Správka I.

Byl jsem trochu otrávenej, protože mě odpoledne zastavila skoro sousedka, kámoška ženy, že by potřebovala zas něco spravit a jestli se prej zastavím.

Slíbil jsem samozřejmě že jo, je to fajn holka, i když na můj vkus zbytečně moc štíhlá, na to jak je vysoká. Je taky trochu moc upovídaná, taková domácí buchtička – možná za to ale můžou její dva malí kluci, s kterejma je na mateřský, hloupá totiž není a srandě rozumí.

Nechodí za mnou často, ale její Franta je věčně pryč, jezdí s kamionem, takže je na všechno sama a občas prostě nezvládá. No a já zas pomůžu rád, vždycky spolu pokecáme, něco málo popijem.

Minule jsem se zdržel až co dala kluky spát a to bylo vážně fajn, skoro se mi ani nechtělo domů. A zdálo se mi, že ani ona mě nechce moc pouštět… No ale nebylo nic. Přesto jsem byl dneska otrávenej jen napůl – a vyrazil tam až když se smrákalo.

Vítala mě jak spasitele, dneska měla obyčejný, tenký šedivý tepláky a nějakou mikinku; menšího kluka na ruce, většího budulínka za zadkem, jako vždycky. Neznám lepší antikoncepci.

Hrál jsem slušňáka a pustil se hned do tý tekoucí pračky. Byla to vcelku hračka, i s „pomocí“ většího cipííska za necelou hodinu spraveno se vším všudy. Vypočítal jsem to dobře, v půlce už Katka přišla, jestli mi nebude vadit, když malýho vykoupe. Jasně že jsem nebyl proti.

Napustila vodu do vaničky a pak přinesla výskajícího naháče. Asi kvůli mě byl pěkně dovádivej, cákal tak, že jsem byl zlitej i já, natožpak Káťa. Při pohledu zdola to bylo obzvlášť zajímavý, menší, ale pevný prsa jí trčely nad plochým bříškem, jedna velká mokrá skrvna byla hříšně blízko rozkroku…

Jak s malým zápolila a podávala si nějaký šampony a olejíčky, Katka se otáčela jak primabalerýna a párkrát se mi stehnem nebo zadkem otřela o hlavu. Nejdřív se omlouvala, ale potřetí už na mě jenom omluvně shlídla. A já najednou zjistil, že mám hroznou chuť ten její malej zadeček pořádně sevřít a vyzkoušet, jak moc pevný prsa má.

Spravování mi při tom všem samozřejmě od ruky moc nešlo, takže skončili dřív než já. Na odchodu s malým zabaleným do osušky mě těma svejma dlouhejma nohama překročila jakoby se nechumelilo, jeden okamžik jsem měl její rozkrok naplno přitisknutej k obličeji.

Má ho širokej, je ten typ ženský, co když stojí nahá s nohama trochu od sebe, má škvíru přímo až ke kačence. Krásně to zavonělo. Chvilku jsem se z toho vzpamatovával, a než se mi to povedlo úplně, byla zpátky.

Dřepla si ke mě, pořád v tý mokrý mikince, nalepený na její tělo. Měla nějakou nízkou podprsenku, hezkou, krajkovou. „Tak jak to vypadá, půjde to?“ Vypadala že má fakt starost, tak jsem jí ujistil, že za chvilku to bude ok. Rozzářila se a vlepila mi hubana na tvář.

To bylo prvně, kdy jsme se políbili a docela se mi to líbilo, dal bych si říct i víc hubiček. Možná to na mě bylo vidět nebo jestli jí došla naše vzájemná blízkost, nevím. Každopádně se zarazila a trochu nejistě začala vstávat.

Abych vrátil atmosféru do dřívějších bezstarostných kolejí, prohodil jsem k ní: „Klidně vykoupej i mýho pomocníka, je jak čuně.“ Usmála se na mě a já jí zdola zase koukal do klína. „Mokřejší už bejt taky asi nemůžem, tak co.“ A neodolal jsem, abych jí trochu neotestoval: „A já si to tu dole navíc docela užívám.“

Zvednul jsem významně obočí a ona fakt kapku zrůžověla. Jak říkám, hloupá není! Smála se podezřele nahlas, když odcházela chytit malýho Toma, rozhodně věděla, o co jde. Říkal jsem si, schválně kam až to nechá zajít.

Byla bleskem zpátky, zase mě překročila, tentokrát se mi o nos otřela zadečkem. No co, taky dobrý. Tom byl bohužel v klidu, takže s ním žádný tancování ani drcání do mě nebylo. Alespoň jsem jí teda dvakrát chytl za kotník a nadzvedl jí jemně nohu, protože mi stoupla na provázek, co jsem tam chytře narafičil. Poprvé vyjekla a cukla nohou do strany, podruhý mi zatlačila proti ruce okamžitě, jak jsem se jí dotkl. Jakoby na to čekala…

Nato jsem se rozhodl to tady ukončit, takže jsem si oprášil ruce a pomalu se zvedl. Byla skloněná nad vanu, nohy mírně rozkročený. Jak jsem vstával, jemně jsem se o ní otíral, nejdřív ramenem a jednou rukou, dlaní jsem jí přejel po lýtku, pak jsem jí obkročil a dotýkali jsme se stehny.

Na moment ztuhla, ale pak v klidu pokračovala v mytí kluka, jakoby se nedělo nic výjimečnýho. Nahnul jsem se proto k ní, ruku jí položil kolem pasu – a vybouleným rozkrokem se jí přitiskl naplno na zadek. Zašeptal jsem jí přímo do ucha: „Já jsem tu hotovej, budu v pokoji.“ Jen nerad jsem se od ní odlepil, na rozloučenou se mi zdálo, že dokonce laškovně zavrtěla zadečkem…

Kecnul jsem sebou do jejich lenošky a potřeboval se něčeho napít. Byl jsem celej natěšenej a to se mi teda u týhle holky zdálo dřív nemožný. Můj těšitel byl z toho tak v pozoru, že to bylo až nepříjemný a já si říkal, co bude až přijde.

Nečekal jsem na ní dlouho, moc se s klukama nemazlila. Když vešla, zastavila se na moment ve dveřích. Pak zhasla velký světlo v obýváku, vidět byla jen její štíhlá silueta orámovaná světlem z chodby. Myslel jsem, že půjde rovnou ke mě, ale na poslední chvíli si to rozmyslela, prošla kolem gauče a rozsvítila stojací lampu.

Měla příjemný, měkký světlo. Zaklonil jsem hlavu a díval se na ní, stála přímo za mnou. Oči se jí leskly a přitom byla… no fakt mi přišlo že nejistá, jak na první schůzce.

Moc se mi v tu chvíli líbila. Usmál jsem se na ní, bezděky mi to oplatila. Natáhl jsem se k ní a pohladil jí po ruce. Pak jsem potichu řekl: „Nechceš si chvilku povídat, než půjdu?“

Bylo znát, že jsem jí dostal, překvapením trochu vykulila oči: „Povídat?? No, dobře… to můžem.“ Pak dodala: „Budu ráda,“ trochu zklamaně.

Držel jsem jí za ruku a vedl jí, když obešla gauč, a pak jsem jí nekompromisně posadil těsně vedle sebe. Ne že by se nějak zvlášť bránila.

Pořád ještě jsem jí držel, jemně, jen za prsty. Dlaní jsem skončil na svým stehně, ale prsty už jsem byl na její polovině. Druhou rukou jsem jí nenuceně objal kolem ramen a pohodlně se rozvalil…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *