Taková typická rodinka II.

Tu noc jsem ležel s ženou Janou v naší posteli a vyprávěl jí, co se stalo. Ona stále snila o souloži s nějakým mladým hochem ale přesto byla překvapena tou novinkou, že jsem mrdal s Melisou. Aniž by vteřinku zaváhala řekla: „To znamená, že bych mohla mrdat s Davidem, ne?“

Co jsem na to mohl říci? Když jsem já souložil s dcerou, mohla ona mrdat s naším synem. Jemu by se to určitě líbilo, protože Jana byla nádherná kočka, s plným, zralým tělem a velkými, ještě dostatečně pružnými prsy, na kterých mohli takoví mladíčci jako byl náš David oči nechat, jak jsem žárlivě pozoroval když jsem s ní šel po městě, či na plovárně.

„Tak na co čekáš, zavolej je!“ vyzvala mně Jana netrpělivě a viděl jsem na ní, že je docela vzrušená z toho mého vyprávění. Jak jsem řekl, když já jsem mrdal Melisu, tak Jana by měla mrdat s naším synem a viditelně se na to těšila.

Vstal jsem z postele a šel zavolat děti. Vešli do ložnice společně, Melisa v kratičké noční košilce kterou prosvítal porost mezi jejíma nohama a David v trenkoslipech.

Jana si již přetáhla přes hlavu svojí noční košili a ležela nahá na posteli. Viděl jsem se žárlivým zatrnutím jak Davidův penis vyskočil vzhůru když uviděl svojí matku ležící nahou na posteli a vytvořil velkou bouli na jeho slipech. Stejný účinek měl na Janu pohled na jeho vyboulené šortky, tušil jsem jak její kunda mokvá vzrušením. Pak jej vyzvala aby si slipy svlékl a šel k ní.

Rozpačitě poslechl, ale bylo vidět, že jej to nesmírně vzrušuje, protože mu penis stál jako svíce, což zcela okouzlilo mojí ženu.

Přitáhla jej chvatně na sebe a než se vzpamatoval, strčila si jeho penis do rozevřeného ústí svojí kundy, sevřela jej za zadek a nedočkavě přirazila na sebe.

Viděl jsem jak nevěřícně vykulila oči, její tělo se vzepjalo a z úst jí vyšel výkřik překvapení. „Ach Bože, to je kus!“ zvolala, zatímco jí David pevně uchopil za zadek a začal jí divoce mrdat s tím známým mladickým zápalem, který se tak líbí zralým ženám.

Melisa pozorovala Davida jak mrdá svojí matku. Viděli jsme jak oba dva, Jana i David zcela propadli vášni, jejich těla se k sobě náruživě tiskla, divoce se líbali a sténali přitom slastí. Pak se jejich těla vzepjala a srazila v nesmírném náporu vášně, kdy David poprvé v životě vypustil svoje mladické semeno do vagíny svojí matky, zatímco ona se svíjela v nádherném záchvatu slasti svého orgasmu.

To už bylo na mně i Melisu moc a oba dva jsme se k sobě vrhli přemoženi chtíčem. A tak teď pro změnu moje žena se synem sledovali, jak náruživě mrdám svojí dceru.

„Nikdy bych si nepomyslela, že přijde tento den,“ řekla Jana a sledovala jak můj penis jezdí sem a tam v těsné, mokvající pochvě naší dcery. Pak sklouzla na kolena před ležícího Davida a vsála do úst jeho splihlý penis a začala jej zkušeně kouřit aby se opět vzpamatoval.

Věděl jsem, že se jí to podaří velice rychle, protože jestli něco moje žena uměla perfektně, tak to bylo kouření čuráka. Však také za chvilku leželi na posteli vedle nás a mrdali znova stejně divoce jako já s Melisou. A když jsem začal plnit dceřinu vaginu svým semenem, ve stejném okamžiku stříkal semeno David do kundy svojí matky.

Než jsem vystříknul do dcery podruhé, stříkal David již třikrát a vypadal stejně jako Melisa, stále stejně nadrženě.

No a když jsme pak s Janou leželi a odpočívali, dívali jsme se přitom na naše děti jak neúnavně spolu mrdají jako o život. Jana se mi schoulila spokojeně do náruče a vášnivě mně políbila ve stejném okamžiku, kdy David vypustil další dávku svojí lávy do sestřiny kundy a pak spokojeně klesli vedle nás.

Od toho dne jsme mrdali jeden s druhým kdykoliv jsme cítili potřebu nebo chuť a nebylo nic neobvyklého na tom, když jsem mrdal Melisu v jejím pokoji a pak jsem se vrátil do naší ložnice, kde oblažoval svojí matku David. A stejně tak jsme třeba současně s Davidem mrdali Melisu či mojí ženu k naprosté jejich spokojenosti. Prostě jsme si užívali vzájemně a vůbec nám nescházela televize či jiná podobně zvrhlá zábava. Není nad pořádný domácí sex, nemám pravdu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *