Tchýně Nina II.

„Nespíš mami?“ zeptala se Věra šeptem své matky ležící osamoceně v široké manželské posteli. Opatrně vklouzla do dveří a vešla dovnitř. V měsíčním světle uviděla matku, ležící se zavřenýma očima na zádech, s tělem vypnutým do oblouku.

Teprve teď si všimla jejích rukou, pohybujících se v klíně, který jí odpovídal protipohybem. Bylo jasné, že jí matka vůbec nevnímá. Zůstala stát jako sloup a fascinovaně pozorovala svojí matku uspokojující se svými prsty.

Konečně její tělo uvolněně pokleslo na postel a matka konečně otevřela oči. „Ježiš co tady děláš Věrko?“ vytřeštila hrůzou oči když uviděla dceru stát u postele. V té chvíli si uvědomila, že jí její dcera určitě viděla jak se uspokojuje a strašně se zastyděla.

„Maminko nezlob se, nevěděla jsem, že mně nevnímáš!“ omlouvala se Věra. „A nezlob se, že jsem tak mluvila odpoledne o Péťovi a tobě! Netušila jsem, že…,“ zakoktala se. „Co jsi netušila, že jsem tak nadržená?“ zeptala se otevřeně její matka. „No nediv se, když tady ležím v té posteli sama tolik dní a týdnů. Vždyť jsem jen normální ženská, co už strašně dlouho necítila v sobě pořádnýho chlapa!“ hořce dodala a začala vzlykat.

Byla to lítost a stud a vše dohromady, co v ní uvolnilo stavidla slz. „Ale maminko, proboha tak neplač, vždyť my tě máme rádi, já tě mám ráda…“ utěšovala Věrka svojí matku. Bylo jí matky strašně líto, současně však byla vzrušená z předchozího pohledu na ní. Přilehla k matce a něžně jí objala. „Tak mami, nebreč!“ utěšovala matku a začala jí hladit a laskat.

Věra cítila jak drží ve své náručí pevné tělo svojí matky, cítila ho pod tenkou látkou košilky a tiskla se k němu svým tělem. Její rty našly matčiny rty a začaly je líbat, nejdříve jenom tak lehounce, na utišení a uklidnění, později však stále vášnivěji. Zcela pomalu, nepozorovaně se stávaly polibky mileneckými, kdy se jazyky vzájemně proplétají, těla k sobě zoufale tisknou a ruce zcela samovolně hladí a laskají tělo té druhé.

Obě ženy si náhle uvědomily, že jejich ruce vzájemně laskají tělo té druhé a nezadržitelně míří dolů, do hladového klína. V první chvíli ucítila Věra horkost a vlhkost toužícího pohlaví své matky.

Její prsty začaly něžně hladit odulé pysky zduřené vzbouřenou krví a zkoumavě zajíždět do horké a vlhké propasti matčina těla. Ucítila naběhlý poštěvák, chvějící se touhou a přejela přes něj bříškem prstu. Z matčiných úst vyšel hlasitý vzdech a její tělo se vzepjalo nedočkavostí.

Znovu a znovu laskala ten bod slasti a se stoupajícím vzrušením pozorovala matčino tělo svíjející se křečí vzrušení a slasti. Neudržela se a sjela do matčina klína ústy.

Nedočkavě uchopila pyšně čnící poštěvák mezi rty a jemně jej začala tisknout a žužlat. „Ach, co to děláš, to nesmíme!“ sténala matka, ale její tělo nedočkavě čekalo na další příděl slasti z dceřiných úst. Ta si přizvala na pomoc i své prsty a dráždila jimi matčinu pochvu v jejích největších hlubinách, kam až dosáhly.

To se již matčino tělo svíjelo v pravidelných vlnách stoupajícího vzrušení až se náhle z divokým výkřikem vzepjalo vysoko vzhůru v ústrety jazyku i prstům její dcery pod prvním náporem orgasmu. Matka byla příliš hladová aby vydržela delší laskání a z její pochvy se začaly řinout proudy jejích šťáv.

Věra ještě několik minut laskala cukající se pochvu své matky dokud se nezklidnila a znaveně neklesla zpět na lůžko. Pak jí matčiny ruce přitáhly k sobě a jejich ústa se sešla ve vášnivém polibku díků.

„Bylo to strašně krásné, nikdy bych nevěřila, že by mě dokázala žena tak nádherně uspokojit! Ale to já ti musím tu slast rovněž oplatit,“ šeptala vášnivě matka do ucha své dcery a otočila se tak, že ústy dosáhla do dceřina klína.

Její prsty něžně hladily dceřinu štěrbinku a poštěváček, chvějící se touhou. Věra slabě zasténala nedočkavostí a prohnula se slastí jako kočka. Její matka pochopila, že se již nemůže dočkat uspokojení a začala dceřinu kundičku laskat svým jazykem a ústy. Bylo vidět, že jí tento způsob laskání není cizí a zkušenými ústy začala přivádět Věrku do nebe slasti.

Zatímco tchýně Nina pracovala v dceřině mušličce, Věrka si hrála a mazlila s jejími těžkými prsy. Především bradavky byly cílem jejího laskání, fascinovaly jí svojí velikostí a tuhostí. Něžně svírala celý prs ve svých dlaních a jezdila si jeho bradavkou po svém těle, cítíc jak je tuhá a vzrušená.

Její matka jako by tušila jak její prsy dceru vzrušují, odtáhla od dceřiny mušličky svoje ústa a nahradila jej jedním svým prsem. Krouživými pohyby jezdila zduřelou bradavkou po dceřině mušličce a zasouvala jí co nejhlouběji to šlo do dychtivě rozevřené a mokvající propasti dceřina těla. Věrka se již začala svíjet přicházející slastí a její matka opět přitiskla svoje ústa na žadonící dceřinu škebličku.

„Ach maminko, ještě, ještě a nepřestávej prosím tě!“ žadonila Věrka a začala se prohýbat pod náporem přicházejícího orgasmu. Její matka změnila polohu a ležela na dceři v poloze 69, v které mohla co nejúčinějí laskat dceřinu cukající se kundičku.

Věřiny ruce přitiskly ohromnou silou matčinu hlavu mezi stehna a její tělo se divoce vzepjalo v milostné křeči. V této poloze, s vysoko vzepjatým zadečkem, prožívala nádherný orgasmus a z její pochvy se řinuly proudy jejích šťáv. Až po několika minutách se její tělo uvolnilo a kleslo zpět na postel, zatímco její matka stále laskala mokrou vzrušenou kundičku.

Stál jsem celou dobu mezi pootevřenými dveřmi a pozoroval svojí ženu jak se miluje se svojí matkou. Jako by se nemohly svého milování nabažit, zůstaly v milostné poloze a tentokrát to byla Věrka, která začala svojí matce oplácet laskání její štěrbinky. Ta byla opět vzrušena orgasmem své dcery a radostně přijímala její laskání. Vzepřela se na rukou a vychutnávala si práci dceřina jazyka ve svojí kundičce.

„Ano, dělej mi to, chtěla bych to dělat stále! Škoda, že nejsi muž, a nemůžeš se zasunout až na dno mojí kundičky!“ sténala tchýně a na oplátku laskala dceřiny pevné prsy. Dceřiny bradavky nebyly tak velké jako její, ale byly rozkošné a jako stvořené k laskání a sání.

„Maminko, nejsem muž, ale máme tady Petra, kterému se obě líbíme a obě toužíme po tom, aby nás miloval!“ odpověděla Věra a podívala se směrem ke dveřím.

„Co, Petr je tady, cos to na mně připravila?“ zděsila se tchýně, ale Věrka jí nedovolila nic dělat. „Ale mami, chci to já, chceš to ty i když říkáš něco jiného a chce to i Petr. Máme se rádi a nevidím v tom nic špatného. Pouze si nejsem jistá, jestli nemůžeš otěhotnět, to by bylo velice komické mít bratříčka od vlastního muže!“ smála se Věra zatímco já se k nim blížil s penisem trčícím dopředu jako tykadlo.

Viděl jsem tchýnin klenutý zadek vysoko vystrčený vzhůru a čekající na můj hladový penis. Viděl jsem dvě nádherná těla, jedno ještě téměř dívčí a druhé v nejlepším rozpuku a cítil jsem, jak mnou proplouvá divoká vlna vzrušení. Obě ženy na tom byly stejně, předchozí minela je rozdráždila na nejvyšší míru a tak jsme společně toužili uspokojit svojí rozbouřenou krev…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *