestyděli ani trošku, když jsem o sobě nevěděla, nemám pravdu?“ dobírala si Anna svoje vnuky a vkročila k nim do sprchového kouta.

„Tak pojďte, já si vás hezky vydrhnu a vy mně také pomůžete,“ pokračovala a chopila se velké houby. Postupně, jednoho podruhém, pořádně vydrhla, ukázala jak se má mýt penis a na oplátku si od nich nechala pořádně vydrhnout svoje kozy, což učinili hoši velice rádi, kundu i konečník si však umyla raději sama, snad ze strachu, aby chlapcům ty jejich nádherně ztopořené penisy nevybouchly.

„Tak a teď sypte do mojí ložnice, přijdu hned!“ zavelela a chlapci tak jak byli, zcela nazí, klusali do pokoje své babičky. Velká, široká postel přímo lákala k poležení. „Já skočím ještě pro tu kameru, než přijde babi, jo?“ vzpomněl si Tomáš a vyběhl ven. Za okamžik se vrátil s malou kamerou v ruce.

„Nastavil jsem nahrávání na novou pásku, takže až babi přijde, spustím ji ovladačem. Dám ji sem aby zabírala postel!“ řekl a šikovně umístil kameru na květinový stolek. Ještě zkontroloval na displeji záběr, zapnul automatiku a vrátil se zpět s maličkým ovladačem v ruce.

Za chvilku se ozval tichý zvuk otevíraných dveří a mezi nimi se objevila usmívající se babička. Zabalená byla ve velké osušce, celá růžová od sprchy a tělového mléka.

„Tak co mládenci, neusnuli jste mi tady zatím?“ zeptala se škádlivě a pomalu začala ze sebe odvíjet osušku. Úplně nahá zůstala stát před oběma chlapci sedícími s otevřenými ústy na posteli, oba dva vedle sebe, nohy spuštěné na zem a rukama se snažili zakrýt svoje přirození.

„Tak jakpak se vám líbím?“ zeptala se smyslně a rukama si potěžkala svoje velké kozy. Hoši jen polkli při tom pohledu a jen vztyčující se penisy prozradily jejich hnutí mysli. „Tak co mlčíte, nebo se vám snad moje prsa nelíbí?“ provokovala je znova s úsměvem, hnětla si svoje kozy a třela si provokativně tuhnoucí, velké bradavky.

„Lí….líbí babi! Jsou nádherný, skutečně!“ vypravil ze sebe Tomáš a Ivan horlivě pokyvoval. „No to bych řekla, však to také vidím!“ smála se Anna a ukázala rukou mezi nohy svých vnuků, kde se již zcela nepokrytě tyčily jejich chlapecké penisy.

„Ach Božínku, vždyť vy jste tak vzrušení, s tím musíme něco udělat!“ zvolala Anna a klekla si mezi chlapce před postel. „Ukažte ty vaše parády, jen se nestyďte!“ uchopila do každé ruky jeden chlapecký penis a začala si s nimi zkušeně pohrávat. „Oh, babi! Babi!“ kňučeli chlapci blahem, když si jejich babička začala pohrávat s jejich nadrženými čuráky.

„Jen se hezky uvolněte, lehněte si a záda a nechte babičku ať vám ukáže co dovede!“ řekla Anna a oba hoši se poslušně složili na záda. Anna zručně honila jejich čuráky, občas podráždila pouze špici žaludu a pak opět pomalými, dlouhými tahy jezdila po jejich dřících sem a tam. Pak se ještě více předklonila a začala střídavě olizovat jeden penis po druhém a to už kluci skučeli nesnesitelným, dosud nepoznaným blahem.

„Ááááách! Úúúúúch! Óóóóójoj!“ křičeli chlapci a snažili se křečovitě osvobodit svoje neskutečnou slastí mučené penisy. „Jen se nebraňte, bude se vám to líbit, uvidíte!“ uklidňovala je Anna a pokračovala zručně v honitbě.

Hoši již byli na pokraji mdlob, sténali a kvíleli slastí, jejich těla se svíjela a vzpínala nesnesitelnou slastí. A pak najednou, téměř současně, vytryskl z jejich penisů mohutný výron bílého semene a během okamžiku chuchvalce jejich semene pokryly obličej, krk a hruď jejich babičky. Za několik okamžiků bylo po všem, oba hoši s hlubokým výdechem klesli na záda a zrychleně oddechovali.

Anna pomalu vstala, vesele se dívala na svoje vnuky a pak si lehla mezi ně. „Tak a teď hoši, zase vy si trochu pohrajte se mnou. Však jste to již zkoušeli, když jsem byla bez sebe, vzpomínáte? Ale teď si to chci pořádně vychutnat.“ Roztáhla od sebe svá mohutná stehna a rukou si zajela mezi ně.

„Tak na co čekáte, podívejte se, jak jsem z vás vzrušená a nedočkavá!“ vyzvala je znova. „Hezky jeden mezi nohy a druhý na moje prsa, však jistě víte co s tím, vím, jak si určitě tajně prohlížíte ty obrázky a čtete povídky. Tak teď ukažte co dovedete!“

Tomáš bystře sklouzl z postele a zaklekl mezi babiččina stehna. Úkosem zkontroloval, zda je řádně v záběru běžící kamery a přiblížil obličej k babiččinu rozkroku. Před očima měl téměř dokonale vyholenou kundu, ohromnou, rudě se šklebící a lesknoucí se vlhkým vzrušením.

Babiččiny prsty odtahovaly pysky od sebe, takže viděl mohutný poštěvák a velkou díru do babiččiny vagíny. Ochotně vsunul do ní svoje prsty a začal jimi mrdat sem a tam. Cítil, jak je kunda uvnitř horká a mokrá, sametově hladká a hluboká, že ani nedosáhl prsty na její dno. Zkusmo sevřel prsty k sobě a pomalu sunul ruku co nejhlouběji do babiččina těla.

„Áááách! To je ono! Ještě, ještě kousek, ano! Ano! Vraž mi tam celou ruku, vlez tam třeba celý, hlavně mně mrdej a mrdej!“ skučela vzrušeně babička a sama se snažila navlékat na vnukovu ruku.

Konečně už nemohl Tomáš sunout ruku dál a zjistil, že jí má vsunutou až po loket v babiččině kundě. Pak sevřel prsty v pěst a jezdil s ní vevnitř dokola, čímž uváděl babičku až téměř k šílenství. Křičela, kvílela, svíjela se a vzpínala jako smyslů zbavená a on nepřestával a nepřestával kroutit pěstí a dráždit tak její vagínu až k nesnesitelnosti.

„Áááách! Úúúúch! Ano, to je ono, to je ono! Mrdej, mrdéééj a nepřestávééj! Moje kozy, Ivánku, moje kozy!“ připomněla druhému vnukovi jeho roli a ten se vytrhl ze vzrušeného pozorování svého bratra a klekl si k mohutným balonům své babičky.

Oběma rukama začal hníst pružné pytle, drtit tvrdé bradavky mezi svými prsty a pak je začal cucat jako by z nich chtěl vysávat mléko, až babička začala křičet slastí.

„Ano, jen se neboj, jen se neboj, moje kozy něco vydrží! Tak je to správně! Ty malý bastarde, kdo tě tohle naučil, takhle si hrát s kozama!“ křičela Anna.

Náhle se divoce vzepjala vzhůru a Tomáš ucítil jak jeho ruku sevřely ohromnou silou stěny kundy, aby v zápětí svůj stisk povolily a opět opakovaly. Mohutný, dosud nepoznaný orgasmus napadl Anninu mysl, ohromná slastná vlna zatemnila její mozek a ohromné proudy mrdky zaplavily v okamžiku ruku jejího vnuka a vytékaly z přeplněné kundy ven. Jako šílená se vzpínala a svíjela, narážela se na vnukovu ruku ve své kundě a pak náhle klesla přemožena nesmírnou slastnou únavou na postel jako v mdlobách.

Oba hoši klečeli u své babičky a vzrušeně pozorovali její počínání, jejich čuráčci byly opět v pozoru a připraveni pokračovat v načatých hrátkách.

„Teda hoši, to bylo něco, kdo vás to naučil, vy malí parchanti! Kdo by to do vás řekl, že si budete takhle počínat!“ uznale vydechovala babička a pomalu se vracela do normálu. Jenomže Tomáš, nepříčetně vzrušený z jejího počínání bleskově zalehl mezi její nohy a nedočkavě vrazil svého čuráka jediným šťouchem až po kořen do její vzpamatovávající se kundy.

„Ach Bože, trochu pomaleji!“ vykřikla Anna, ale vzápětí se již poddala divokému mrdání svého vnuka a ochotně a zkušeně přirážela svojí kundou vstříc jeho neúnavnému čuráku.

„Ano, ano, to je ono, jen mrdej, jen mrdej svojí babičku, na tohle jsem se těšila celý den, jak si po tak dlouhé době konečně zase užiju!“ povzbuzovala Anna svého vnuka. Tomáš hekal, vzdychal a jako šílený a jezdil svým čurákem již poměrně zkušeně sem a tam v babiččině kundě.

Cítil, že to již dlouho nevydrží a bude stříkat. Stoupající napětí a slast ohlušovala jeho mysl a on myslel již jen na to, jak vypustit svoje natlakované semeno hluboko do rodidel své babičky.

„Uch, uchchc uch!“ hekal, rukama svíral babiččiny kozy a drtil mezi prsty hrubé, tvrdé bradavky. „Já už budu, já už budu!“ omílal a úplně bez sebe divoce zarážel čuráka do jejího těla. „Ano, já už taky budu, Bože já už zase budu hotová! Stříkej, stříkej do mně, chci to cítit v sobě jak sebou tvůj nádherný čurák škube a stříká do mé pochvy horké, mladé semeno!“ křičela babička vzrušeně a stejně divoce jako její vnuk přirážela svojí kundou jeho čuráku naproti.

Vzápětí se již začala zmítat nastupujícím orgasmem a Tomáš ucítil, jak její kunda sebou cuká a střídavě svírá a povoluje jeho čuráka, zatímco ven začaly proudit její šťávy.

To už bylo na nebohého chlapce příliš, hlasitě vykřikl a vzepjal se ke stropu s čurákem až po kořen zaraženým do kundy své babičky a jenom se tak kýval sem a tam, jak sebou jeho čurák cukal a vypouštěl přitom salvy semene, které zcela zaplnilo kundu a vytékalo pak ven.

Ivan stál vedle postele a jako u vytržení pozoroval mrdající pár. Jeho čurák trčel dopředu jako stožár a hoch se úplně chvěl vzrušením. Nedočkavě pozoroval svého bráchu a nemohl se dočkat, kdy i na něj dojde řada. Jeho ruka pomalými tahy jezdila po jeho čuráku, pak se sklonil a oběma rukama si začal pohrávat s kozami své babičky.

Ta byla stejně jako Tomáš někde v sedmém nebi, oblouzená návalem slasti z ohromného orgasmu a ani nevnímala, když Tomáš vystříkl poslední dávku semene do její kundy a znaveně klesl na její tělo.

„Uhni, teď jsem na řadě já!“ zvolal nedočkavě Ivan a odstrčil znaveného bráchu z těla jejich babičky. Ta byla ještě duševně mimo, mysl zaplavenou extází slasti pomalu ustupující pocitu nádherné únavy. Ani nevnímala jak se vnuci rychle vystřídali na jejím těle. Zatímco Tomáš se svalil ještě znaveně vedle ní, jeho bratr chtivě přisadil čuráka ke kundě své babičky, přidržel jej chvějící se rukou mezi rozevřenými pysky a pak pomalým rázem svého klína zajel až na dno babiččiny kundy.

„Áááách!“ blaženě vydechl když ucítil jak jeho čuráka s mlasknutím obklopilo sametové sevření horké a úplně mokré kundy. „Óóóh!“ vyjekla babička a rozevřela oči překvapením když ucítila, jak se do její ještě ne zcela zklidněné kundy nemilosrdně vecpal další čurák!

Ivan začal okamžitě mrdat jako vzteklý, jeho chlapecký zadek se nesmírně rychle zvedal a spouštěl mezi babiččina široce rozevřená stehna a mlaskavý zvuk provázel pohyb jeho čuráka v kundě.

„I ty jeden lotře, to nemůžeš alespoň chvilku počkat!“ zvolala udýchaně, ale přitom již opět začala přirážet svojí mlaskající a semenem přeplněnou kundou. Ivan nemluvil, jen hekal a vzdychal, rukama hnětl její kozy a jako králík rychle kmital čurákem sem a tam, v touze co nejrychleji dospět ke slastnému okamžiku výronu semene.

„Och Bože, takhle za sebou!“ kvílela Anna blaženě a její kunda se již opět rozhořela touhou. Pevně tiskla chlapce k sobě, dlaní pokryla skoro celý jeho zadek a určovala mu tak tempo jeho přirážení. „Jen trochu zpomal, vždyť ti nic neuteče!“ poučovala jej a Ivan se ochotně podřizoval jejímu vedení. „Ano, tak to správně, jen hezky pomaleji a co nejhlouběji!“ pokračovala ve výuce.

Ivan blahem zavřel oči a v tempu určovaném tlakem babiččiny dlaně na jeho zadek dlouhými tahy mrdal a mrdal a jeho koule mlaskavě narážely na stehna jeho babičky.

„Joj, joj, já už snad zase budu hotová! Já už zase budu vy malí bastardi!“ začala náhle křičet Anna a její tělo se opět začalo svíjet a vzpínat vzhůru. Ivan s úžasem cítil ždímání a svírání její kundy na svém čuráku a ještě zrychlil svoje tempo, bez ohledu na babiččinu dlaň na svém zadku. Ta už však stejně neměla vůli jej dirigovat, protože její mysl opět oblouznil nával slasti dalšího orgasmu. Jen kvílela a s nevidomýma očima široce rozevřenýma procítěně prožívala extázi slasti.

Konečně se její tělo zklidnilo, ale Ivan pokračoval v mrdání bez ohledu na ní. Cítil, že se začíná blížit i jeho vrchol a nemyslel již na nic jiného než se co nejrychleji zbavit toho mučivě slastného tlaku ve slabinách a varlatech. Ta měl již tvrdá jako kámen a připravená začít vypouštět svoje zásoby ven.

„Já už budu stříkat, už budu stříkat!“ vykřikl náhle v extázi slasti a z jeho čuráka vytryskl do babiččiny kundy chuchvalec semene a za ním pak další a další.

„Ano, jen stříkej, stříkej, Bože jak já jsem zmrdaná, jen stříkej do své zmrdané babičky!“ ječela Anna a cítila jak její kunda již není schopna pojmout to ohromné množství semene. Mezi nohama již měla velkou louži mrdky jak svojí, tak svých vnuků a kundu již úplně unavenou po souvislém mrdání.

Docela ráda přivítala když s posledním cuknutím vytáhl Ivan měknoucího čuráka ven z její kundy a svalil se rovnou vedle ní, na druhou stranu než ležel bratr. Hodnou chvíli ležela Anna znaveně úplně bez sebe, vůbec netušíc, že se mezi její nohy chystá opět již odpočinutý a pěkně vzrušený Tomáš.

„Néééé!“ vykřikla zoufale když ucítila jak se vnuk dere mezi její stehna a rukou si přikryla kundu přetékající semenem jejích vnuků. „Ne, teď mně musíte chvilku nechat, musím se jít umýt, podívejte jak mám kundu plnou!“ pokračovala v obraně a odstrčila vnuka od sebe. „Jen chvilku počkejte, hned jsem tady,“ řekla, pomalu s hekáním vstala a na únavu se chvějících nohách pomalu odkráčela do koupelny.

„Do prdele a já mám takovou chuť na mrdání!“ zvolal vztekle Tomáš, se ztopořeným čurákem v ruce. „Počkej, já zatím vyměním kazetu v kameře, asi už bude plná!“ rychle vstal Ivan a zručně vyměnil v kameře kazetu za prázdnou. Jen taktak stačil doběhnout zpět k posteli a babička se objevila ve dveřích.

„A teď hoši, abych si trochu odpočinula, zahrajeme si trochu jinak. Ukážu vám, jak jsem vašeho dědu uměla odměnit, když si to zasloužil!“ řekla, odložila ze sebe ručník a opět nahá klesla na postel.

Lehla si na záda a pohlédla na Tomáše. „Tak pojď zlato, půjdeš první. Podívej, když takhle stisknu moje prsa k sobě, vznikne nádherný tunel v kterém se bude cítit tvůj penis jako v nebi, uvidíš. Tak to pojď vyzkoušet, na co čekáš!“ vyzvala jej netrpělivě a Tomáš hbitě zaklekl před její hruď, takže se jeho ztopořený penis ocitl v hluboké úžlabině jejích prsů. Anna pak stiskla dlaněmi prsy k sobě a skutečně sevřela vnukův penis do hebkého, sametového sevření.

„Cítíš jak tě tisknu? A teď pomalu jezdit penisem sem a tam!“ pobídla vnuka a ten radostně začal jezdit svým čurákem v tom milostném tunelu vytvořeným velkými kozami jeho babičky. Bylo to nádherné a tak šíleně vzrušující!

Tomáš vzdychal a hekal jak mrdal babičku mezi kozy. Ivan opět stál u postele a závistivě se díval na svého šťastnějšího bráchu. „A co já, to se mám pořád jen dívat jak si Tom užívá, babi?“ řekl lítostivě, až se musela Anna usmát.

„I ty chudáčku, hned to napravíme. Vždyť mám ještě jeden nástroj volný. Hezky si klekni za mojí hlavu, abych na tvého krasavce dosáhla pusou a já ti ukážu zase něco jiného, ano?“

Ivan hbitě udělal jak mu řekla a během okamžiku klečel babičce za hlavou a vrazil jí svůj tvrdý penis přímo do pusy. Nádherná slast jej téměř ohromila, když babiččina ústa a jazyk začala kouřit jeho penis, zatímco on pomalu jezdil v jejích ústech sem a tam.

Teď tedy oba dva hoši najednou zažívali slastné chvíle, o kterých se jim ani nezdálo. Zatímco jeden mrdal svou babičku mezi její velké a nádherně měkké kozy, druhý měl svého čuráka v jejích ústech a užíval si tohoto laskání plnými doušky.

Pokojem se chvíli nesly pouze zvuky mumlání a cucání a hekání obou chlapců, dokud je nezaskočil nezvykle brzo nastupující orgasmus. Tento nádherný způsob uspokojování mužů je tak rozdráždil, že během chvilky a téměř současně vystříkly z jejich penisů bílé chuchvalce semene a zatímco Ivan stříkal semeno střídavě do úst babičky a na její tvář, Tomáš celé dávky vypouštěl na její kozy a krk.

Pak museli zase oba chlapci najednou uspokojit babičku a tak se spravedlivě střídali v lízání její kundy a hraní si s jejími kozami. Po delší chvíli se jim povedlo i babičku přivézt k orgasmu a to už byli všichni tři docela zničeni.

„Tak hoši, myslím, že si na chvilku odpočinem. Hezky si skočíme do sprchy, osvěžíme se no a pak třeba budeme pokračovat!“ řekla babička a jako první se zvedla a odkráčela do koupelny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *