Nedobrovolné odpanění mé mladé sekretářky III.

Když přišla Monika druhý den do práce, zavolal jsem si jí k sobě, abych se jí zeptal, jestli je v pořádku. Řekla že ano, kromě toho, že jí to ještě bolí.

Vybavil se mi zážitek včerejšího dne a hned mi z toho ztuhl. Vstal jsem z křesla a šel k ní. Řekl jsem jí, že to tak za 2 dny přestane bolet a pohladil jí po tváři.

Překvapivě se nechala a tak jsem jí pohladil znovu. Potom i po vlasech a nakonec jsem jí položil ruce na ramena. Přitáhl jsem jí k sobě a přitiskl se k ní.

Hladil jsem jí po zádech a cítil na sobě její kozičky. Od včera jsem věděl, jak vypadají a tak jsem se jí snažil o ně třít. Byla z toho hned parádní erekce, takže jsem se neudržel a sjel jí rukama na zadek.

Odstoupila ode mne a řekla, že tohle ne. Já jí na to řekl, aby se nebála, že po ní dnes nebudu nic chtít, i když jsem v duchu myslel na pravý opak.

Přitáhl jsem jí znovu k sobě a pošeptal jí do ucha, že je hezká holka a že bych byl rád, kdyby tu se mnou jen tak chvíli zůstala.

Rozepl jsem si poklopec a vytáhl ho pravačkou ven. Opřel jsem jí ho o břicho a honil jsem, zatímco levou jsem Moniku tiskl k sobě. Znovu jsem jí zopakoval, že po ní nic nechci, že si to udělám sám.

Dívala se dolů, jak si honím a nijak neodporovala. Koule jsem měl po včerejšku poloprázné, ale i tak jsem si to užil a když to na mě přišlo, zašeptal jsem na ní, aby si vyhrnula tričko, a zaklonila se, že se jí udělám na břicho.

Pustil jsem jí a ona si ho vytáhla pod prsa. Přidržel jsem jí v pase a ona se zaklonila jak to jen šlo. Zrychlil jsem a vystříkl těch svých pár kapek na její hebké bříško. Docela jsem byl rád, že toho nebylo moc a neskončilo to kde nemělo. Ze stolu jsem si vzal kapesníky a setřel to z ní. Stáhl jsem jí tričko a poděkoval za pomoc. Odešla znovu pracovat a já se cítil spokojený.

Do víkendu se už nestalo nic, řekl jsem si, že jí nechám zatím být, abych jí nevyplašil. Když přišla v pondělí do práce, opět jsem si jí zavolal a ptal se na to samé, jako jsem se jí ptal den „poté“. Odpověděla, že už to bolet přestalo a tak jsem jí poslal zase pracovat, ale pak jsem jí sledoval na monitoru, jak pracuje a ona skutečně pracovala a pracovala.

Tudy teda cesta nevedla a tak jsem si jí za chvíli zavolal znovu do kanceláře s tím, že potřebuji s něčím „pomoct“. Na monitoru jsem viděl, že se ještě trochu přivoněla parfémem, tak jsem si řekl, že ví proč jí volám a když vešla, šel jsem rovnou k věci.

Obešel jsem jí a zůstal stát za ní. Aniž bych cítil její vůni, pochválil jsem jí za ní a položil jí ruce na ramena. Přitáhl jsem jí k sobě a ona přicupitala dozadu až ke mě. Přitiskl jsem se k ní a díval se jí přes rameno do výstřihu. Sjel jsem rukama po její hrudi na prsa a vzal je do dlaní. Už jsem je držel i holá, ale tohle bylo zase něco trochu jiného.

Řekl jsem si, že přišla kvůli mému uspokojení a tak jsem se jí třel o zadek a hladil její prsa nahoru a dolů. Vytáhl jsem si ho zase z kalhot a honil si za jejími zády. V druhé ruce jsem měl střídavě levou a pravou kozičku dokud to na mě nepřišlo.

Zašeptal jsem jí do ucha, že dnes to bude na záda a tak aby se předklonila a vyhrnula si košili jak to jen půjde. Poslechla a předklonila se, jen jsem jí raději pomohl přidržet košili vysoko na zádech, protože jsem po takovém hlazení koziček očekával daleko větší výstřiky než minule.

Krásně jsem se vystříkal až někam k zapínání podprsenky. Potom jsem jí ho položil na záda a ještě jednou jí takhle předkloněnou vzal za kozičky. Vypadala docela povolně a já byl spokojený. Utřel jsem jí to ze zad a doporučil jí si to jít ještě umýt. Zeptala se jestli už může jít, nebo jsem chtěl pomoct i s něčím jiným, tak jsem řekl, že tohle bylo pro dnešek vše ale v duchu jsem si říkal, že jen pro dnešek.

Opět jsem jí nechal den v klidu a ve středu jsem jí dopoledne zavolal, aby šla na oběd o hodinu dříve než ostatní, že jí budu přes oběd na něco potřebovat.

Poslechla a když ostatní zaměstnanci odešli na oběd, zavolal jsem jí, aby za mnou přišla a nakonec jsem dodal: „Ale přijď bez podprsenky.“ Řekla: „Dobře, za chvili jsem tam,“ a já sledoval na monitoru malý striptýz se svlékáním a oblékáním její košile.

Když přišla, tak to na ní skoro ani nebylo znát, měla prsa ještě pevná, a já k ní hned přistoupil, opět zezadu a rovnou jí vzal ty její kozičky do dlaní a řekl, že takhle je to lepší.

Chvíli jsem si s nimi hrál a pak jsem si ho vytáhl a hrál si také. Zeptal jsem se, jestli se bude dívat a ona se beze slova otočila a dívala se. Brala to spíš jako moje přání.

Honil jsem si tedy a při tom jí druhou rukou rozepínal knoflíčky jeden po druhém a řekl jí, že se chci také dívat. Rozhalil jsem jí potom rozepnutou košili na strany, takže jí zakrývala pouze ramena a paže a já viděl, že se přede mnou stydí a tak jsem řekl, že je moc hezká a hladil jí ty kozičky volnou rukou.

Stříkání na sebe nedalo dlouho čekat a tak přišel další záklon a vystříkání na bříško. Utřel jsem jí to a poslal jí se umýt a do své kanceláře. Podíval jsem se ještě jak si v kanceláři znovu oblékla podprsenku a spokojeně jsem si ho při tom třel…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *