Začala s tím sestra I.

„Maminko, můžu si uspořádat mejdan na oslavu mých narozenin?“ vyslovila sestra otázku s očekáváním. Prosebně zírala na mamku, která stála před ní. Moje sestra byla o rok starší a měla v sobotu slavit svoje 15té narozeniny. „Víš, že jsi mi to slíbila! A já jsem již pozvala několik mých spolužaček a spolužáků a jak bych nyní vypadala, kdybych to musela zrušit!“ žadonila prosebně sepjala ruce.

„Když jsem ti to, slíbila, tak to také splním. Je to jako můj dárek k tvým narozeninám, zlatíčko!“ odpověděla s úsměvem mamka a políbila sestru na čelo. „Ale budete tady až do večera sami, musím mimořádně do práce, máme inventury. Tak se tady budete chovat slušně, aby si sousedé nestěžovali a v 8 hodin večer bude konec, jasné?“ dodala. „Ano mami, spolehni se!“ jásala sestra, „Moc ti děkuji.“ objala mamku ze všech sil.

Stál jsem tam a díval se na ně, byl to hezký obrázek. Máma byla krásná žena, alespoň v mých očích. Blondýna s nádhernými dlouhými vlasy až k pasu, stále štíhlá, dlouhé štíhlé nohy se stávaly objektem zájmu všech protijdoucích mužů stejně, jako její plná pevná prsa, zdůrazňující její štíhlý pas. A sestra vypadala úplně stejně v mladším vydání, její vlasy však byly krátké a prsa ještě menší. Když šli spolu, domnívali se všichni, že jsou sestry.

Žili jsme již léta sami, otec kdysi odešel a pak napsal, že se již nevrátí. S mamkou se rozvedl na dálku a od té doby byla mamka sama a starala se o nás. Objevil se sice párkrát nějaký strejda či kolega z práce, dokonce u nás i nějaký čas bydleli, ale nikdy to dlouho nevydrželo. Mamka měla pěkně placenou práci, ale musela jí obětovat mnoho času, takže na svůj soukromý život moc času neměla. Bylo to již dlouho, co poslední „strejda“ odešel a mamka byla sama, jenom s námi. A nám to ani vůbec nevadilo…

Zbytek týdne jsme tak připravovali vše pro sobotní mejdan. Měl začít hned po obědě, měli přijít dvě sestřiny spolužačky a jeden spolužák, chodící z jednou z nich.

Připravili jsme výzdobu obýváku, kde se bude mejdan konat a nakoupili vše potřebné pro pohoštění. Mamka dokonce sama přinesla jednu láhev šampaňského na přípitek, ale sestra musela slíbit, že to bude pouze jenom tato!

Konečně přišla sobota, mamka odešla do práce, my jsme se sestrou připravili občerstvení a po obědě konečně zazvonil zvonek od dveří. Sestra šla otevřít a vrátila se s návštěvou. Byly to dvě holky a s nimi přišli i dva kluci. Jana a Věra, jak se spolužačky jmenovaly, potom Petr, jejich spolužák co chodil s Věrou a Tom, starší bratr Jany. Všichni byli prima a vůbec nedávali najevo, že jsem nejmladší, i když jenom o rok a proti Tomovi o dva.

Ukázalo se, že každý z hostů přinesl kromě dárku pro Evu, jak se vlastně moje sestra jmenovala i láhev sektu, takže se sešla velká baterie tohoto pití. Zábava se rozproudila rychle, povídání vystřídaly různé hry a nakonec i tanec, to už jsme měli v sobě dost přípitků a bylo to již znát. Věra se pořád věšela na svého Petra, který se před námi styděl a Jana chtěla pořád hrát nějaké hry. A pak navrhl Tom, abychom hráli na fanty a vždy každý kdo prohrál musel sundat nějaký kus svého oblečení jako fant.

Bylo to zábavné a zajímavé, během chvíle jsme byli všichni nazí, ale díky alkoholu to nikomu nevadilo. Pak jsme zas chvíli tancovali, už nazí a pak zase volala Jana, co budeme hrát.

Dali jsme si další šampáňo a pak náhle navrhl Tom, že si budeme hrát na mámu a na tátu. „Cože, co to je za blbou hru?“ zvolala Věra a všichni jsme se začali smát. „To jsme si přeci hráli již ve školce!“ doplnila jí Eva, zatímco já i Pavel jsme přikyvovali hlavou.

„Ale my myslíme úplně něco jiného, jako doopravdy, copak vy nevíte co dělá váš táta s mámou když jsou posteli a myslí si, že již spíte?“ vysvětloval Tom a díval se přitom na svojí sestru. Jana se rovněž dívala na něj a kývla hlavou. „No, ty snad myslíš sex? Jako, že dělají sex?“ nevěřícně kroutila hlavou Věra a moje sestra taky. Já a Petr jsme mlčeli, nevěděl jsem pořádně o čem je řeč a Petr asi taky.

„No přesně, a proč ne! Vždyť je to krásné, proto to dělají!“ řekla náhle Jana a náhle přistoupila k Tomovi. „A jestli chcete, my vám to ukážeme a pak si to můžete třeba zkusit taky!“ pokračovala Jana a vyčkávavě koukala na nás.

Zůstali jsme trochu zaražení a pohlíželi jeden na druhého. Pak však Evu s Věrou přemohla zvědavost a Pavla taky, takže jeden po druhém pokývali hlavou. I já jsem kývl, aniž jsem věděl a tušil co se bude dít.

„Tak prima, jdeme na to, pojď brácho!“ řekla Jana spokojeně a k mému úžasu uchopila svého bratra za visící penis. Ten jí k sobě přitiskl a začal jí líbat, ale nějak divně, strkal jí jazyk do pusy a ona jemu taky. Viděl jsem již jak se kluci s holkama líbají, ale tohle bylo vzrušující a zajímavé, dívat se na to tak zblízka.

Jana s Tomem pokračovali v líbání a jejich ruce vzájemně hladili a zkoumali tělo toho druhého. Janiny ruce opět uchopily bratrův penis a začaly jej tak divně hladit a hrát si s jeho varlaty, zatímco Tom jednou rukou ohmatával Janiny prsa, poměrně velká a pevná, a druhou rukou začal hladit její rozkrok. Zíral jsem na stejně jako holky na Tomův penis. Byl nejdříve takový normální, řekl bych, že já i Pavel máme větší. Ale jak si s ním začala jeho sestra hrát, začal se jako zázrakem měnit.

Jana začala jemně přetahovat kůžičku přes žalud a zpět, pak jej sevřela do dlaně a začala s ní jezdit sem a tam po celé délce bráchova penisu. Ten se začal jako zázrakem zvětšovat a divně bobtnat až byl za chvíli neskutečně velký a tlustý!

Nemohl jsem uvěřit tomu co jsem viděl na vlastní oči. Zatímco před chvilkou se vešel Tomův penis celý do sestřiny dlaně, nyní byl dlouhý skoro dvacet centimetrů a velice tlustý.

Pak Jana pomalu klesla na koberec a stáhla svého bratra k sobě. Ten klesl vedle ní, ale nějak obráceně, takže Jana měla před očima jeho penis a on sestřin klín. Opět si začali hrát s přirozením toho druhého, Jana jezdila rukama sevřenýma okolo bratrova penisu sem a tam, zatímco on, jak jsem nyní viděl přesně, strkal svoje prsty do pochvy svojí sestry!

Viděl jsem jak je zasouvá dovnitř a jezdí s nimi sem a tam a různě s nimi krouží. Oba byli tak nějak divně ticho, jako by nás vůbec nevnímali. Pak však začala Jana vzdychat a její bratr rovněž, nejdříve občas a tiše, postupně však častěji a hlasitěji.

Náhle Jana sklonila hlavu a k mému úžasu začala bratrův penis olizovat, střídavě jej honila a olizovala, aby jej nakonec vsunula do úst a začala jej cucat jako lízátko! I její bratr náhle změnil taktiku, sklonil rovněž hlavu do sestřina klína a začal její pochvu lízat jazykem a současně i po ní jezdit svými prsty.

Po chvilce změnili polohu tak, že sestra zůstala ležet na zádech s nohama pokrčenýma a roztaženýma od sebe a Tom klečel s koleny vedle jejího těla tak, že jeho penis přesně visel před jejíma očima a jeho ústa měla před sebou její pochvu. To jsem ještě nevěděl, že se této poloze říká šestadevadesátka. Nyní již jejich počínání doprovázely zvuky mlaskání a lízání doplňované mručivým sténáním a vzdycháním, jak jim jejich zaměstnaná ústa dovolovala.

Seděli jsem všichni na gauči a vyvalenýma očima sledovali divné hrátky Toma s jeho sestrou. Bylo to šíleně vzrušující, cítil jsem divné vzrušení a napětí, dosud nepoznané a tak divně krásné. Stejné pocity měla i sestra a jak jsem pozoroval, rovněž Věra s Petrem. Ti se k sobě tiskli a vzrušeně pozorovali divadlo před sebou.

To se blížilo ke svému vrcholu. Jana cucala Tomův penis čím dál rychleji stejně jako on lízal její pochvu. Oba dva již hlasitě sténali a pak náhle Tom divoce vykřikl, „Úúúúž!“ a Jana bleskově vyplivla jeho penis z úst. Současně jej opět sevřela v dlani a jezdila s ní po něm sem a tam, zatímco Tom přestal lízat sestřinu pochvu, divně ztuhnul a skučel.

Teprve teď jsem si všiml, že mu z penisu vystřikuje nějaká divná tekutina, bílá a mazlavá a dopadá na Janinu hlavu, bradu a prsa. Ještě chvilku jezdila Jana svojí dlaní po Tomově penisu až ten náhle vzdychl a klesl vedle ní na zem.

Jana se natáhla pro kabelku, vytáhla z ní bílý šátek a pečlivě se s ním utřela, zatímco její brácha oddychoval vedle ní, ale nepřestal svými prsty jezdit v jejím klínu.

„Tak to je začátek a teď vám ukážeme jak spolu mrdají, jak se tomu říká!“ řekl již zklidněný Tom, zatímco si Jana opět začala hrát s jeho penisem, již opět malým a visícím dolů. Během chvilky však dokázala Jana svojí dlaní opět tu zázračnou proměnu a když jej pustila z dlaně, trčel Tomův penis dopředu jako kůl!!

Čekali jsme co se bude dít dál, když Jana opět sáhla do kabelky a vyňala malý balíček. Když jej rozbalila, držela v ruce něco jako nafukovací balónek, srolovaný do bílého kroužku. „To je pánská ochrana, říká se jí prcguma, aby mi Tom neudělal dítě!“ vysvětlovala nám Jana a zručně navlékla tuto věc na bratrův ztopořený penis až ke kořenu. Vypadalo to srandovně, až jsem se musel smát.

Pak si Jana opět lehla na koberec a Tom si lehl na ní tak, že ona roztáhla nohy a on si lehl mezi ně. Zůstal podepřen na loktech a kolenech, jako by klečel nad jejím tělem a my s napětím zírali, co se bude dít dál.

Pak Jana uchopila bratrův penis do ruky a přisadila si jej ke své kundě a Tom jej začal tlačit dovnitř! Nikdy jsem nic takového neviděl a ani by mně to nenapadlo. S vyvalenýma očima jsem pozoroval jak Tomův penis pomalu mizí v těle jeho sestry, která tak divně vzdychala a hekala až zmizel úplně!

Pak začal Tom penis opět vytahovat ale nevytáhl jej úplně, těsně předtím než by vyjel ven svůj pohyb zastavil a opět jej začal strkat dovnitř. Tyto pohyby dovnitř a ven začal opakovat čím dál rychleji a jeho sestra stejně rychle přirážela svým klínem proti němu. Tomovi oči se začaly divně lesknout a rovněž na Janě bylo znát nějaké narůstající napětí. Jako by vůbec nevnímali co se děje a byli úplně mimo.

Tom jezdil již velice rychle a prudce v sestřině pochvě a oba dva opět tak divně vzdychali a sténali až náhle Jana vykřikla, divoce obemkla bratra svýma nohama a jako šílená přirážela proti jeho klínu s hlasitým křikem. „Už, už jsem, bože to je slast, mrdej, ještě mrdej!“ vykřikovala a jako smyslů zbavená se svíjela jakoby nějakou křečí.

Tom se choval rovněž jako šílený, divoce vrážel svůj penis do sestřina svíjejícího se těla a pak začal křičet, „Ach bože, já už budu, už budúú!“ a začal kousat a lízat sestřiny prsy a jejich bradavky. „Ano, stříkej, vystříkej to všechno do mně!“ křičela stejně divoce Jana a povzbuzovala takto svého bratra, který již přestával vnímat okolní svět.

Pak i on divoce vykřikl a jako šílený vrážel divoce penis do těla své sestry, která jej tiskla k sobě a pevně jej svírala svýma nohama. Viděli jsme, jak Tom vrážel penis do Jany v divokých nárazech, až tak učinil naposledy a jako ve mdlobách klesl na její mladé tělo.

Chvíli oba leželi jako mrtví, zcela bez hnutí a bez hluku, až po chvilce sjel Tom ze sestřina těla, jeho opět malý penis vyjel ze sestřiny pochvy ven a na něm visel gumový balónek plný té podivné bílé mazlavé tekutiny.

My jsme v hlubokém tichu a zcela beze slova seděli na pohovce a celí vzrušení pohlíželi dolů na Janu a Toma. Ten se zvedl se a pohlédl na nás s vítězoslavným úsměvem, který mu však náhle ztuhnul.

Jeho zrak zkameněl stejně jako Jany a když jsme se podívali kam zírají, pochopili jsme proč. Uviděli jsme jak v pootevřených dveřích dveří stojí naše máma s rukou mezi svými stehny a upřeně pozoruje dění v místnosti. Jakmile si povšimla, že jí vidíme, rychle vytáhla ruku, zcela otevřela dveře a vrazila do pokoje. Jana vyskočila ze země a bleskově se zakryla svými šaty, zatímco Tom bezradně stál, s penisu mu visela prcguma a vypadal strašně směšně.

„Tak tomuhle vy říkáte oslava narozenin?“ konečně ze sebe vypravila máma jako by právě vešla a jenom kroutila hlavou, zatímco naši návštěvníci popadli svoje šaty a během vteřiny zmizeli! Zůstali jsme v pokoji sami a koukali na sebe, neschopni slova…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *