Tchýně Nina I.

Když jsme se po čtyřech týdnech dlouho plánované a odkládané zámořské dovolené vrátili zpět do Čech, měli jsme doma zprávu o tchánově onemocnění. V ten samý den co jsme odlétali na dovolenou jeho odvezla sanitka do nemocnice. Takže jsme se hned sebrali a s celou rodinou, což kromě manželky Věrky a mne jsou naše dvojčata, kluci Petr a Radek, uháněli ke tchýni.

Stačili jsme poslat tchýni zprávu o našem příjezdu a za pár hodin jsme už seděli u ní v kuchyni. Kluci venku zkoumali co je nového a my jsme poslouchali vyprávění Věřiny maminky.

„No bylo to ošklivý, mozková mrtvice, ale už je táta mimo nebezpečí a asi za tři až čtyři týdny se vrátí domů. Akorát si bude muset dávat pozor a nebude se smět namáhat!“ končila uklidňující informací tchýně svoje vyprávění.

„Tak to ho budeš muset trochu šetřit!“ pronesla Věrka škádlivě. „Šetřit?“ opáčila tchýně, „Vždyť on si mně nevšímá jak dlouho a sex ho vůbec nezajímá už několik let!“ šokovala nás důvěrným přiznáním tchýně a v jejím hlase byl slyšet podivný smutek. Trochu nás to zaskočilo, takové důvěrné přiznání jsme nečekali.

„Ale nevymýšlej si, mamčo, jenom jestli nejsi na tátu moc náročná a neutahalas ho!“ obracela to v žert žena. „A když budeš potřebovat, tak mi řekni, půjčím ti tady Petra!“ pokračovala se smíchem. „Určitě by si dal říci, však jsi mamko ještě pěkná ženská a určitě bys stála kdejakýmu chlapovi za hřích, viď Petře!“ dodala a podívala se vyčkávavě na mně.

Byla to od ní zrada, už několikrát jsme se bavili o tom, že je její máma pěkná ženská což jsem zakončoval lichotkou, že má alespoň Věra být po kom. Zrudnul jsem jako rak a potvora Věra mně smažila dál. „No jen se přiznej, jak jsi mi vykládal, že je máma kočka a já, že jsem po ní!“ smála se s radostí, jak mě smaží. „No vždyť je to pravda, Nina, teda maminka, je fakt pěkná kočka a stála by za hřích i mně, to se přiznám bez mučení!“ odvážil jsem se potvrdit Věřino tvrzení.

Byla to pravda. Tchýně byla taková ta žena krev a mlíko, pevná postava s vyvinutou hrudí a krásnou pletí. Když šla s Věrou, jako s dcerou, považovali je všichni za sestry a tchýni to velice lichotilo. Tchán byl chlap jako hora, zažraný do své práce, ale nikdy by mě nenapadlo, že by svojí ženu zanedbával. To byl skutečně hřích! Běželo mi hlavou a přistihl jsem se, jak si prohlížím mojí tchýni od hlavy k patě. Všimla si toho a nečekaně zčervenala až si toho všimla i Věra.

„No mami, ty se ještě červenáš? Na co myslíš, prozraď nám!“ ptala se Věrka zvídavě a její pohled přeskakoval z její matky na mně. Naštěstí se v tu chvíli vrátili naši kluci domů a hned byl dům plný jejich hlasů. Tím náš rozhovor skončil a my jsme se k tomu s Věrou vrátili až v posteli.

„Tak co tomu říkáš?“ ptala se mně Věrka jen jsem vklouzl pod pokrývku. „Čemu?“ divil jsem se a chtivě zajel rukama na její tělo pod pokrývku. „No čemu, tomu, že si táta mámy už dlouho nevšímal. Já si to neumím představit, být tak dlouho bez sexu!“ pokračovala Věrka a jako by nevnímala moje zvídavé ruce na svých ňadrech. A že byla na ně nějak citlivá!

„Víš, musíme s tím něco udělat, je mi jí líto!“ pokračovala k mému zármutku a to jsem již nevydržel. „O čem to tady mluvíš, to si můžeme vyříkat zítra, teď pojď ke mně, víš jak se nám to spolu líbí!“ přitahoval jsem Věrku k sobě, chvějíc se vzrušením a nedočkavostí.

Bodejť ne, vždyť jsme čtyři týdny spali s klukama v jedné místnosti, takže na nějaké důvěrnosti nebylo ani pomyšlení. A pak hned cesta sem, k manželčiným rodičům, kdo by se divil, že mi penis již stál jako svíce z představy, že se konečně budeme moci pomilovat tak jak jsme zvyklí. A Věrka byla náruživou milenkou!

Teď však byla úplně mimo. „Ne já to tak nenechám musím jít za mámou a promluvit s ní!“ řekla náhle a vstala z postele. Než jsem se vzpamatoval, vyšla z pokoje a zamířila do ložnice k matce…

Nina ležela s otevřeným očima na široké manželské posteli a neklidně se převalovala. Noc byla ještě horká a tak ležela nepřikrytá a v hlavě se jí honily myšlenky na odpolední rozhovor s dcerou a zeťem. Bylo to poprvé co tak otevřeně mluvila a nyní přemítala, jestli neudělala chybu. Uniklo jí to však zcela nevědomky, kdyby tak její dcera věděla jak je toho plná!

Intimní přiznání v ní probudilo všechnu tu zaschlou a rádoby zapomenutou touhu. Už strašně dlouho se nemilovala, naposledy před dvěma měsíci, její muž si vzpomněl na sex tak jednou za měsíc a byla to vždy taková rychlovka. Bez nějaké předehry se jí zmocnil a aniž se zajímal o její odezvu a její pocity, vystříkal se do ní, otočil a spal. Netušil, jak dlouho se potom ještě vzpamatovávala, vzrušená ale neukojená a tiše se dodělávala svými prsty zatímco manžel již tvrdě spal.

Uvědomila si, jak je vzrušená a toužící. Z úst jí unikl vzdech a její ruce začaly bloudit po těle chvějícím se touhou. Uviděla náhle před sebou svého zetě, mladého muže, o němž jí její dcera bez zábran vypráví. Kdyby tak věděla jakou měla chuť na její žertem položenou nabídku odpovědět!

Ano, chtěla bych se s ním milovat, chtěla bych cítit jeho penis až hluboko ve svém těle a svíjet se pod jeho přírazy. Chtěla bych jej svírat ve svých rtech a prožívat ten nádherný pocit moci nad mužem bezmocně očekávajícím poslední dráždivé pohyby ženských rtů na svém bolestivě napnutém penisu, které přivolají ty nádherné a neskutečně mučivé erupce slasti. V tu chvíli by klidně i věnovali svůj život jen aby dosáhli toho nádherného volnění provázející výstřiky semene.

Dráždivé myšlenky a představy Ninu zcela obloudily. Její ruce laskaly tělo na těch nejintimnějších místech. Dlaně něžně nabíraly a tiskly plné prsy toužící po mužských rukách, opatrně se dotkly vzrušením bolestivých bradavek a pomalu sjížděly po ještě plochém břiše až do něžné houštiny v jejím klíně.

„Ách!“ vyklouzlo jí z úst když se prst dotkl vlhké a rozevírající se štěrbiny pochvy. Pomalu se zmocňovala svého pohlaví a představovala si, že to nejsou její prsty a ruce, ale jejího zetě. Vnímala jak vjíždějí čím dál hlouběji do jejího těla a rozehrávají všechny její nervy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *