Jedno vzrušující odpoledne

Bohouš už byl připravený mrdat s Karlou. Leželi spolu v objetí na jedné ze dvou velkých postelí v ložnici, plně zaujati vzájemným drážděním a již dostatečně vzrušení aby mohli mrdat.

Bohouš nejdříve svlékl sebe a potom pomaloučku i povolnou Karlu. Položil ji zády na postel a pak nedočkavě zaklekl mezi její roztažené nohy se ztopořeným čurákem v ruce. Karla skutečně uměla Bohouše rozpálit a on se už nemohl dočkat až bude stříkat svoje semeno do jejího těla.

Bohouš by mohl s Karlou šukat pořád. Nikdy nezapomene na to když se s ní miloval poprvé a byla to dosud nejvzrušivější šukačka. I toto odpoledne se už nemohli dočkat až spolu skončí v posteli a budou se moci spolu milovat. Jejich vzrušení zvyšovala ještě skutečnost, že na vedlejší posteli již začali svoje milování Linda s Edou. Eda již měl svého čuráka v Lindině pochvě a jezdil v ní sem a tam jako pominutý. Oba přitom sténali a Linda objímala Edu ležícího mezi jejími stehny oběma nohama.

Nejvíc vzrušujícím faktem scény milování těchto dvou párů byla skutečnost, že Linda byla Edova matka a Bohouš byl otcem Karly. A Eda s Karlou pochopitelně byli sourozenci a děti Bohouše s Lindou. Byla to vlastně zcela rodinná záležitost kde vesele mrdali rodiče se svými dětmi ale i děti mezi sebou, jakmile měli chuť a příležitost.

Toto odpoledne o však byl Bohouš kdo ležel na Karle a zasunul svýho tlustýho čuráka do dívčiny těsné a vzrušením mokvající kundičky. Začal jí mrdat dlouhými pomalými tahy jak to měla ráda její matka a jak to dělal předtím při setkání s jinými nadrženými mladými páry, než začali zaučovat svoje děti.

Pak už si domů jiné páry nezvali, protože si vystačili sami se svými dětmi. A nutno říci, že si to uměli všichni náležitě vychutnat, protože Bohouš s Lindou byli velice dobrými učiteli sexuálních hrátek a Eda s Karlou byli ještě lepší žáci. A všichni čtyři měli nenasytnou touhu po sexu a mladí zdědili po svých rodičích ještě další přednosti.

Zatímco Karla dorůstala do matčiny podoby, štíhlá postava s krásným zadečkem a velkými, plnými prsy, Eda zdědil po svém otci velký penis a sexuální fantazie, doplněné mladickou náruživostí a výdrží. Skutečně pro obě sexuchtivé ženy ta nejlepší společnost.

Linda a Karla se velice ochotně svlékaly pokaždé když si myslely, že je čas na hrátky, nebo když byly ony samotné nadržené natolik, že chtěly aby s nimi manžel a bratr začali mrdat. A často si to rozdaly v náruživé trojce třeba jenom s Bohoušem nebo Edou, prostě s tím, kdo byl zrovna přítomen.

Jak jsem se zmínil, Karla byla ve svých 16 letech ve všem velice podobná svojí matce. Linda měla velice svůdné tělo a se svým manželem si užívali sexu plnými doušky. V poslední době pak svoje vrozené sexuální choutky rozšířili i na své vlastní děti a byl to právě Bohouš, který za pomocí Lindy odpanil svojí dceru a zaučil jí do tajů sexu. A byla to, právě Linda, která ze svého syna udělal muže a zbavila jej mučivého panictví.

Nutno dodat, že nejraději prováděli svoje sexuální hrátky všichni společně, kdy pohled na druhý milující se pár ještě více povzbuzoval sexuální chuť těch druhých. A toto odpoledne Bohouš zkušeně projížděl těsnou kundičku svojí dcery a se vzrušením poslouchal sténání svojí ženy, kterou na vedlejší posteli divoce s mladickou vervou mrdal jejich věčně nadržený syn.

Bohouše vzrušovalo mladé tělíčko jeho dcerky, již tolikrát podrobně prozkoumané a tak ochotně mu nabízející uspokojení jeho chtíče. Karla s roztomilou ochotou opětovala svému otcovi jeho laskání, věděla, že pod jeho zkušeným vedením brzy dojde ke svému orgasmu.

Bohouš pozoroval s rozkoší rozvíjející se tělo svojí dcery, v které právě on probudil všechny sexuální chtíče porušením morálního zákazu incestu. Mrdal jí s využitím všech svých zkušeností, kterými nahrazoval již ztracenou mladickou náruživost a vytrvalost. Dokázal tak mladou dívku několikrát za sebou přivést až k orgasmu dříve, než on sám vystříkl svoje semeno.

Stejně tak Linda na vedlejší posteli zkušeně řídila svého horlivého syna, ukazujíc mu všechny finesy a praktiky zvyšující sexuální prožitek mrdání. I ona svého syna naučila nemyslet jenom na sebe, ale zvýšit svůj prožitek i pohledem na uspokojení svého partnera.

Bohouš s rozkoší mrdal mladé tělo pod sebou a s uspokojením a vzrušením poslouchal přitom zvuky mrdajícího páru na vedlejší posteli. Jeho žena při mrdání divoce křičela tak jak bylo jejím zvykem. Její křik doprovázel její syn hlasitým hekáním a to vše bylo doprovázeno mlaskavými zvuky jak synův čurák zajížděl do matčiny mokré kundy a jeho koule pleskaly o její stehna. A byl to právě Eda který svojí divokostí přivedl svojí matku k prvnímu orgasmu a vzápětí začal sténat i on když svým semenem začal vrchovatě plnit matčinu pochvu.

„Ohhhhhh, ano, Edííí, anóó, stříkééj!“ sténala Linda když ve svém orgasmu ucítila jak horké semeno jejího syna plní její pochvu. Vší silou jej tiskla k sobě a svým žíznivým pohlavím vysávala ze synova čuráka poslední kapičky šťávy. „Jéééj, mrdéééj, to je krásááá!“ sténala a svíjela se pod svým synem slastí.

Bohouš viděl jak velký čurák jeho 17 letého syna mizí a opět vyjíždí z kundy jeho ženy a okolo něj vytéká semeno smíšené se šťávami jeho matky. Viděla to i Karla a ten pohled byla ta poslední kapička. Jako oslnivý blesk přepadl její mysl ohromný nápor slasti a její dívčí kundička se začala stahovat okolo tlustého čuráka jejího otce.

„Oh úúúž, tatííí, oooou, už jsééém!“ sténala Klára a sama se napichovala na tlustý kůl jejího otce. Měla už svého stálého přítele který jí také občas pomiloval, ale nejraději měla mrdání doma se svým otcem a bráchou.

I Eda by neměl o přítelkyně nouzi, zvlášť když se rozkřikly zvěsti o jeho velkém ocase a docela solidním umění v sexu, ale on rovněž preferoval hrátky se svojí matkou a sestrou. Oba sourozenci však věděli, že o svojí rodině nemohou jen tak vykládat, proto se chovali jako ostatní mladí v jejich věku.

Bohouše také pohled na svojí ženu a syna pořádně vzrušil a když se začala pod náporem jeho čuráka svíjet i Karla, věděl, že už to dlouho nevydrží.

Zrychlil svoje tempo a líbal a jemně sál tvrdé bradavky dceřiných koz a zarážel svého čuráka co nejhlouběji do její svírající se a tekoucí kundičky. Nespěchal, měl nejraději tyto chvíle před vyvrcholením, kdy napětí ve varlatech stoupá až k nesnesitelnosti.

Užíval si mladého a pevného těla dcery, její povolnosti a vstřícnosti co nejvíce. Tak jako Eda měl raději oblé, měkké tělo jeho matky, tak se zase Bohouš nemohl nabažit pevného mladého těla svojí dcery.

„Ano, tatínkúú, stříkej, stříkej už do mě prosííím!“ povzbuzovala jej dcera a obemkla jeho pohybujícím se tělo k sobě svýma štíhlýma nohama. Bohouš naposledy pohlédl na svého syna kterak vyprázdnil svoje varlata do svojí matky a cítil, že už to více neudrží.

S hlubokým zasténáním zarazil čuráka hluboko do pochvy svojí dcery a vypustil do ní první dávku svého semene. Ještě několikrát zopakoval pohyb svého čuráka v dceřině pochvě aby pak bezvládně klesl na její chvějící se tělo.

Oba dva incestní páry ležely několik okamžiků bezvládně na postelích vedle sebe a pomalu nabíraly síly k dalšímu kolu.

První se pohnula Linda, sklonila se nad svým synem a během chvilky dokázala svým jazykem opět probudit jeho penis do příslušného stavu. Když pak poklekla na všechny čtyři, věděl její syn ihned co jeho matka potřebuje a ochotně do ní zezadu zarazil svýho čuráka jako do hárající feny. A zatímco si pohrával oběma rukama s matčinými velkými prsy nádherně se houpajícími pod jejím tělem v rytmu jeho přírazů, zarážel s mlaskáním svého čuráka do její kundy co nejhlouběji mohl.

Klára uchopila otcův penis do svojí drobné ručky a cítila jak ten jako zázrakem bobtná a tvrdne jako předtím.

Hbitě se zvedla a nasedla si na otcův penis jako by sedlala koně, jak jí to naučila její zkušenější matka. V této poloze zajel otcův čurák co nejhloubějí do její dívčí kundičky a ona si mohla sama diktovat rytmus i hloubku mrdání. Okamžitě začala na otci poskakovat, jeho ruce si přitiskla na svoje prsa a se zakloněnou hlavou se podávala slasti soulože.

Pokojem se nesly hlasité vzdechy a sténání, mlaskání čuráků v mokrých kundách a skřípání postelí. Odpoledne ještě zdaleka nekončilo a oba páry věděly, že mají před sebou ještě dost času na radostnou zábavu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *