Odměna za mlčení I.

No řekněte sami, koho by to nešokovalo. Bylo to těsně po mých 15 narozeninách a začalo to obrovským šokem… Tu sobotu odpoledne a večer jsem měl strávit s kámošem na diskotéce, matka mi dovolila návrat do půlnoci, takže prima věc.

Začalo to výborně, ale přišla porucha elektriky či co a v 18 hodin bylo po diskotéce. Co teď s načatým večerem, když kámoš odmítl náhradní program s tím, že jde raději domů, táta má prý nový film na videu a tak jsem zůstal sám. Nezbylo nic jiného než jít domů.

Vrazím do bytu a první co mě překvapilo, byly takové divné zvuky. Už jsem je slyšel, někdy z ložnice rodičů, většinou však ve filmu, když se tam nějaký chlap mazlí z nahou kočkou.

Vejdu do obýváku a tam televize vypnutá a zvuky jdou z ložnice. Že by se nečekaně vrátil táta, který měl přijet až za 3 týdny, po půlroční služební cestě v zahraničí? Otevřu dveře do ložnice a zažil jsem šok.

No nedivte se, jistě pochopíte jak asi musí být šokován syn když překvapí vlastní matku s cizím chlapem. No cizím, byl to soused ze spodního bytu, mladší než táta a se dvěma malými dětmi. Teď tenhle chlap stál nahý před postelí o níž se opírala mamka také nahá, držel jí zezadu za prsa a narážel svým zadkem do jejího až přitom vydávala zvuky podobné sténání když vás něco strašně bolí. Zůstal jsem stát jako sloup a jenom civěl jak ten chlap náhle zařval, mamka se mu vymkla z rukou a klekla si před něj.

Teď teprve jsem viděl, že sousedův ptáček má ohromný rozměr a mamka si jej s otevřenou pusou drží před ní a rukou mu po něm jezdí. Náhle chlap zařval ještě jednou a najednou jsem uviděl, jak z jeho ptáčka vylétl ohromný gejzír bílé tekutiny mamce do úst a ona se snažila rychle vše spolknout, zatímco chlap hekal a vystřikoval další a další gejzíry. Už se do mamčiny pusy ani nevešly a stékaly po její bradě až na prsa, která jsem nahá viděl poprvé v životě, vlastně podruhé když mě ještě kojila ale to jsem si nepamatoval.

Konečně jeho pták přestal vystřikovat tu divnou tekutinu a mamka jej ještě pečlivě olizovala zatímco on chrochtal jako prase a šmátral jí rukama po prsou. Čekal jsem kdy mu vrazí pár facek za tu troufalost, ale ona místo toho jenom olizovala ten jeho nástroj, nyní již normální a usmívala se na něj. V tom si konečně všimla otevřených dveří a vytřeštila na mně oči.

„Ježíš ty jsi doma?“ vysoukala ze sebe překvapená, že mně vidí tak brzo, zatímco soused bleskurychle popadl svoje svršky, vyběhl z ložnice a ve vteřině za ním zabouchly dveře bytu.

Zůstal jsem v bytě sám. Byl jsem naprosto šokovaný, protože jsem naprosto nechápal co to vlastně dělali, ale určitě by se to asi tátovi nelíbilo. Vím jak vždycky okřikoval mamku, že ráda vystavuje svoje tělo na obdiv cizím chlapům a tušil jsem, že tohle by asi bylo příliš.

Nevěděl jsem co mám říci ani dělat, tak jsem se normálně otočil a vypadl do svého pokoje. Pustil jsem si telku, ale pořád jsem před očima viděl ten obrázek, máminy velké prsy jak je za ně drží ten chlap a naráží do ní svým zadkem, i to jak si pak nechala načůrat nebo co to ten chlap dělal, do své pusy a ještě se tvářila jak se jí to líbilo. Pak mně máma volala k večeři a tvářili jsem se jako by se nic nestalo ale oba jsme věděli, že ano.

Po večeři mi máma jako každou sobotu přinesla čistý ručník jako signál, že je sobotní koupání a já se šel vykoupat a vydrhnout, jak bylo mým zvykem.

Ležel jsem chvíli ve vaně a opět si promítal obrázky z ložnice a náhle jsem si všimnul, že mám v podbřišku takové divné brnění či co a můj ptáček se nějak divně zvětšoval. Polekal jsem se co se stalo, protože jsem ještě nic podobného nezažil. Uvědomil jsem si, že tím jak myslím na to co jsem viděl, mám takový zvláštní pocit který však byl velice příjemný.

Nakonec jsem se umyl a i když jsem při utírání mého ptáčka měl zvláštní pocit, skončil jsem v posteli. Četl jsem si prima detektivku když se náhle otevřely dveře a v nich stála mamka, čerstvě vykoupaná, v županu a s rozpačitým úsměvem na rtech.

„Nespíš, ještě?“ zeptala se mně zbytečně a sedla si na mojí postel. „Víš, netušila jsem, že se vrátíš tak brzo domů a proto si mně a toho pána překvapil. Je to náš soused, vždyť ho znáš. Víš nedělali jsme nic špatného, ale tátovi to raději neříkej, znáš ho, byl by z toho zbytečně nervák, ano?“ zeptala se nakonec úlisně a pohladila mně po tváři.

„Ale mami, vždyť jste byli oba nazí a on ti čůral do pusy a ty jsi držela a dělala, že se ti to líbilo, to by asi táta neviděl rád, že ne?“ oponoval jsem a viděl na máti, jak je nervózní.

„No, víš, to nebylo čůrání, to muži dělají a ty jsi přece také muž, že? Tak já tě to naučím abys viděl, že to nebylo nic špatného a zůstane to potom mezi námi ano?“ vychrlila ze sebe mamka a než jsem se vzpamatoval, svlékla ze sebe župan a zůstala přede mnou stát nahá. Zčervenal jsem studem, protože jsem maminku ještě nikdy takhle neviděl a moc se mi líbila a toužil jsem najednou se jí dotýkat tak jak jsem viděl souseda.

„No tak chlapečka taky svlékneme!“ říkala mamka a rychle ze mně stáhla pyžamo až jsem před ní ležel na posteli nahý a stydlavý. Rukama jsem si zakryl ptáčka, ale mamka mi ruce odtáhla se slovy: „No to ne, podíváme se co tam máme, počkej!“ a sklonila se nade mne, až mně její vlasy zašimraly na břiše. Její prsy se ocitly před mýma očima a já toužil se jich dotknout. Znovu jsem si vzpomněl na scénu v ložnici a současně jsem pocítil jak se můj ptáček nějak pohnul.

„A copak to vidím, na co myslí můj synáček, že se jeho ptáček probouzí? Na to cos viděl? A toužíš to taky zažít? Maminka ti to dovolí, neboj se, pohlaď si moje prsa, pevně je sevři a také jejich bradavky. Určitě se ti to bude líbit a mně samozřejmě taky!“ chrlila ze sebe vyzývavě a sama mi vložila svůj prs do ruky.

Opatrně jsem jej pohladil a nakonec i trochu sevřel s obavou, aby jí to nebolelo. Sáhl jsem si i na bradavku a zdálo se mi, že nějak bobtná či co. Ucukl jsem rukou, ale maminka se zasmála.

„Jen se neboj, to nebolí, víš ženské prsy potřebují pořádně sevřít a bradavky rovněž, to mají ženy rády!“ radila mi zkušeně a sama si mačkala své prsa a bradavky jako ukázku.

Neklidně jsem pomýšlel na to, jak sebou můj ptáček nějak podivně cuká a hýbe a mamka si toho pochopitelně všimla a náhle jej sevřela do své ruky, až jsem sebou leknutím škubnul.

„Neboj se, já ti ho neukousnu i když musím říci, že je k nakousnutí!“ smála se mamka a na dotvrzení svých slov najednou otevřela ústa a strčila si mého ptáčka do nich.

Ucítil jsem její jemné zoubky a pak rty jak po něm jezdí a náhle se ty moje divný pocity začaly stupňovat a ptáček začal nějak divně bobtnat a růst v matčiných ústech.

Držel jsem se pevně matčiných prsů a už zcela podřízen jejím ústům jsem čekal, co se bude dít dál. Nebyl jsem schopen odporu, protože ta slast z toho nového pocitu byla silnější než nějaká snaha o odpor. Maminka to na mně viděla, protože přestala žertovat a beze slova sála a mého ptáčka a jezdila po něm svými rty až zajížděl někam do jejího krku. Bylo to tak silné, že jsem začal nejdříve potichu a pak čím dál tím víc nahlas sténat jako v těch filmech.

Už jsem začínal tušit, proč se tam sténá. Maminka náhle uchopila jednu mojí ruku a strčila si jí mezi své nohy. „Cítíš to mokro, tak tady mně hlaď a neboj se strčit prsty nebo ruku dovnitř!“ šeptala divným hlasem a já skutečně cítil jak v houštině chlupů jezdím přes nějaké vlhké místo které se náhle začalo pod mýma prstama rozevírat až jsem prsty zajel do nějaké vlhké a horké škvíry. Tušil jsem, že to je ten ženský orgán který je na všech zdech znázorněn jako kosočtverec a kterému všichni, kluci i holky říkají píča nebo kunda.

Maminka však přerušila moje přemýšlení výkřikem: „Ano, tam mi strkej prsty prosím tě a pořádně“! a její hlas zněl nějak zvláštně Polekaně jsem poslechl a zjistil, že se do té věci vejdou postupně všechny mé prsty a nakonec jsem tam zasunul i celou ruku. Mám jí sice docela malou, ale i tak jsem byl překvapen svým objevem.

Maminka na to reagovala vzepjetím svého těla a zamumláním, neboť ve svých ústech žmoulala mého ptáčka a to takovým způsobem, že jsem již tu slast nemohl vydržet.

Začal jsem maminku prosit ať už mně nechá, že to nemůžu vydržet, ale ona však jen vrtěla hlavou a zrychlila práci svých úst. Začal jsem sebou házet vší silou ve snaze dostat svého ptáčka z jejích úst ale marně, držela mně pevně a já již začal málem ztrácet vědomí.

Náhle jsem měl pocit jako když chce něco ze mne vytrysknout a začal jsem křičet, že snad budu čůrat ať mně proboha pustí. Cítil jsem jak sebou začal můj ptáček škubat a cítila to asi i maminka, protože náhle mého ptáčka vyndala a držela si ho před otevřenými ústy jako sousedova.

Teprve nyní jsem viděl, že vypadá úplně jinak, o mnoho delší a tlustší než obyčejně. Nevěděl jsem čím to je, ale víc jsem na to nemyslel. To jsem již nešťastně kňučel, že už čůrám a v tom okamžiku jsem uviděl jak sebou můj ptáček mohutně škubnul a vytryskl z něj velký gejzír bílé tekutiny a ještě jeden a ještě jeden. Dopadaly do maminčiných otevřených ústa a ona přímo labužnicky polykala co mohla aby ani jedna kapka nepřišla nazmar.

Bylo to něco nepředstavitelně krásného ten pocit uvolňování a v tom okamžiku mně bylo všechno jedno a poddával jsem se jenom jemu, zatímco maminka pečlivě olizovala poslední kapky. Konečně se můj ptáček zklidnil a já pocítil něco jako únavu z prožitého nesmírného napětí.

Teprve nyní jsem si uvědomil, že mám dosud zasunutou ruku v maminčině štěrbince mezi nohama a maminka si jí sama svojí rukou vrážela hlouběji a zase povytahovala ven. Přitom stále jazykem hladila mého ptáčka který na rozdíl od sousedova zůstal ve své velké podobě.

Náhle se zvedla a začala si na mně sedat. Lekl jsem se, že mi mého ptáčka zlomí, protože si ho pevně držela rukou pod sebou, ale k mému překvapení se začal bořit do nějakého otvoru který se před ním pružně rozestupoval a on se zapichoval hlouběji a hlouběji do maminčina břicha až jsem se lekl, že vyjede ústy ven. Konečně na něco narazil, ale maminka se zavrtěla tak, že zajel ještě hlouběji až si dosedla na mé tělo a dál to nešlo.

Maminčin výraz přitom napovídal, že to musí být pro ní určitě stejně krásné jako pro mně, protože jsem cítil jak je můj ptáček slastně obepínán sametovým sevřením.

Její prsy visely těsně nad mým obličejem až se bradavky dotýkaly mých tváří. Náhle jednu z nich uchopila a sama mi jí strčila do úst s tím, abych je sál a lízal. Nemusela mně pobízet, protože se mi to hrozně líbilo takto si hrát s jejími prsy a ochotně jsem je osahával a nadzvedával abych si vychutnal jejich pružnost a plnost. Nikdy předtím jsem nic takového nezažil a ani jsem netušil, že něco takového je možné a hlavně, že je to tak krásné a divně vzrušující.

Při hraní s těmi nádhernými balony mně rušilo maminčino poskakování na mně, neboť bylo čím dál tím divočejší a maminka přitom tak podivně sténala až začala úplně křičet, ale podle výrazu tváře to bylo asi slastí a ne bolestí.

I já jsem cítil, že se blíží podobný pocit jaký jsem již jednou zažil a při němž ze mě začala vystřikovat ta podivná tekutina a strašně se mi to líbilo, že jsem byl schopen i klidně zemřít. Jenomže maminka se náhle začala prudce kroutit a cítil jsem jak se okolo mého ptáčka něco stahuje a náhle začala kolem něj proudit nějaká tekutina až jsem si myslel, že se snad maminka počůrala, protože mi to teklo po nohách na prostěradlo. Ale maminka se nenechala rušit a divoce po mně jezdila až náhle odpadla a skácela se na mne, prudce oddychujíc.

Bylo mi to hrozně nepříjemné protože jsem již začal cítit jak se přibližuje ten můj slastný okamžik ale takto opět zmizel. Začal jsem fňukat až se mně maminka zeptala co se děje a já jí po pravdě odpověděl, že jsem chtěl opět prožít tu slast jako předtím v jejích ústech ale tím jak odpadla, slast zmizela.

Zasmála se a řekla, že se tedy můžu do ní udělat (netušil jsem co tím myslí) ať si řeknu jak to chci s ní dělat. Špitl jsem nesměle, že bych to rád zkusil jako ten soused, protože jsem si uvědomil, že to bylo ono co dělal, a ne že jen tak vrážel mamince svoje břicho na její zadek.

„No ty si troufáš, je vidět, že jsi správný chlap, ti to mají nejraději zezadu!“ řekla šibalsky maminka a vstala z postele. Opřela se o pelest a tím na mně vystrčila svojí zadní část. Nesměle jsem přistoupil za ní a nevěděl jak a kam do ní svého ptáčka strčit. Náhle jsem viděl dva otvory, jeden menší a pod ním větší rozchlípeny a celý mokrý.

Maminka se opět zasmála mé neznalosti a sama si rukou přitáhla mého ptáčka ke své škvíře. Nasadila si jej na okraj a poručila, abych do mí zajel. Přirazil jsem tak jak jsem viděl souseda a náhle jsem se opět svým ptáčkem ocitl v tom již důvěrně známém prostředí.

Pochopil jsem, že ty pohyby souseda byly vlastně přirážení na matčin zadek a já je začal opakovat s takovou vervou, že jsem za chvíli opět cítil jak ve mně stoupá ta slast.

Neudržel jsem se a rovněž uchopil maminku za její kývající se prsy a vychutnával si jejich tvar a plnost. Mamince se moje počínání asi také líbilo, protože náhle začala znova sténat a cítil jsem další stahy na svém ptáčkovi až jsem dostal strach, že mně opět přeruší v tom nejlepším.

Držel jsem jí proto ze všech sil za její prsa a vrážel do ní svého ptáčka jako divý. Za chvíli již začala křičet ať toho nechám, že má již pipku celou bolavou. Házela sebou tak silně, že se jí povedlo z mého ptáčka sjet a jak jsem ho chtěl vrazit nazpátek, zajel jsem omylem do té vrchní dírky až silně zařvala, co dělám. Jenomže já už byl mimo a vnímal jenom stoupající pocit slasti, zvýšený tím, že ta druhá dírka byla mnohem těsnější, což mně dráždilo ještě víc.

Konečně jsem již ucítil ten stoupající tlak ve svém podbřišku a já strnul v obrovském gejzíru který prudce dopadl do maminčiných střev až polekaně vykřikla. Další gejzíry již stříkaly ven, protože maminka ze mě sjela a rychle se otočila tak, aby stačila výstřiky mého ptáčka chytat do svých otevřených úst.

Nakonec si jej zasunula mezi své visící prsy a jezdila s nimi po něm až ze sebe dostal úplně vše co v něm bylo. Unaveně jsem klesl pozpátku na postel zatímco maminka s chutí vysála poslední zbytky bílé tekutiny a nakonec si lehla vedle mne.

„Tak se ti to líbilo, milovat se s maminkou?“ zeptala se mně a dívala se na mně jak se tvářím. Po pravdě jsem řekl, že se mi to moc líbilo, ale, že nevím co tomu řekne tatínek.

„Tak víš co, maličký, my mu to neřekneme, bude to takové naše tajemství a ani o tom sousedovi. Budeme to dělat spolu vždy když nebude táta doma a necháme si to pouze pro sebe. Souhlasíš?“ zeptala se mně a přitiskla se ke mně ve vášnivém polibku. Ochotně jsem jí to slíbil, protože představa, že bychom si to mohli s maminkou opakovat častěji mně úplně uchvátila. A musím říci do budoucna, že tomu tak bylo a velice často, protože tatínek jezdil velice často na dlouhé služební cesty. Díky tomu se již asi u nás žádný soused neobjevil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *