Taková typická rodinka I.

Jsme typická rodina. Máme s mojí ženou Janou dvě děti, dceru Melisu a syna Davida. Dceři je již dvacet a synovi devatenáct. Jana pracuje v bance a já jako vedoucí v prodejně.

Naše děti studují na místních školách a žijí dosud ještě s námi. Já platím větší část jejich školních nákladů, na zbytek si přivydělávají, Melisa jako pomocná sekretářka a David prodává v pizzerii.

Asi před třemi měsíci jsem zjistil, že se něco děje mezi mým synem a dcerou. Neočekávaně jsem se vrátil domů pro nějaké papíry a zjistil jsem, že oni neodešli do školy jak jsem čekal. Moje žena byla v práci, tak jako každý den. Melisa neměla to dopoledne školu a Davidovi začínala až od jedenácti, jak jsem se od nich později dozvěděl.

Ale oni se neučili, jak jsem se domníval. Nedělali ani nic jiného, co jsem si myslel, že by mohli můj syn a dcera dělat. Oni byli oba v Melisině ložnici. Nepřišel bych na to, pokud bych neuslyšel dceřin výkřik: „Ještě Davide, ještě… ještě… ano, ano, tááák!“

Jsem ženatý muž se dvěmi dětmi a již jsem slyšel podobná slova i výkřiky předtím. Ještě než jsem otevřel dveře, věděl jsem, co oni dělají!

Leželi na Melisině posteli a David byl na Melise. Oba byli úplně nazí a plně zaujati mrdáním. Můj devatenáctiletý syn mrdal svojí dvacetiletou sestru. Dělali to s takovým zaujetím, že ani nezpozorovali jak jsem otevřel dveře, vešel dovnitř a pozoroval je. Bylo to pro mně lepší, pozorovat je takto a můj penis byl v pohotovosti.

První mně zpozorovala Melisa. „Tati!“ vykřikla zděšeně. David se ohlédl přes své rameno a rovněž mně spatřil. Na jeho i sestřině tvářích se objevil panický strach a překvapení. Byl jsem ta poslední osoba na světě, kterou doufali, že spatří.

„Jak dlouho už to provozujete?“ vyzvídal jsem. David zrudnul studem a začal něco nesrozumitelného koktat, ale Melisa nakonec odpověděla za něj. „Asi půl roku.“

„Jak často?“ pokračoval jsem v otázkách a cítil jak se můj penis chvěje vzrušením. Třikrát až čtyřikrát týdně.“ odpověděla Melisa téměř okamžitě aniž uhnula očima před mým pohledem. „Můžete klidně dodělat co jste začali, jednou po šesti měsících to bude trochu jinak, než jste zvyklí.“

Melisa hleděla přímo do mých očích a pomalu řekla: „Davide, pokračuj, náš taťka se chce dívat!“ David na mně pohlédl, pokýval hlavou a za chvilku jí mrdal stejně tvrdě jako než jsem vešel do pokoje a vyrušil je.

Nejsem si jistý, ale myslím, že měla dva orgasmy předtím, než David vystříkl svoje semeno hluboko do její pochvy. Téměř ihned poté, co vystříkl, vytáhl svůj penis ze sestřiny kundy, slezl z ní a odešel jakoby provinile z pokoje.

Moje dcera dál ležela nahá na posteli a já mohl vidět její rozevřenou kundu s Davidovým semenem vytékajícím ven. Z toho jsem poznal, že oni neužívali ochranu.

„Vy nepoužíváte kondom?“ vyhrkl jsem ze sebe. „Nepotřebujeme, já užívám prášky již od začátku, tati, neboj se,“ uklidňovala mně dcera.

Po celou dobu co mluvila jsem zíral na její kundu. Chtěl jsem jí, dostal jsem na ní téměř zvířecí chuť. Pak mi jí nabídla. Rozevřela náruč v otevřené výzvě, jako by tušila moje přání.

Vrhnul jsem se na ní a vrazil hluboko do její horké píči svého čuráka dřív, než byste řekli švec. David se mezitím vrátil zpět do pokoje a začal si honit svého čuráka při pohledu na to, jak jeho otec divoce mrdá s jeho sestrou.

Mrdal jsem dceru jako o život, její mladá, těsná a vzrušující kunda mně šíleně vzrušovala stejně jako její mladé, krásné tělo s tvrdými jablíčky ňader ještě tvrdšími hroty bradavek.

Asi se jí moje mrdání líbilo, protože řvala jako pominutá když jsem do ní začal stříkat svoje horké semeno. Byl jsem tak rozdivočelý, že jsem ho ze sebe vydojil mnohem více než obvykle, což by se asi moc nezamlouvalo mojí ženě, kdyby to věděla.

Jakmile jsem se trochu vzpamatoval a slezl z ní dolů, pohlédla na Davida v němé výzvě a on mně vystřídal na jejím těle a začal ihned mrdat svojí sestru stejně divoce jako já před tím. Byli jsme téměř neukojitelní…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *