Tři matky II.

„Mrdej matku! Mrdej mně, Dane! Óoo! Ano, takhle mi to dělej miláčku! Óooh, jak ho máš velkého! Cítíš se hezky v matčině pochvě, Dane?“

Doris Gilová seděla obkročmo na synovi v křesle, její tučný zadek poskakoval nahoru a dolů zatímco svými obscénními výkřiky ještě více rozpalovala svého dospívajícího syna.

„Ááááh-ah-ah! Tvoje kunda je tak nádherně těsná a horká! Jak se mi líbí když se mnou takhle mrdáš, mami!“ Dan uchopil jeden matčin houpající se prs a jazykem lízal jeho zduřelou rudou bradavku. Doris cítila jak se její 51 let staré tělo chvěje vášní a vzrušením pod dotykem synových úst.

„D-D-Daneeeéé! Ano, ano, anóóó! Oh Bože, oh Ježíši, ano, ano, ano! Cucej matčiny velké staré kozy, Dane! Mhhhm! To je krása! Chutnají ti moje kozy, synku? Óóóhh! Jak krásně mně lížeš ty bradavky, Dane! A mrdáš mojí kundu tím svým dlouhým tvrdým čurákem, Bože to je nádhera! Jak já zbožnuji tvého čuráka hluboko v sobě! Takhle hluboko nikdo ještě nebyl jako ty! Ano, ještě, ještě hlouběji, Bože vždyť tě cítím až v krkůůůů!“

Brunetě téměř spadla paruka z hlavy jak divoce a nenasytně poskakovala nabodnutá svojí postarší pochvou na mladý neúnavný penis svého dospívajícího syna. Svojí zadnicí mlaskavě přirážela na synova stehna, tisknouc svoje objemné prsy proztopášně na synovy tváře.

Danovi nevadilo, že je porost matčiny kundy již prošedivělý, hlavně že mohl do ní stříkat svoje sperma. Nevadilo mu, jak jsou její těžké prsy prověšené svojí váhou, jen když je Doris obnažila a dovolila svému synovi hrát si s nimi oběma rukama.

„Máma stříká! Mámina kunda stříká, Dane! Óóó! Áááááh! Dane! Danééé! Ty jsi svojí matku tak krásně udělal, synáčku můj! Matčina kunda stříká na celý nádherný ohon jejího synáčka!“

Dan viděl matčinu tvář změněnou chlípností a slastí z orgasmu, viděl jak její zrak jihne a cítil jak se její kunda svírá okolo jeho mladého penisu. Křičela slastí ze svého orgasmu a Dan mrdal její již starší tělo co nejvíce mohl, zarážejíc do něj svůj penis co nejhlouběji.

Dan pak sevřel matčinu hlavu a tlačil jí dolů do svého klína. Ucítil jak její vlhký teplý jazyk olizuje jeho dlaně když roztíral její rtěnku po celých ústech a tvářích, až vypadala obscénně jako děvka. „Dane, vždyť mně nutíš lízat můj make up!“ bránila se jeho rukám.

„Ano, lízej ho, mami! Já budu stříkat svůj make up na tvojí tvář! Mami! Oh mami! Nech mě stříkat sperma na tvojí tvář!“

Doris se vzepřela a nadzvedla svoje těžké tělo až Danův penis vyjel z její pochvy ven s mlasknutím a pak tato nemravná matka klekla na svoje kolena přímo před čekající penis svého syna. Vyplázla jazyk ven a začala chlípně olizovat jeho škubající se penis.

Dan se vzepjal a divoce vykřikl, když dávka bílého semene vytryskla z jeho penisu a dopadla přímo na tvář jeho matky. Další dávky jí následovaly a některé dopadly až na matčinu paruku.

Díval se jak svým semenem pokryl skoro celou matčinu tvář a smál se tomu. Od své matky jako vždy dostane zase pár liber a ještě si tak krásně zamrdal.

Vsadil by se, že Adam bydlící vedle nemrdá jako on se svojí matkou! Většina matek byla tak nepřístupná. Jako jeho tetička Brenda naproti přes ulici…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *