Tři matky III.

Brenda zatáhla závěsy předtím než vlezla nahá do vany ke svému synovi Viliamovi. Nemohla připustit aby sousedi viděli jak se nahá 54 let stará matka koupe společně se svým svalnatým dospívajícím synem.

„Oooooo, Viliame!“ vzdychla roztouženě: „Jak ráda cítím tvoje ruce na mých prsech. Oooo, mačkej je jak jenom chceš, miláčku! Že ještě nejsou tak moc povislé, viď? Chtěl bys mi teď umýt můj velký zadek, Viliame? Oooo!“

Brenda cítila velkou váhu svých prsů když s nimi houpala pro potěšení svého syna. Bylo pro ní těžké v jejím věku soutěžit se všemi těmi slečinkami na MTV a jinde. A tak si Brenda hrála na děvku aby udržela synův penis doma.

Dovolila mu dělat všechno co jenom chtěl s jejím starším ale zachovalým tělem – natřásala se před ním aby v něm probouzela jeho sexuální choutky, učila ho věci které chlapci nemohli nikdy od svých matek získat. A on jí za to uspokojoval tak jako žádný jiný muž předtím, jeho nenasytnost a výdrž byla mimořádná, jak už u teenagerů bývá.

To už leželi spolu na gauči v obývacím pokoji, Viliam si hrál s jejími těžkými prsy, které se nevešly ani do obou dlaní a Brenda cítila jak jí jeho vzrušením ztopořený penis začíná opět tlačit do stehna. ‚Bože, vždyť už do mě v koupelně stříkal dvakrát,‘ pomyslela si šťastně.

„Chceš opět vidět mojí zadnici, Viliame?“ zeptala se záměrně, dopředu vědouc jeho odpověď. „Ano mami! Klekni si na všechny čtyři a vystrč na mně svůj velký zadek mami!“ vzrušeně vykřikl Viliam, neboť takto mrdal svojí matku nejraději a ona to tak rovněž chtěla. Věděla, že si v této poloze bude moci užít naplno jejích melounů a jeho na jeho věk enormní čurák bude cítit hluboko ve své pochvě.

Se smíchem klesla matka na ruce a nohy a vystrčila svůj ohromný zadek plný pěny z koupele přímo synovi před obličej. Viliam položil ruce na pružné maso matčina zadku, hnětl a mačkal zadek té 54 let staré ženy jako těsto v pekárně.

„Eeeeee! Ohhhhh! Uhhhh! Viliame! Ah! Vilíku!“ nestydatě kroutila matka masitým zadkem pod jeho prsty. „Ty už ho máš znovu tvrdého, synku? Ano! Ooo, Viliame, maminka chce abys ho měl zase tvrdého a mohl ho vrazit do ní!“

Se smíchem přitiskl Viliam svého opět tvrdého čuráka do rýhy mezi ohromné polokoule matčina zadku. „Tak ty chceš abych zase do tebe vrazil svýho čuráka? Chceš ho cítit ve své kundě? Cítíš jak je zase velký a tvrdý?“ jezdil svým kůlem přes matčinu kundu: „Tak cítíš ho, mami? Chceš abych tě zase zmrdal až budeš křičet slastí jako stará kurva?“ dráždil svojí matku sprostými výrazy.

Hrubá slova společně s tlakem ohromného penisu, jezdícího přes její vzrušenou píču, rozdráždila Brendu až k nepříčetnosti. „Ano, mrdej mně! Mrdej svojí matku, vraž už do ní konečně toho svého neúnavného čuráka až budu křičet a svíjet se slastí! Prosím, prosím, vraž svýho čuráka do nedočkavé kundy tvojí matky! Oohh, áááchh Bože!“

Viliam nasadil špičku ohromného žaludu do ústí rozevřené matčiny kundy až ucítil její horko a vlhko. Pak se co nejvíce přitiskl k jejímu zadku, podstrčil pod jejím tělem ruce a sevřel do dlaních ty ohromné kozy visící dolů jako dva těžké plné pytle. Sevřel je silně do dlaní až vyjekla a prudkým přírazem vrazil čuráka až na dno matčiny kundy.

Uslyšel její divoký vítězný výkřik a ucítil jak jeho píst sevřelo vlhké sametové vězení matčiny kundy. Žmoulal v daních ohromné ztopořené bradavky matčiných koz a začal tvrdě jezdit sem a tam v matčině těle, až začala vřískat a sténat slastí.

„Viliam mrdá svojí matku! Můj syn mně mrdá jako fenu!“ vřískala Brenda bez sebe vzrušením z vědomí, že by je mohli vidět sousedi jak tady se svým synem mrdají jako diví. Vřískala slastí když cítila jak ohromný válec čuráka jejího syna jezdí v její pochvě sem a tam, neúnavně a neúprosně.

Jak byla šťastná, že neposlechla svůj rozum ale svojí kundu, když poprvé pozvala syna do svojí postele a svojí hladovou kundou vysála jeho první semeno! Jak byl nezkušený a rozpačitý a nesmělý. Jak hloupé jsou matky, které neumějí využít energie a chuti svých synů!!

Ten šťastný hoch sledoval jak jeho čurák mizí a opět vyjíždí z těla jeho matky, mokrý a lesknoucí se jejími šťávami. Cítil jak se matčina pochva začíná chvět a svírat a věděl, co bude následovat.

Nemohl se dočkat, až jeho penis sevře matčina křečovitě se svírající kunda a vyždíme i z něho jeho nekonečné zásoby semene do své vyprahlé hlubiny. Bože jaká to byla slast stříkat semeno do matčiny hladové kundy nebo mezi její měkké kozy.

Vlhké, laskavé rytmické zvuky a vzdechy se rozléhaly pokojem v němž matka se svým synem pracovali na vzájemném uspokojení…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *