Moje 21. narozeniny II.

Byl jsem rozrušen a rozdrážděn až k šílenství, stejně jako moje matka. Alkohol v našich hlavách smazal veškeré naše zábrany a naší mysl ovládl chtíč a smyslnost. Nikdy předtím by mně nenapadlo, že budu jazykem mrdat matčinu pochvu, zatímco se ona bude svíjet slastí a hlasitě sténat jako v nejdivočejším pornofilmu! Její pochva byla tak horká a mokrá, pysky již široce rozevřené a připravené na útok mého penisu.

„Nemuč mně už a vraž toho svýho čuráka do mně, synáčku!“ škemrala matka a rukama nedočkavě hledala můj ztopořený penis, mokrý od předkrmu z toho vrzušení.

Cítil jsem jak její palec jezdí přes špičku mokrého žaludu a pak kroužkem z palce a ukazováku jezdila v mém nejcitlivějším místě – uzdičce. Bylo vidět, že se matka vyznala v dráždění mužského pohlaví a uměla to velice perfektně. I jí vzrušovalo pomyšlení na to, že si takto hraje s penisem svého syna, který jí tak krásně líže její pochvu!

Už jsem to nemohl vydržet, přesunul se na matčino chtivé tělo abych jí mohl mrdat. Začal jsem tlačit penis do její pochvy a zjistil, že je neobyčejně těsná! Zvýšil jsem úsilí ale ona zakoktala: „Dělej pomalu a po kouskách, jsi skutečně příliš velký!“

Byl jsem již skutečně rozdrážděn. Začal jsem jí znovu líbat na povolné rty a přitom jsem jí rozepnul podprsenku kterou měla dosud na sobě. Matka si sama stáhla ramínka a odhodila zbytečnou podprsenku, vystavujíc mi tak na odiv svoje nádherné kozy.

„Líbím se ti, miláčku?“ zeptala se s koketním úsměvem, zatímco její ruka jemně třela mokrý žalud mého penisu. „Ano, ano, líbíš, líbí se mi tvoje prsa, maminko!“ přiznal jsem zmožený vzrušením.

„Jsou tvoje, hraj si s nimi, líbí se mi, když si muž při milování hraje s mými prsy! Neboj se, jen je vem do dlaní, podívej jaké mám vzrušené bradavky!!“ vyzvala mně matka prostě a dívala se, jak chtivě nabírám její plné prsy do dlaní, zkouším jejich pružnost a velkost, nemohouc se nabažit té nádhery.

Její ruka zatím zkušeně nasadila můj mokvající penis špičkou žaludu do středu její široce rozevřené pochvy a pak tlakem na můj zadek zasouvala můj píst do svého úzkého vchodu.

Pomalu, po kouskách jsem zajížděl do matčiny pochvy, roztahoval její tunel lásky až k prasknutí a cítil jak mně její pochva sametově a vlhce obepíná a tiskne. „Bože, já strkám penis do matčiny pochvy!“ uvědomil jsem si a přejela mně elektrická vlna chtíče.

Už jsem se neovládl a divoce zarazil zbývající část penisu do matky. Hlasitě vykřikla a její tělo se prudce vzepjalo vzhůru, bolestí, překvapením a posléze slastí. Cítil jsem jak penis zajel až po kořen do matčiny pochvy, která mně silně obepínala a tiskla svými teple vlhkými stěnami a svíráním dráždila můj penis po jeho celé délce.

„Ano, už je tam. Bože to je obr, počkej chviličku ať si zvyknu! A teď začni mrdat, mrdej svojí chtivou matku, mrdej a neboj se, nemusíš mně šetřit!“ zvolala matka a její tělo se chvělo smyslností a touhou stejně jako moje.

Rukama tiskla mojí hlavu na svoje nádherné kozy a sama mi nabídla jednu ze ztopořených bradavek. Sevřel jsem ji mezi rty a divoce sál a laskal jazykem, zatímco jsem pomalu začal vytahovat penis z její pochvy až na kraj a pak opět zajíždět zpět.

Matka mi zkušeně pomáhala přirážením svého klínu proti mému, její těsná pochva dráždivě obepínala můj penis, jak jsem v ní jezdil divoce sem a tam. Drtil jsem její kozy v dlaních a jemně kousal její bradavky, což jí nesmírně vzrušovalo a dráždilo stejně jako mně.

Konečně jsem mohl vidět její nádherné kozy a dokonce s nimi dělat věci, o kterých jsem jen snil. Pak mně její nohy pevně obemkly a její ústa šeptala hlasem chvějícím se vášní a vzrušením: „Mrdej, nepřestávej, chtěla bych abys mně takhle mrdal věčně a nikdy neskončil!“

Její slova mně vzrušila ještě více, vždyť je šeptala vlastní matka, její tělo jsem měl v rukách a v její pochvě jsem jezdil svým penisem! Pak se její dlouhé zaryly do mých zad až jsem vykřikl bolestí, zatímco ona začala sténat a křičet slastí.

Cítil jsem jak se její pochva cuká a kroutí nastupujícím orgasmem stejně jako se začalo cukat a svíjet celé její tělo. „Och Bože, už jsem! Bože ty jsi mně udělal! Dělal jsi vlastní matku! Mrdej, nepřestávej, mrdééééj!“ křičela zdivočelá chtíčem a slastí, zatímco se její štíhlé pružné tělo svíjelo a kroutilo pode mnou v orgasmickém záchvatu.

Byl jsem z toho tak rozdrážděný, že dlouho netrvalo a cítil jsem, že se blíží i můj výstřik. „Už budu taky! Už budu stříkat!“ vykřikl jsem a snažil se vytáhnout čuráka z její pochvy abych nestříkal semeno do ní.

Matka však byla jiného mínění. Její ruce pevně obemkly můj zadek a tiskly jej k sobě tak, abych nemohl z její pochvy vyjet. „Jen stříkej, neboj se můžeš, stříkej do mně, stříkej svoje semeno do své matky! Chci cítit jak sebou tvůj čurák cuká v mém těle, chci cítit jak tvoje horké semeno dopadá na dno mojí pochvy!“ křičela vášnivě a její nehty drásaly mojí kůži.

Nemohl jsem již nic dělat, cítil jsem jak se mi žene semeno tělem vzhůru a jako láva míří ven z mého penisu do hlubiny matčiny pochvy. „Áááá, úúúúž, úúúúž stříkám! Bože už stříkáááám!“ křičel jsem hlasitě a prudkými přírazy jsem zarazil penis do matčiny pochvy pokaždé, když jsem cítil jak sebou škube a chrlí ze sebe ohromné chuchvalce semene.

Bože, já stříkám semeno tam, kde jsem byl sám počat! uvědomil jsem si s divokým vzrušením a pokračoval v mrdání matčiny pochvy i když už jsem do ní vyprázdnil svoje zásoby semene…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *