Správka II.

Seděla vedle mě trochu tuhá, nohy u sebe. Něčím hezky voněla, musela to stihnout po koupání. Navíc si převlékla i tu mikinu, měla nějaký volný triko s širokými rukávy… a jak jsem si teď všiml, už neměla ani podprsenku.

„Koukám, že jsi se musela převlíknout skoro celá,“ usmál jsem se jí do ucha. Zavrtěla se, ale ruku mi ze své nevykroutila, ani se nebránila ruce kolem ramen, kterou jsem měl zlehka položenou na její paži.

„Úplně celá ne,“ mrkla na mě a zas měla ten šelmovský pohled. Potěšila mě, konverzace hned nabrala výborný směr, nedalo se nepokračovat.

„Vážně? Přišlo mi, že máš mokrý i kalhotky, když jsme tam končili.“ Trochu jsem k ní naklonil hlavu a rukou sjel z paže na bok a položil jí dlaň na břicho. Prsty jsem měl na podbřišku: „Tady někde byla pořádná skvrna… že by už to uschlo?“ A začal jsem jí tam hladit.

Měla fakt jiný i kalhoty, byly suchý, z tenoučký, příjemný látky. Cítil jsem pod ní její pevný tělo, ztuhlý tím dotekem. Nic neříkala, vypadalo to, že neví, co má dělat. Ale nepříjemný jí to jistě nebylo. Tak jsem si jí posunul, aby se opřela zády o mě a brouknul jí přímo do ucha: „Opři se o mě, chvilku si odpočiň. Máš na to nárok.“

Pořád jsem jí pomalu hladil na bříšku, prsty druhé ruky jsem si začal hrát s její dlaní a štíhlými prsty. Najednou byla krásně vláčná, jako omámená. Opírala se o mě zády, hlavou o mé rameno a tulila se tváří k mojí. Jednou rukou si pohrávala s mými prsty a druhou přikryla dlaň, kterou jsem jí hladil na břiše.

„To je příjemný,“ zas jsem jí spokojeně brouknul. Opět nic neřekla, ale vypletla si ruku z mojí a položila mi jí na stehno. Pomalu ho začala zkoumat, hladit. Bylo to jak dotek motýla, lehoučký a přitom jsem věděl o každým místečku, který přejela.

Sjel jsem jí taky na stehno, hladil jsem ho dlouhými tahy po celé délce kam až jsem dosáhl. Druhou rukou, teď už volnou, jsem jí znovu sjel na bříško. Fascinovalo mě, byl to takovej rozdíl proti tomu, co jsem měl doma. Normálně jsem se svou festovnější ženou maximálně spokojenej, ale dneska mě ty minimalistický velikosti strašně vzrušovaly.

Přestala mě hladit, její ruka na mě spočinula mrtvou vahou, jakoby už na víc neměla sílu. To já měl síly a touhy na rozdávání, takže jsem jí přestal hladit stehno a zajel rukou zevnitř pod něj. Lehce jsem zatáhl, poslušně zvedla koleno a dala si nohu nahoru na gauč. Rázem jsem měl celé její stehno pro sebe a rozkrok zvoucí k sobě.

Pomalu jsem jí zase hladil, rukou sjížděl na vnitřní stranu stehna a pořád se blížil k jejímu klínu. Měla otevřená ústa a nahlas oddechovala.

Když jsem konečně sjel až přímo na střed a přitiskl jí dlaň na rozkrok, vydechla o poznání hlasitěji. Ale oči neotevřela… jen roztáhla nohy ještě trochu víc.

Začal jsem jí tam třít, nejdřív jemně, postupně jsem přitvrzoval. Druhá ruka mezitím putovala vzhůru, zastavila se až na pevném kopečku jejího prsu.

Opravdu neměla podprsenku a bradavka jí přes látku trika trčela dychtivě vpřed. Laskal jsem jí, ale za chvilku jsem zatoužil cítit její kůži, šaty mi už vážně vadily.

První na řadě byl klín. Zatímco jsem jí dál laskal ňadro, zajel jsem druhou rukou nahoru a vzápětí zase dolů, ale už pod látkou kalhot. Měla na sobě nějaké úzké kalhotky, tam jsem se zatím nedral. Stačilo mi sjet podél jejich chladivé hebkosti dolů, do toho tepla, co mě k sobě vábilo.

Měla velké, masité pysky a už byla řádně vlhká. Když jsem se prsty dotkl její šterbiny, znovu hlasitě vzdychla. Objížděl jsem bříšky prstů, kam až jsem mohl, ale vadily mi kalhoty, byly moc těsné. Pustil jsem tedy, nerad, její prsíčko a rozepnul jí je – měla poklopec na tři knoflíky.

Teď už bylo místa dost, trochu jsem jí je shrnul dolů a mohl prsty objíždět celý rozkrok. Začala se pode mnou prohýbat a vypínat se proti nim, takže jsem neváhal, přitiskl na ní celou dlaň a prsty zajel pod ní mezi půlky a nadzvedl jí.

Znovu vydechla, tlačila se proti mě. Já jí zatím druhou rukou sundaval kalhoty. Byla vážně lehoučká, měl jsem pocit, že mám v ruce krásnou hračku.

Jakmile byly pod koleny, kalhoty sklouzly na zem už samy. Zahýbala kotníkem a když si nohu úplně uvolnila z kalhot, sama jí vrátila nahoru na gauč, nohy roztažené.

Ve světle lampy jsem si prohlížel její hladký, štíhlý dlouhý nohy, bílý stehna a bělostný kalhotky, na kterých se vyjímala moje velká, opálená ruka.

Hladil jsem jí, kde se mi zamanulo, po stehnech a rozkroku, ještě víc jsem jí roztáhl nohy. Druhou rukou jsem jel po bříšku nahoru, pod trikem až k jejímu ňadru, který už na mě celý nedočkavý čekalo, se špuntíkem bradavky trčícím mi vstříc.

A opět jsem chtěl víc a bylo mi jasný, že si to můžu dovolit. Ruka, co jí předtím ležela bezvládně na mém stehně, se probudila a našla mou bouli v rozkroku. Hladila mě tam, druhou ruku zvedla a zajela mi s ní do vlasů, hladila mě a projížděla je prsty.

Prostředníkem jsem jí z boku nadzvedl lem kalhotek a ukazovákem zajel dovnitř. To byla nádhera! Teplo a vlhko, krásně měkoučká kůže a hlavně všechno krásně vyšpulený a dostupný, stehna nikde nevadila… bylo to tak jiný, než co jsem znal z domova.

Nečekal jsem na nic a oběma rukama sjel k jejím bokům, sundával jsem jí kalhotky dolů. Bez váhání se nadzvedla a nohou odkopla kalhotky pryč, pak se ke mně hned zase zády přitiskla. Byla už úplně nahá, jen v tom volném triku. Nohy rozcapené široko do stran se ke mě tiskla, sténala mi spokojeně do ucha a já byl přitom ještě pořád úplně oblečený.

Ale taky už si toho všimla, rukou, která předtím hladila mýho pokušitele, se začala dobývat dovnitř. Nijak jsem jí to neusnadňoval, měl jsem jinou práci. Probíral jsem se prsty její kundičkou, pohrával si se závojíčky a hledal jejího poštěváčka. Pak jsem neodolal a vyzkoušel, jak je široká.

Přestože na to moc nevypadala, ty porody byly znát, místa bylo dost rovnou na čtyři prsty, bez velké přípravy! Byl jsem spokojený a ona taky, prsty v její pochvě jí dělaly moc dobře.

Soustředil jsem se na laskání tam dole a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Musela být dost potřebná, protože se chviličku na to začala zmítat a dost hlasitě sténat. Až jsem se lekl, aby nevzbudila kluky – to by byl mazec, kdyby sem teď přišli!

Jí to bylo očividně jedno, nevnímala nic než prsty uvnitř sebe. Orgasmus jí dozníval dlouho, pořád sebou občas škubla a hlasitě oddechovala, byla i trochu zpocená. Voněla ale o to víc, tou vůní, co mě dráždí k nepříčetnosti.

Pustil jsem jí a rozepnul se, pak jsem si bleskem stáhl montérky i se slipama. Napůl ležela, napůl seděla vedle mě, pořád dost mimo. Nedělal jsem s ní žádný cavyky, chvilku jsem jí spokojeně osahával v mokrém rozkroku a pak na prsou, zkoušel jí dráždit bradavky, co to udělá (reagovaly uspokojivě, hned zas trčely ven), a pak jsem jí převrátil hlavu do svého klína.

Pevně se chytla mýho plně vzrostlýho broučka a na uvítanou ho políbila. Uvolnil jsem se, jednou rukou jí hladil po zádech a zadečku a čekal, co bude dál. Líbala mě na břicho a stehna, pak postupně stoupala po broučkovi vzhůru, až skončila na špičce.

Další huban a už ho nepustila, nejprve ho žužlala jen rty, pak postupně otevírala ústa a začala si ho brát víc a víc dovnitř. Rukou sklouzávala níž a přitom mi ho pomalu, pravidelně honila.

Bylo to nádherný, dávala si pozor na zuby, takže byl brouček uvnitř jako v pokojíčku. Bylo mi jasný, že tuhle slast dlouho nevydržim a chtěl jsem jí okusit ještě jinak. Takže jsem sjel ze zadečku dozadu a dolů, až k její kačence a polaskal jí tam. Ihned vystrčila zadek ven a roztáhla nohy.

Tak fajn, to jsem potřeboval, takovouhle pozvánku. Dal jsem jí ruku pod bradu a jemně jí zvedl hlavu, druhou rukou jsem jí za stehno táhl k sobě tak, aby se otočila zadkem ke mě.

Přeručkovala po opěradle, na chvilku jsem jí zastavil, abych okusil rty a jazykem ty její malý pevný kozičky. Už jsem byl ale hrozně nedočkavej, takže jsem si jí vzápětí natočil ještě víc a přitiskl se k ní zezadu.

Ptákem jsem jí párkrát přejel po celým rozkroku a pak už jsem bez váhání a nesnází zajel dovnitř. Nejdřív jen na půlku, vzápětí nato až na doraz.

Opřel jsem se rukama plnou silou o její záda, takže jsem jí napůl přitiskl ke gauči. Byla to paráda, byl jsem v ní úplně celej a pořád jsem měl pocit, že je tam dost prostoru.

Začal jsem jí pomaličku šukat, do stran a nahoru, pak dolů, pak zase do stran… Sténala a křičela do matrací, nohy roztažené do stran, držela a nechala mě dělat, co mě napadlo.

Když s sebou znovu začala škubat a výkřiky se proměnily v táhlý sten, nechtěl už jsem nic jiného než stříkat. Vůbec mě nenapadlo řešit jestli můžu, prostě jsem jí pevně sevřel boky a začal si jí přímo nabodávat na svůj kůl. Byla tak lehká, že to vážně šlo, já se skoro nehýbal, ona už byla napůl bezvládná; prostě jsem si jí narážel na sebe.

Konečně to přišlo, zarazil jsem ho do ní jak to jenom šlo a stříkal a stříkal. Byla to nádhera, trvalo to hrozně dlouho. Probral jsem se až za chvíli, ležel jsem na ní a jen pomalu ochaboval.

Dostal jsem strach, jestli vůbec dejchá, byla úplně mrtvolná. Dal jsem jí pusu na tvář a poslouchal. Jo, bylo to dobrý, pořád slabounce sténala. Ještě jsem ho v ní nechal, jen jsem se převrátil na bok a jí stáhnul k sobě, obejmul jsem jí kolem krku a boků, do jedný ruky vzal prsíčko, druhou jsem dal do klína. Něco spokojeně zabručela a schoulila se do klubíčka, přimáčkla se k mým pažím. Vzápětí na to usnula. Já asi zabral taky; když jsem se probral, byl jsem úplně fit, hlava čerstvá.

Bylo mi jasný, že mám průšvih. Máme. Pomalu, abych jí nevzbudil, jsem se zvedl a navlíkl si zase montérky i se slipama. Jak tak v tlumeným světle lampy ležela na gauči, vypadala jako malá holka v tátově velkym triku. Dal jsem jí pusu na spánek a přikryl jí dekou. Pak jsem se potichu vytratil. A cestou domů jsem místo věrohodných výmluv přemýšlel, kdy se jí zase něco rozbije?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *