Máma to chtěla

Jmenuji se Jan, je mi 18 let a jako každý mladík mého věku jsem věčně nadržený. Mám sestru Simonu (Sisi), která je o rok starší a velmi sexy. Nevím jestli je ještě panna ale předpokládám, že již asi ne. Pak je tady máma. Škoda, že jí nemůžete vidět, určitě by se Vám líbila. Otec mi umřel před 10 lety a máma se již znova nevdala. Tak to jsme my tři.

V poslední době se moje máma začala chovat docela nezvykle. Začala chodit docela spoře oblečená a to i venku na zahradě.

Například, minulou sobotu vstala časně ráno a začala připravovat snídani. Byla oblečená v krátkém triku které prozradilo, že neměla nic pod ním. Přišel jsem do kuchyně a můj pták mně ihned vyskočil nahoru a skrz nohavičku slipů čuměl ven. V tom okamžiku mamce vypadl z ruky nůž a když se sehnula aby jej zvedla viděl jsem, že nemá kalhotky!

Téměř přede mnou jsem měl celou matčinu hladce vyholenou kundu. To už bylo víc, než jsem mohl vydržet. Otočil jsem se a utíkal zpět do mého pokoje kde jsem se pořádně vyhonil, před očima pořád ten obrázek matčiny kundy.

Téměř každý den v tomto týdnu jsem našel matku v kuchyni jenom v tričku bez spodního prádla, nebo jsem ji potkal když vycházela z koupelny pouze s ručníkem přes sebe tak, že jí koukaly skoro celé kozy. Musím přiznat, že mně to úplně pobláznilo a nedošlo mi, že by to byla nějaká mámina hra.

V sobotu asi v 8 hodin ráno jsem vešel do kuchyně. Matka byla zrovna opět sehnutá a něco zvedala z podlahy na stůl. Tvářila se přitom tak divně, jak jsem ji ještě nikdy neviděl.

Pohlédl jsem dolů a viděl, že opět nemá kalhotky a její kunda je tentokrát nějak jiná. Pysky byly větší a odulejší a viditelně mokré. Už jsem to nemohl vydržet, čurák mi opět vylezl ze slipů a v hlavě mi hučelo vzrušením. Už jsem si začal myslet, že to matka dělá schválně aby mně dráždila, nebo něco podobného. Nemohl jsem jinak, musel jsem zase já něco udělat jí, nedokázal jsem se již vůbec ovládat.

Přistoupil jsem zezadu k máti a vytáhl svého čuráka ze slipů ven. Její kunda byla přímo před mým čurákem takže jsem snadno zasunul špičku žaluda mezi ty její odulé pysky. Máma jako by se lekla, prudce se zvedla a tím jak přirazila svůj zadek na můj klín, zajel můj čurák hluboko do její kundy.

Trochu sebou cukla, otočila hlavu dozadu a podívala se na mně. K mému překvapení se usmála a řekla: „Už jsem myslela, že tě k tomu nedoženu! Konečně jsem se dočkala! Ááách… jóój.. šoupej s tvým čurákem ve mně!“ Pak se ohnula na kuchyňský stůl, roztáhla nohy co nejdále od sebe a poručila mi, abych jí mrdal co nejvíc dokážu.

„Dělej synku… mrdej mně… mrdej tvojí zkaženou matku. Vím, že jsi to chtěl už dávno. Slyšela jsem tě jak si pokaždé honíš čuráka a sténáš když stříkáš semeno v myšlenkách na mně! Teď máš příležitost. Mrdej mně, mrdej svojí matku! Já to potřebuju stejně jako ty synku… Ahhh… To je ono… Jen se neboj… Jo, tak… Už jsem neměla pořádnýho čuráka strašně dlouho v sobě. Bože jak já to potřebuju!“

Začal jsem mámu mrdat jako by to mělo být naposledy. Chytil jsem ji za stehna a začal jezdit v její těsné kundě sem a tam. Slyšel jsem jak můj čurák s mlaskáním zajíždí hluboko a pak zase na kraj matčiny pochvy, její šťáva stékala po jejích stehnech. Cítil jsem, že to nepotrvá dlouho a budu končit.

Natáhl jsem se, podstrčil pod opírající se matkou ruce abych dosáhl na její kozy. Sevřel jsem dvě náherné kozy do dlaní a pokračoval v mrdání jako králík.

„Jo, to je ono synku… mrdej mně… hraj si s mýma kozama! Rozmrdej svojí matce její nadrženou píču! Nastříkej do mě svojí mrdku tím svým nádherným čurákem! Bože jak dlouho jsem na tuhle chvíli čekala… To je ono… Jen mrdej… tak se to tvojí matce líbí! Buď hodný synáček a vymrdej mně až budu stříkat jako ty! Ááááhhh… mrdéééj… ještěéé! Úúúúž, úúúž jsem, tvoje matka už stříkáááá!“ křičela matka úplně bez sebe a házela hlavou ze strany na stranu jako v transu.

Její kunda se sevřela okolo mého čuráka, ruce vztáhla za sebe, chytila mně za zadek a přidržovala mně v sobě. Jak mně její kunda ždímala, zvedla se ve mně vlna napětí a já vystříkl první salvu mrdky do matčiny vagíny.

Znova a znova jsem zarážel cukající se penis do kundy svojí svíjející se matky a plnil její pochvu semenem, které se mísilo s jejími šťávami, dokud můj čurák nezměkl a nevyklouzl z matčiny přeplněné kundy ven mezi její stehna. Máma stále ještě ležela celá zmožená na stole, pak si pomalu sáhla do svojí mokré kundy a jakoby nevěřícně olizovala moje semeno ze svých prstů.

Pak se otočila ke mně, klekla si přede mně a vcucla mýho změklýho čuráka do pusy. Pečlivě jej olízala a nakonec mně vděčně políbila divokým polibkem.

Líbali jsme se jako milenci, moje ruce drtily její kozy a její ruka hladila mého probouzejícího se čuráka. V okamžiku, kdy mně začal čurák opět tvrdnout, vešla do kuchyně ségra Sisi.

Zarazila se mezi dveřmi a pak zvolala: „Tak to musíte souložit zrovna tady v kuchyni? Vidím mami, že se ti povedlo konečně Honzu dostat. Byla jsem přesvědčená, že se ti to nepovede. Já sama to zkouším už skoro dva roky a ne a ne. Už jsem si začínala myslet, že je snad teplej!“ smála se ségra.

„Ale ne drahoušku, není teplej. Jen trochu nesmělý. Ale teď už si myslím, že bude vědět co má dělat. Mohla bys to s ním taky někdy měla zkusit. Myslím, že budeš překvapená jak pěkný penis tvůj bratr má a jak to s ním umí!“ ozvala se matka s mým čurákem v ruce.

Sisi přistoupila k nám a uvolnila mýho čuráka z její ruky. „Určitě ho vyzkouším, spolehni se. Dlouho už čekám na to, až ucítím tohohle pořádnýho ptáka ve své pochvě, ale teď mám na práci něco jiného,“ řekla Sisi.

Přitiskla mámu znova na stůl, s nohama roztaženýma od sebe. Sklonila se mezi matčina stehna a začala lízat matčinu kundu.

„Oh Sisi, miláčku, děláš to moc dobře!“ sténala matka a rukama tiskla sestřinu hlavu mezi svoje stehna. Sisi pomalu vsunula dva prsty do matčiny mokvající kundy a začal jí jimi mrdat.

„Vždyť víš mami, že to dělám ráda a nejraději mám pochvu naplněnou až po okraj mužským semenem,“ smála se Sisi a prstila matku jako o závod.

„Cucej mně, zlato, vylízej svojí matce kundu. Teď je ještě plná semene tvého bratra. Tak neváhej a lízej. Teď konečně poznáš jak chutná semeno tvého bratra!“ pobízela máma ségru.

Sisi začala lízat matčinu kundu jako divá a já tam stál a nevěděl v první chvíli co dělat. Čurák mi z té podívané stál opět jako svíce a vzrušením jsem se celý třásl. V tom jsem si všimnul sestřina vyšpuleného zadku jak se tak skláněla nad matčiným klínem a už jsem věděl, co mám s mým brnícím čurákem dělat…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *