Poprvé s matkou II.

Natáhla se nade mne a uchopila do rukou můj tvrdý penis s kondomem. Zahlédl jsem její pochvu jak roztahovala co nejvíce nohy a směřovala ruku s penisem mezi ně.

Špička mého penisu se dotkla její pochvy, byla tak nádherně horká. Podívala se mi do očí a začala si pomalu sedat.

Pomalu klouzal můj penis do její těsné, vlhké a horké pochvy a já poprvé cítil ten nádherný pocit. Mám pyj v matčině pochvě, och to je neuvěřitelné, vzrušení mně zcela ovládlo. Měl jsem penis celou délkou zasunutý v matčině pochvě!

„Oh, jak já to mám ráda Tomáši, kdybys jen věděl!“ šeptala hlasem změněným vzrušením. Nevěděl jsem co na to říci. „Ach maminko!“ vydechl jsem slastí.

Ona se začala pomalu na mně hýbat, její zadeček se zvedal nahoru a dolů a já cítil jak se její těsná pochva pohybuje a klouže po mém třesoucím se penisu. Viděl jsem jak se můj penis v kondomu objevuje a opět mizí v její pochvě, její nádherné prsy se houpaly před mýma očima a již to na mně přišlo.

Náhle jsem cítil divný pocit ve slabinách, něco se hrnulo z mého těla ven a já s nesmírně úlevnou slastí začal stříkat svoje semeno!

Bylo to neuvěřitelné, cítil jsem jak mně maminka svojí pochvou ždíme s podivným leskem v očích, zatímco jsem plnil kondom vrchovatě svým panickým semenem.

„Ach maminko, maminko, to je nádhera!“ sténal jsem zatímco se na mně usmívala. „Ale miláčku, tak rychle?“ Začal jsem koktat výmluvu, ale ona mně s úsměvem přerušila. „Ale ty můj chlapečku, všichni hoši mají tento problém, když se poprvé milují. Byl jsi úžasný! A nyní se podívej jak máš postupovat s tím kondomem!“

Uchopila můj penis v kořeni i s kondomem a opatrně jej vytáhla ven ze své mokré pochvy. Ten kondom byl z venku mokrý z jejích šťáv a uvnitř byl plný mého semene. Uchopila kondom do jedné ruky, druhou si předržela můj penis a opatrně z něho kondom stáhla tak, aby nevytekl.

Stála před mojí postelí a povídá: „Sedni si hezky tady na postel!“ Poslechl jsem jí a sedl jsem si na kraj postele. Maminka si klekla přede mne na zem a položila svoje ruce na moje stehna.

„Teď, dříve než začneš další hrátky si musíš očistit svůj penis a já ti ukážu nejlepší metodu, která se velice zamlouvá všem mužům. Ukáži ti to, jestli chceš!“ dívala se na mně. Opět jsem jenom rozpačitě kývl hlavou.

Maminka se na mně usmála, sklonila hlavu a sevřela můj penis ve svých nádherných horkých a vlhkých ústech. Ucítil jsem její hebký jazyk kmitající po mém penisu a žaludu. Nemohl jsem tomu uvěřit, že to je skutečnost. Moje maminka klečí přede mnou nahá, její těžké hebké prsy mně hladí po stehnech a můj penis laská ve svých ústech!

Najednou přestala a pohlédla na mně. „Ach Tomáši, ty tak lahodně chutnáš!“ Znovu vsála můj penis do svých úst a po několika vteřinách jsem cítil jak je již opět tvrdý a nedočkavý. Usmála se a řekla: „Ty jsi tak krásný chlapec, jak já miluji ten tvůj mladý tvrdý penis!“

Začala opět cucat a lízat můj penis. Och to byla slast! Díval jsem se na její ústa jak jezdí po mém penisu nahoru a dolů, až se jeho špička dotýkala jejích mandlí. Jemně jej tiskla svými rty a jazykem lízala špičku žaludu, obzvlášť malinkou dírku ve špičce.

Rukama uchopila moje ruce a přiložila si je na své prsy. Vzrušeně jsem je začal hladit a tisknout, šílený z jejich hebkosti a pružnosti. Cítil jsem jak jejich naběhlé bradavky škrábou moje dlaně a opatrně je tisknul prsty.

Bylo toho ale na mne moc. Hrál jsem si s jejími prsy pouze několik minut a již jsem opět cítil ten tlak ve svých slabinách! „Oh, maminko, já už zase stříkám, stříkááááámm!!“

Nyní měla můj přetékající penis ve svých ústech a k mému úžasu z něho jemně vysávala všechno moje sperma tryskající v bílých chuchvalcích do jejího krku. Sála můj cukající se penis jako kojenec saje mateřský prs, ale bylo to úžasné!

Mamka spolykala pečlivě všechno moje semeno, stejně pečlivě olízala můj mokrý lepkavý penis a když skončila, usmála se na mně a řekla: „Oh ty jsi můj nádherný chlapeček a chutnáš tak hezky, že bych tě mohla takto snídat stále!“

Zvedla se se země, ulehla vedle mne a já položil svojí hlavu na její prsa. Přikryla nás oba pokrývkou a jej ruce laskaly mojí hlavu.

Zašeptala: „Mohl bys své matce rovněž prokázat službu?“ „Ano maminko, udělám co budeš chtít!“ odpověděl jsem vděčně. „Prosím tě, cucej moje bradavky stejně jako jsi to dělal po svém narození!“

Ochotně jsem vsál jednu bradavku jejího velkého prsu a začal jí sát a cucat a lízat jazykem co nejlépe jsem uměl.

Vzdychla: „Och ano Tomáši, to je ono, ty jsi tak hodný syn. Ale chci abys mi slíbil, že nikdy nebudeš masturbovat, ok? Když budeš vzrušený a nadržený, můžeš souložit se mnou když budeme mít čas a tvoje sestra nebude doma. Myslím si, že to potřebuješ trénovat. A když nebudeme sami nebo nebude dost času, můžu ti takto hezky vykouřit tvého ptáčka v koupelně aby se ti ulevilo. Dobře?“

Podíval jsem se na ní a odpověděl: „Ano maminko a promiň, že to ještě neumím tak dobře dělat.“ Byla překvapená. „Ale ne baby. Ty jsi úžasný, ale ještě trochu malý a zbrklý na tak starou ženu jako jsem já!“

„Ale ne maminko, ty nejsi stará, jsi nádherná sexy žena!“ odporoval jsem jí. Zasmála se a řekla, „Děkuji ti ty moje zlatíčko, ale teď už je čas jít spát, ano?“ Přikývl jsem, opět položil svojí hlavu na její nádherná hebká prsa a v několika minutách jsem se ocitl ve světě snů.

Příští ráno když jsem se vzbudil jsem si pomyslel jaký jsem měl nádherný sen. Ale v tom jsem zahlédl matku v županu jak vychází z mého pokoje. Byla to skutečnost! Moje vlastní matka mně svedla! Cítil jsem se tak nádherně a šťastně.

Slyšel jsem jemné bzučení sprchy. To mohla být pouze maminka. Přidal jsem se k ní, byla překvapená když jsem vešel za ní do sprchy. Pak mně však vášnivě políbila na ústa! To nebyl mateřský polibek, to byl divoký milenecký polibek.

Pak jsme se začali ve sprše milovat ale bez kondomu, který jsme již nikdy nepoužili. Poprvé jsem mohl stříkat semeno přímo do její pochvy a ona přitom divoce sténala slastí. Milovali jsme se dlouze a tvrdě, pomalu jsem získával zkušenosti a maminka byla mile překvapená mojí výdrží a chutí.

Nyní mi je již 23 let a stále se s maminkou milujeme. Ona již nikdy neměla jiného milence. Nikdo neví o našem vztahu kromě sestry. Té je nyní 17 let a již před rokem přišla na moje a matčino tajemství, ale to je již jiný příběh…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *